UVRNUTO!!!

Vanci

Početnik
Poruka
16
Cesto imam osecaj da mi se odredjena stvar vec nekada dogodila!Sad skoro sam bila prvi put kod jedne drugarice kuci,sedimo mi,pijemo kafu i caskamo onako a onda se meni odjednom javi taj osecaj da sam u toj kuci vec bila,da sam isto pila kafu i sve isto.Cak se setim da smo sve isto pricale!Jer zna neko o cemu se radi,da li neko ima slican osecaj? :(
 
Twighlight Zone...

....taaaa-naaa-naaaa-naaaa taaaa-naaaa-naaaa-naaa...


freak2.gif
 
Moja drugarica je to imala.....mjesec dana prije nego je umrla...ha ha, stari, bezveze fazon...
Imala sam i ja to, doduse, kad sam bila mlada (heh)
Kazu da je to sto mislis da vidis drugi put, da si prvi put sanjala, pred zoru....mozda su bapske price, ali, ja sam tako cula...
Uglavnom....NORMALNI SMO
 
To zovu deža vu.Bilo je u Dosijeu X i ja sam to takođe osetio.To je stvar,kao poginula si,međutim nije tako bilo zapisano i onda se vraćaš u prošlost da ispraviš tu grešku.Sad ko veruje... :wink:
 
Nama je razredna (koja predaje psihologiju) pricala o tome i kaze da se to stalno desava tinejdjerima,i da budemo srecni jer kad omatorimo to se nee cesto desavati....A meni je bas gotivno
 
Vanci:
Cesto imam osecaj da mi se odredjena stvar vec nekada dogodila!Sad skoro sam bila prvi put kod jedne drugarice kuci,sedimo mi,pijemo kafu i caskamo onako a onda se meni odjednom javi taj osecaj da sam u toj kuci vec bila,da sam isto pila kafu i sve isto.Cak se setim da smo sve isto pricale!Jer zna neko o cemu se radi,da li neko ima slican osecaj? :(
Dodjavola damo pa ti si stvarno puna misterija,,,ajmo reci da je to ko u matrixu,,,znas voov ono ponavljanje,,,,san java???
 
negde sam odavno vec citala da taj "de_za_vu" (nek mi oproste svi sto govore french ovde sto skrnavim)ima veze sa dotokom kiseonika u mozak.kad se nesto tu zablokira,mentalne projekcije trenutnih dozivljaja se nekom cudnom sinapsom preklapaju i mesaju sa mentalnim slikama vec dozivljenog pa otuda konfuzija i feeeling vec vidjenog.naravno,ti "zapushi" traju u sekundama,mozda cak i delicima sekunde,inace bi bilo reci o ozbiljnijim poremecajima da nije tako. :? valjda.tako sam procitala. :roll:
 
peach:
negde sam odavno vec citala da taj "de_za_vu" (nek mi oproste svi sto govore french ovde sto skrnavim)ima veze sa dotokom kiseonika u mozak.kad se nesto tu zablokira,mentalne projekcije trenutnih dozivljaja se nekom cudnom sinapsom preklapaju i mesaju sa mentalnim slikama vec dozivljenog pa otuda konfuzija i feeeling vec vidjenog.naravno,ti "zapushi" traju u sekundama,mozda cak i delicima sekunde,inace bi bilo reci o ozbiljnijim poremecajima da nije tako. :? valjda.tako sam procitala. :roll:

Pametnice slatka.Dođi da ti čika inspirion da 'bonu
:P
 

Back
Top