DotA Allstars

Ice_Angel

Početnik
Poruka
13
Shta tu ima da se kaze-jedan je od najpopularnijih scenarija WarCrafta!
Svako kog sam videla da je probao da igra dotu vrlo brzo se nalozio na nju :wink:
Preko b-neta je "cepaju" pa se i'cepashe :lol:
Interesuju me vashi utisci i mishljenja-omiljeni heroj kod scourgea,kod sentinela,artifakti...?
 
I ja sam jednom postavio temu za DotA-u ali se skoro niko nije odazvao :?: :?: :?: , po meni jedan od najboljih heroja je traxex (banšika), a postaje ludilo kad joj spojiš stigian desolator. nejbolje je što joj ne možeš pobeći.
P.S.
Baš lepo što se i ženske interesuju za igrice, odakle si? Ja sam obično na doti oko 6 poslepodne. Moj nick tamo je brownwolf.
 
Igram dotu duze vreme, najvise volim mageove. Kod sentinela najbolji heroji su: Luna, Lone Druid, Furion, Sven... Kod skordža najbolji su mi: Lich, Necrolyte, bane elemental, gorgon....
Inace igram dotu na pvpgn serveru i u igraonici.
Sto se recepata tice, Buriza zakon, mada ako si mage onda dagon ili Guinsoo staff.
 
Moj najbolji heroj je BIO Morpfling(onaj Sea Elemental).Dobre magije,a zadnja ti omogucava da ukrades neprijateljsku magiju,ili cak magiju od tvog saveznika.Tako je on dobar za sve situacije.

To jest,dok nije dosao verzija 6 i potpuno mu uklonili sposobnost kradje magija.Zato samo igram AP na 5.84 verziji.

I ja igram na PVPGN serveru i potpisujem se kao Water_Lord.
 
Ok, trebali bi mi podaci za neki divlji server na koji mogu da se zakachim (poshto mi za battle.net trazi cd-key, naravno...)

Unapred zahvaljujem :wink:

PS. D-Day X3M nije toliko izbalansiran, ali je MNOOOOGO dinamichniji (chitaj INTERESANTNIJI) od DotA-e 8)
 
Protke!:
Ok, trebali bi mi podaci za neki divlji server na koji mogu da se zakachim (poshto mi za battle.net trazi cd-key, naravno...)

Unapred zahvaljujem :wink:

PS. D-Day X3M nije toliko izbalansiran, ali je MNOOOOGO dinamichniji (chitaj INTERESANTNIJI) od DotA-e 8)

Idi na www.eurobattle.net,skini instalaciju,instaliraj server ,i to ti je to.

Ali zato ti treba 1.18 patch,pa ako ga nemas,skini ga(nalazi se na blizzardovom sajtu)
 

Back
Top