KOME SMETA MOJE PREPUCAVANJE SA JELENOM
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: KOME SMETA MOJE PREPUCAVANJE SA JELENOM

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano KOME SMETA MOJE PREPUCAVANJE SA JELENOM

Svima kome smeta sto se nas dve prepucavamo izvinite,nisam htela da bude ovako a ne znam ni da li je to htela jelena samo da znate da ja nisam okrutna kako neko misli a ne bi htela ni da budem.FROM MARRRIJA

VIKTOOOR
    Guest

Podrazumevano

Znamo jer marija ja te poznajem.
    TVOJ V I K T O R

JA JA
    Guest

Podrazumevano

MA MENI SMETA ONA MALO JE PRETERALA PROCENJIVAJUCI MIRKU

Jelena-tigrica
    Guest

Podrazumevano

Ni ja ne zelim da se svadjam ali Marrrrija me je vredjala pa sam morala da se branim!!!!Mene Mirka nervira i htela sam da vidim koga jos pa sam zato postavila tu temu.Ukusi su razliciti mene bas briga za Mirku smorila sam se i to je to.....

veeka
    Guest

Podrazumevano

ljudi morate priznati da je jelena sa neke strane u pravu.svako ima prava na svoje misljenje.ZAR NE

xpajamacax
    Guest

Podrazumevano

MENI SMETA!
    ZATO ŠTO SI MLADA I ISPADAŠ GLUPAVA OVAKVIM KOMENTARIMA!
    UMESTO DA SE BAVIŠ NEKIM STVARIMA KOJE MOGU DA ZANIMAJU DEVOJČICU TVOJE DOBI,DA PROČITAŠ MOŽDA NEŠTO PAMETNO NA NETU,KADA SU TI RODITELJI VEĆ OMOGUĆILI DA IMAŠ RAČUNAR...
    DETE,MANI SE GLUPOSTI,VEĆ SE NASMEŠI,PODIGNI GLAVU I KORAČAJ!
    ŠTA SI BRE ZAPENILA?
    TO JE APSOLUTNO PASSE!

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano

ni ja nisam htela da se svadjam sa jelenom ali sam samo rekla da ako ona misli da je mirka jadna,napaljena,QRVETIMA,luzer....ne mora tako i da misli ceo svet ali mozda su neki to tako shvatili,mislim ne interesuje me!Ja nisam htela da se sada svi prepiru zbog nas,ja sam njoj samo dala do znanja da to sto ona mrzi Mirku ne znaci da moze da je vredja jer kako svi kazu SVAKO IMA SVOJE MISLJENJE!!!!

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano

ni ja nisam htela da se svadjam sa jelenom ali sam samo rekla da ako ona misli da je mirka jadna,napaljena,QRVETIMA,luzer....ne mora tako i da misli ceo svet ali mozda su neki to tako shvatili,mislim ne interesuje me!Ja nisam htela da se sada svi prepiru zbog nas,ja sam njoj samo dala do znanja da to sto ona mrzi Mirku ne znaci da moze da je vredja jer kako svi kazu SVAKO IMA SVOJE MISLJENJE!!!!

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano

Iskusan ancika (avatar)
    Učlanjen
    15.03.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio xpajamacax
    MENI SMETA!
    UMESTO DA SE BAVIŠ NEKIM STVARIMA KOJE MOGU DA ZANIMAJU DEVOJČICU TVOJE DOBI,DA PROČITAŠ MOŽDA NEŠTO PAMETNO NA NETU,KADA SU TI RODITELJI VEĆ OMOGUĆILI DA IMAŠ RAČUNAR...
    ŠTA SI BRE ZAPENILA?
    TO JE APSOLUTNO PASSE!
    Ma to je sve jedna ista, veruj mi...

Konstantinus
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio ancika
    Citat Original postavio xpajamacax
    MENI SMETA!
    ŠTA SI BRE ZAPENILA?
    TO JE APSOLUTNO PASSE!
    Ma to je sve jedna ista, veruj mi...
    Naravno da je jedna ista dovoljno je samo pogledati vremena kada su poslati njihovi navodni odgovori.
    Npr:
    Tema je postavljena u 20:12
    prvi odgovor je usledio u 20:14
    drugi odgovor odmah u 20:15
    Šta tu još treba dodati...
    Lažljiva deca nema šta.
    Nego da samo nije slučaj za psihijatra ???
    Svi dobro znamo ko priča sam sa sobom.
    Ovo je još ozbiljniji slučaj.
    Ova Marrrija čak piše sama sa sobom.
    Jadna deca!
    Bolje da izađu i pronađu sebi partnera za skok, dok ih nije odnelo mladalačko ludilo.
    Nedostatak polnog partnera je čudo 8)

Jelena-tigrica
    Guest

Podrazumevano

KOME TREBA PSIHIJATAR?MOZDXA TEBI MENI NE.I STA SI SE ZAKACIJO ZA OVU TEMU IDI MALO PROSETAJ!!!!GLEAJTE VECERAS KOSAVU U 20H I BICU NA TV U EMISIJI SPAJALICA SA DRURARICOM

-------sexy lady---------
    Guest

Podrazumevano

TIGRICE JECO STA SE OVO DESAVA JA NISAM DUGO BILA NA INTERNETU I BAS STE ME IZNENADILI SA OVIM PREPUCAVANJIMA I SVADJAMA I TO ZBOG KOGA??? :wink:

veeka
    Guest

Podrazumevano

JA POZNAJEM MARRIJU,I VERUJ MI DA NIJE ZA PSIHIJATRA.A VEROVATNP NIJE NI JELENA,TAKO DA SI TI KONSTANTINUSE JEDINI OSTAO PEDERCINO!!!!!!!!!!!!

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano KEVE TI

TI RETARDU PRVO GOVORIS DA JE TO JEDNA OSOBA A POSLE KAZES DA SMO OBE ZA PSIHIJATRA,PA O CEMU MI PRICAMO.RAZMOTRI SVOJ SLUCAJ!!!!!

Slične teme

1. Kome smeta SRPSKI MARŠ 2008?
    Autor SASHA_MTL u forumu Politika
    Odgovora: 194
    Poslednja poruka: 12.10.2008., 19:00
  2. Frapantno i perverzno, kome ne smeta ...
    Autor T-Zex u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 44
    Poslednja poruka: 18.07.2007., 03:51
  3. A kome to smeta...
    Autor Šakal u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 15.01.2007., 21:27
  4. KOME ZVONI.KOME JE ODZVONILO A KOME ODZVANJA
    Autor opanak u forumu Politika
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 14.01.2006., 18:28

Pravila za slanje poruka