pomoc
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: pomoc

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano pomoc

Sinoc sam izasla sa deckom malo da prosetamo.Odjednom je poceo nekako cudno da se ponasa.Na svaki moj komentar ili neku konstataciju odgovarao je sa da,poceo je da seva.Pitala sam ga sta nije sa njim u redu a on mi je odgovorio da ga mnogo boli glava,da mu se vrti.Poceo je da prica nesto nepovezano,kao da nije mogao da se orjentise u prostoru.Rekla sam mu da moramo da odemo hitno u bolnicu sto je on kategoricki odbijao cak me je i molio da ne zovem nikog.Rekao mi je da mu je to zato sto je oprao kosu i izasao a jos mu se nije dobro osusila.Noge su mu drhtale,a puls mu je bio ubrzan.Sta to moze biti?Molim vas odgovorite mi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Koliko ga dobro poznajes..jel postoji mogucnost upotrebe nekog narkotika...vuce mi na to..mozda grijesim..

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio gena
    Koliko ga dobro poznajes..jel postoji mogucnost upotrebe nekog narkotika...vuce mi na to..mozda grijesim..
    Ne radi se o upotrebi narkotika u to sam sto posto sigurna jer decko nece cak ni da zapali cigaretu ni da okusi alkohol

Poznat WithdrawnWater (avatar)
    Učlanjen
    21.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    120

Podrazumevano

Moze da bude gomila stvari: koliko dugo ga poznajes, kolko ste dugo zajedno, koliko ima godina i cime se bavi, d ali je sportista, ako jeste da li uzima hormone ili steroide, iz kakve je porodice, da li znas da li u njegovoj porodici ima nekoga ko je bolovao ili boluje od epilepsije, psihickih stanja, da li je i ranije imao neobicna ponasanja i kakva....

Dakle, tesko je dati odgovor ako ti ne das malo vise podataka.....Napisi sve sto mislis da je neobicno ili d abi moglo da bude interesantno ili vazno.

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio WithdrawnWater
    Moze da bude gomila stvari: koliko dugo ga poznajes, kolko ste dugo zajedno, koliko ima godina i cime se bavi, d ali je sportista, ako jeste da li uzima hormone ili steroide, iz kakve je porodice, da li znas da li u njegovoj porodici ima nekoga ko je bolovao ili boluje od epilepsije, psihickih stanja, da li je i ranije imao neobicna ponasanja i kakva....

Dakle, tesko je dati odgovor ako ti ne das malo vise podataka.....Napisi sve sto mislis da je neobicno ili d abi moglo da bude interesantno ili vazno.
    Pa mi smo zajedno tek nekih dva meseca tako da nisam upoznata sa tim stvarima.Desavalo mu se cesto kada dodje kod mene da se zali da ga boli glava i nekako sav prebledi

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

On vjerovatno zna sta mu je,cim insistira da ne zoves nikog kad mu je lose....pokusaj da otvoreno razgovaras sa njim..ako ste u vezi,valjda to zasluzujes...

Početnik
    Učlanjen
    28.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio gena
    On vjerovatno zna sta mu je,cim insistira da ne zoves nikog kad mu je lose....pokusaj da otvoreno razgovaras sa njim..ako ste u vezi,valjda to zasluzujes...
    Pokusala sam da razgovaram sa njim.On mi kaze da mu se to isto ranije pre jedno dve godine desilo kada je kao izasao sa vlaznom kosom pa su ga drugovi vodili u hitnu pomoc.Sumnjiva mi je takodje i cinjenica da nije isao u vojsku kao navodno zaboravili na njega da ga zovu a on nece da se prijavi.Ne znam vise stvarno sa li da verujem u to ili ne.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    30.03.2005.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Cuj,zaboravili na njega... :shock: ma tu nesto definitivno "smrdi"...a mi zene smo glupe i sazaljive,pa hocemo da mi budemo te koje ce ga izvuci iz #ovana,ma sta to znacilo...neznam sestro..idi malo razumom,pa vidi sta ti je cinit..pozz

Slične teme

1. POMOC! Potrebne slike igracha Crwene Zvezde .POMOC
    Autor Interista u forumu Fudbal
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 20.03.2007., 16:40
  2. !! POMOC !! Dodatna antena za mobilni telefon !! POMOC !!
    Autor ludak1985 u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 27.08.2005., 00:10
  3. pomoc pomoc yahoo mail i krstarica pricaonica
    Autor copex u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 10.11.2004., 23:46

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku