kako startovati decka???

inspirion:
S_K_V_O:
inspirion:
S_K_V_O:
Ako se poznajete a stidljiva si najbezbolnija varijanta je dvosmislen sms.

Glupost.To je tipicno.Devojke kad startuju,startuju tako da ne znas da li te je startovala.Bzv,definitivno

A sto bi morao odmah da budes stoprocentno siguran?Za pocetak, mali nagovestaj, signal koji je uvod u igru koja sledi.Ja volim kada se karte polako otvaraju.

Mislim da je savet u ovom slucaju primeren posto kontam da je devojka jako stidljiva cim ovde pita kako da startuje decka i cim to nije uradila tako dugo.Sto opet ne znaci da bih ja postupila na potpuno isti nacin zbog toga sto meni nije frka da pokazem nekome da mi se svidja.

Ma nemas pojma. To posle prelazi u drugarstvo.A on moze da navata nesto drugo u isto vreme.

Mislim da je SKVO skroz upravu, bolje je tako polako.
A ako on nista ne primeti iz tih poruka ili ako ne prihvati igru barem znas na ce mu si i ne mozes da se ispalis kao kod klasicnog startovanja ako ti je to vec probelm.
A ako postanete drugovi pa Boze moj mozes i iz toga nesto lepse da izadje! Zato slobodno, sms ne boli! 8)
 
Dont_Break_The_Oath:
Ma cemu previse filozofije oko samog startovanja.
Ako ti je stalo do onog sto vidis,ako ti se svidja,nema tu niceg izmedju,u napad,odmah mu prilazi i reci otvoreno ili onako malo pesnicki.
Ili mu prosto privuci paznju na sebe.
Nikada mi nece biti jasno zasto se ljudi plase da pridju nekome,jer to strah od neuspeha,od blama,sta je u pitanju?
Kukavicluk?

Kako da se "ne plase" , pa to je normalno da se covek plasi nepoznatog.
Ako se i ti njemu svidjas, onda je dovoljno da jedno od vas da neki signal.
U suprutnom treba ici polako da das toj osobi malo vremena da te privoli ( mislim da mu das vremena da vidi i da mu se svide tvoje bolje osobine i ti kao licnos)!

A ne kako ti Oath kazes, zamisli pridje ti neko i kaze: "Ti mi se svidjas, jel hoces da se smuvamo?", pa normalno da ce ti trebati malo vremena da razmislis!?!?
A Oath slazem se sa tobom u vezi ovoga da privuce malo paznje na sebe :idea: 8)
 
Izvinjavam se sto sada sa zakasnjenjem odgovaram ali mi je ovo strasno upalo u oci.Mada doduse,nisam video ni jednog Novosadjanina da je pokusao da odbrani nasu cast sto je malo zalosno. Ko kaze da mi ne prilazimo devojkama??? Niko nije spomenuo trip Novosadjanki da i one najruznije umisljaju da su neke extra ribe.Kada budete prolazili NS-om,obratite paznju da su sve svetlece reklame vise od redovnog standarda montaze,jel znate zasto-zato da nase drage Novosadjanke ne bi polupale napuderisane nosice!!!

Odgovor na temu: Devojko,najbolje mu iskreno reci sta mislis i osecas,ako je normalan i ok decko,razumece te u svakom slucaju, i ako hoce i ako nece da bude posle toga sa tobom u vezi,to nije razlog da se pokvari drugarstvo izmedju vas.Znam da nije lako ali ako si vesta sa recima,to moze lepo da se izvede.Drzim ti od srca fige!!!
 
Dont_Break_The_Oath:
Hmm,a zasto mu jednostavno ne pridjes i kazes mu da ti se svidja.
Nije mi jasno cemu uvek mora da postoji ta sadisticka igra emocijama,to neko ludo poigravanje da li mu prici ovako ili onako,cemu bilo kakva taktika uopste ako su u pitanju one iskre emocija koje su uperene ka ljubavi.
Stvarno mi je muka od svih kretenskih poigravanja,,visegodisnjeg muvanja,"slamanje volje",neckanja,strahova i ostalih stvari.
Ma ljudi ljubav je previse dragocena a emocije nepotrosna roba i samo cenim one ljude koji su zaista spremni da stave svoj zivot i na kocku samo da bi dohvatili taj fantasticni osecaj ljubavi.
Sve ostalo je,a pokazuje se svaki dan kroz praksu,samo cist kukavicluk.

lepo receno a i u pravu si
 
Ako sam nešto naučio u životu, to je da 'kod mene se baš vidi kad mi se sviđa' i 'ja nemam problem da prilazim muškima' je u prevodu 'našla sam žrtvenog jarca, smorila sve svoje drugarice pričom o njemu, javila ostarelim roditeljima da im dete neće biti usedelica, čak sam i presedela u kafiću ćeo petak i subotu čekajući da dođe, zašto prokleto kopile još nije primetio... Muškarci su tako glupi'.
 

Back
Top