U Belorusiji nezaposlenost najmanja u Evropi ispod 1% ali niko u EU to ne pominje?

Тренутно, Лука најуспешнији председник државе на свету! И то убедљиво. Да је памети у свету да човека замоле да им мало припомогне. Али они се радије сликају. Нека се сликају. Једино то им је преостало. Браво Лука!
 
mrznja prema recimo Americi, dok im ni najmanje ne smeta da koriste gomilu stvari, koje je Amerikanac smislio

рецимо напалм бомбе или кастене су омињене међу Србима:D

Срби мрзе Америку а Американци воле Србе.:D Интересантна је то логика, значи толико те волим да ћу да те избомардујем.

Ko ti bre prica o ljubavi? Sta trabunjas? Svaki dan koristis gomilu stvari izmisljenih u Americi ili tzv. Zapadu, dok ces taj list koke ovde probati samo u zavrsnom proizvodu. :lol: Jesam li ja rekao da volim Ameriku? Naprotiv. Samo sto necu da se preserav@m i pricam kako im se kraj blizi, jer se budi slobodan svet, na celu sa Severnom Korejom, Kubom u sl. komunistickim propalitetima.
 
I u BiH je DM, ali kakve to veze ima sa DM ili nekakav crnogrski Euro sa Slovenijom ili Estonijom?
Nego zasta tebi sluzi glava?

Kakav bre DM? Bih ima Konvertibilnu Marku, nikakve veze to nema sa nemackom markom. Crna Gora koristi Evro. Ne Crnogorski Evro, nego klasicni evropski Evro. Dobili su dozvolu da ga koriste iz istog razloga kao i Estonija. Zato sto su toliko mali i bedni da nije bitno ako ne ispunjavaju uslove, jer ne mogu da pokvare kurs evra ma koliko da za.s.eru.
 
Ko ti bre prica o ljubavi? Sta trabunjas? Svaki dan koristis gomilu stvari izmisljenih u Americi ili tzv. Zapadu, dok ces taj list koke ovde probati samo u zavrsnom proizvodu. :lol: Jesam li ja rekao da volim Ameriku? Naprotiv. Samo sto necu da se preserav@m i pricam kako im se kraj blizi, jer se budi slobodan svet, na celu sa Severnom Korejom, Kubom u sl. komunistickim propalitetima.

Amerikanci mrze Srbe pa ne sede u mraku. Logika ti je ubi boze.
 
Ko ti bre prica o ljubavi? Sta trabunjas? Svaki dan koristis gomilu stvari izmisljenih u Americi ili tzv. Zapadu, dok ces taj list koke ovde probati samo u zavrsnom proizvodu. :lol: Jesam li ja rekao da volim Ameriku? Naprotiv. Samo sto necu da se preserav@m i pricam kako im se kraj blizi, jer se budi slobodan svet, na celu sa Severnom Korejom, Kubom u sl. komunistickim propalitetima.

дај неки линк за те њихове производе:D

Коку људи користе у Боливији да би могли да раде на високим надморским висинама а у Америци да повуку зебру.:лол
 
Kakav bre DM? Bih ima Konvertibilnu Marku, nikakve veze to nema sa nemackom markom. Crna Gora koristi Evro. Ne Crnogorski Evro, nego klasicni evropski Evro. Dobili su dozvolu da ga koriste iz istog razloga kao i Estonija. Zato sto su toliko mali i bedni da nije bitno ako ne ispunjavaju uslove, jer ne mogu da pokvare kurs evra ma koliko da za.s.eru.

Ja sam tebe jedno vreme smatrala relativno normalnim i razumnim covekom.

Estonija je jedina zemlja ( za razliku od Ceske, Slovacke, Poljske ili Madjarske) koja je ispunila kriterijume za uvodjenje evra i zato je ta drzava u evro zoni.

Moze i Tunguzija ( kao i Crna Gora) da uvede neki evro, ali to nema veze sa evro zonom, celim sistemom evra.
 
дај неки линк за те њихове производе:D

Коку људи користе у Боливији да би могли да раде на високим надморским висинама а у Америци да повуку зебру.:лол

Koku ljudi u Boliviji i Peru koriste da ne bi osecali glad .Kakva bre pluca i kakve nadmorske visine?
 
Ja sam tebe jedno vreme smatrala relativno normalnim i razumnim covekom.

Estonija je jedina zemlja ( za razliku od Ceske, Slovacke, Poljske ili Madjarske) koja je ispunila kriterijume za uvodjenje evra i zato je ta drzava u evro zoni.

Moze i Tunguzija ( kao i Crna Gora) da uvede neki evro, ali to nema veze sa evro zonom, celim sistemom evra.

Ne moze niko da uvede evro ako my evropa ne dozvoli. Ako uvedu na svoju ruku, slede sankcije. A Crnoj Gori je dozvoljeno iz istog razloga kao i Estoniji.
 
Боливија је иначе на нивоу мора:D

Ja sam tamo bila pa znam na kojim visinama je i La Paz i Cusco (Peru). Ljudi se radjaju sa plucima koja im omogucavaju da disu na 3500 metara.
Zato u fudbalu uvek oni pobedjuju jer drugi ne mogu da disu ili trce.

A za koku kako vec rekoh, siromasni ljudi je zvacu jer um utoljava glad.
Imas jos neku nedoumicu?
 
Crna Gora za razliku od Estonije nije u EU pa nema pristupa fondovima, niti Centralnoj Evropskoj Banci.
Moze i Srbija da uvede evro, koga boli briga?

Србија је могла да уведе евро као средство плаћања (без уласка у Унију и-или евро зону), а не да практично имамо двовалутни систем али онда не би могло да се на велико мува са курсом (у корист превараната-тајкуна).
 
Unemployment rate: 1% (2009 est.)
1.6% (2005)
note: official registered unemployed; large number of underemployed workers

http://www.indexmundi.com/belarus/unemployment_rate.html

Belorusija je jedna od retkih drzava koja je rekla NE divljoj privatizaciji i prodaji zemlje i fabrika zapadu. Zato im je nezaposlenost neverovatnih 1%!

Уопште тамо није лоше...био и видео
Проблем је само лоповима...није погодно тле за лопуже
 

Back
Top