Šta Vas nervira u ponašanju muškaraca?

nactu

Primećen član
Poruka
956
Pozdrav svima,jako me interesuje šta muškarac nikako ne bi smeo da uradi,obuče ili izgovori ukoliko želi da Vas osvoji?
Opšte je poznato da muškarci teško dešifruju ženske misli,možete li im malo pojasniti šta Vas nervira,šta Vam smeta,a na šta ste posebno alergični?Hvala i pozdrav... :wink: :wink: :wink:
 
jedan tip mi se u pogresnom trenutku udvarao i umesto da se povuce kad je video da mi ne prija njegovo udvaranje on je:
1) bio jos navalentniji
2) kopao po razlozima sta me muci
3) karikirao razloge zbog kojih mi nije do udvaranja
4) na kraju me toliko izludeo da sam imala dve opcije da ga osamarim ili pobegnem

elem, da mi je taj isti lik u nekim drugim okolnostima prisao, mozda i ne bi tako burno reagovala... mozda...
 
nactu:
Pozdrav svima,jako me interesuje šta muškarac nikako ne bi smeo da uradi,obuče ili izgovori ukoliko želi da Vas osvoji?
Opšte je poznato da muškarci teško dešifruju ženske misli,možete li im malo pojasniti šta Vas nervira,šta Vam smeta,a na šta ste posebno alergični?Hvala i pozdrav... :wink: :wink: :wink:
Cini mi se da me sve nervira..ama bas sve a najvise sto me jedan takav koji me toliko nervira privlaci da ne mogu da ga izbijem iz glave...salim se...normalno je da postoje stvari koje mi smetaju, narocito stavljanje zene u podredjen polozaj...ako mi vec to toliko smeta on i ne moze da me osvoji...generalno nerviraju me kukavice koje kad dodje kraj nemaju snage da to lepo kazu nego beze i nece da razgovaraju.....
 
Ako me pita da li bih mozda htela dijetalnu coca-colu

Salim se naravno.
Ne znam sta me nervira,obozavam ih pa i sve nekako trpim kad mi pukne film samo odem.
U principu ja sam susta suprotnost mnogim zenama:Volim nadobudne,prepotentne,sujetne,metrosexualce,volim kad imaju svoje ja,nos u vazduhu,extravagantne,i drugacije od svih ostalih.Volim :twisted:
 
Ako me pita da li bih mozda htela dijetalnu coca-colu

Salim se naravno.
Ne znam sta me nervira,obozavam ih pa i sve nekako trpim kad mi pukne film samo odem.
U principu ja sam susta suprotnost mnogim zenama:Volim nadobudne,prepotentne,sujetne,metrosexualce,(moraju dobro da izgledaju pod broj 1,to je ono sto prvo primetimo zar ne?)volim kad imaju svoje ja,nos u vazduhu,extravagantne,i drugacije od svih ostalih.Volim :twisted:
 
nactu:
Pozdrav svima,jako me interesuje šta muškarac nikako ne bi smeo da uradi,obuče ili izgovori ukoliko želi da Vas osvoji?
Opšte je poznato da muškarci teško dešifruju ženske misli,možete li im malo pojasniti šta Vas nervira,šta Vam smeta,a na šta ste posebno alergični?Hvala i pozdrav... :wink: :wink: :wink:

Ne bi smeo da bude prost, vulgaran, glup, neduhovit(sa glupim smislom za humor),dosadan,...ništa više mi trenutno ne pada na pamet. :roll:
 
evo kontam ,,,, trenutno mi je samo jedan u glavi ,,,,, ne poseduje ništa negativno od ovoga što ste svi nabrojali ,,, stvarno pokušavam da mu nadjem neku manu ,,,, dakle frajer džentlmen , mišići do ludila ,, onako ošišan na keca i nabijen u ledjima a tako nežan ,,, kaže ,, znaš ja ne pričam baš mnogo ,, i tada mi kaže rečenicu posle koje zanemim ,,,,, ali ima manu ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,NIJE MOJ ,,,,,,, ETO ŠTA NE VOLIM KOD MUŠKARCA
 
Nervira me kada je nervozan, kada me ne slusa dok pricam, kada vice na mene, kada je preterano ljubomoran, kada skrtari, kada se pravi najpametniji na svetu, kada stalno zbog necega kuka, kada je nekulturan, kada podriguje namerno, kada je neodgovoran, kada je preterano stidljiv i smotan ko sajla, kada me zove milion puta na dan, stalno mi dise za vratom i davi me, kada je sumnjicav i izigrava detektiva preturajuci po mojim stvarima, kada spominje bivsu devojku kao najbolju ribu u gradu (mislim stvarno), kada prica o istoj sa odusevljenjem (mislim ne mora da je pljuje ali... :roll: ), kada je stalno nezadovoljan, kada je neodlucan, kada nece nikada da mi pomogne u poslovima po kuci, kada je mrzovoljan, kada mu je tesko da me malo pomazi, kada prestane da me ljubi samo zato sto smo dugo u vezi i na ljubljenje gleda samo kao na prvi deo predigre, kada stalno smara nekim problemima a nece da saslusa moje, kada je jako neuredan, kada je zaludjen necim npr. igranjem igrica na kompjuteru pa zbog toga nema vremena za mene, kada je uobrazen, kada kaze da mu je izgled neke devojke najvazniji (nema veze sto je glupa :roll: ) kada se pravi strasno vazan i misli da je uhvatio Boga za muda............ :roll:
Ne mogu vise nicega da se setim! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovde sam otprilike skupila sve mane mojih bivsih i nekih muskih prijatelja i eto... :roll: :lol:
 
TOMAX:
mammy:
Ma, ja obozavam muskarce...nema nisto kod njih sto me nervira...samo sto mi zene previse izvoljevamo i pametujemo.
Muskarci su super-mi se trebamo prilagoditi.
Zar bi ti dozvolila svom čoveku da dovodi švalerke u kuću, i da se svake noći vraća pijan, i da te maltretira i psihički i fizički???

To si napisala sa dozom ironije, zar ne? :(

AHA
20.gif
 
chokolada:
Nervira me kada je nervozan, kada me ne slusa dok pricam, kada vice na mene, kada je preterano ljubomoran, kada skrtari, kada se pravi najpametniji na svetu, kada stalno zbog necega kuka, kada je nekulturan, kada podriguje namerno, kada je neodgovoran, kada je preterano stidljiv i smotan ko sajla, kada me zove milion puta na dan, stalno mi dise za vratom i davi me, kada je sumnjicav i izigrava detektiva preturajuci po mojim stvarima, kada spominje bivsu devojku kao najbolju ribu u gradu (mislim stvarno), kada prica o istoj sa odusevljenjem (mislim ne mora da je pljuje ali... :roll: ), kada je stalno nezadovoljan, kada je neodlucan, kada nece nikada da mi pomogne u poslovima po kuci, kada je mrzovoljan, kada mu je tesko da me malo pomazi, kada prestane da me ljubi samo zato sto smo dugo u vezi i na ljubljenje gleda samo kao na prvi deo predigre, kada stalno smara nekim problemima a nece da saslusa moje, kada je jako neuredan, kada je zaludjen necim npr. igranjem igrica na kompjuteru pa zbog toga nema vremena za mene, kada je uobrazen, kada kaze da mu je izgled neke devojke najvazniji (nema veze sto je glupa :roll: ) kada se pravi strasno vazan i misli da je uhvatio Boga za muda............ :roll:
Ne mogu vise nicega da se setim! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ovde sam otprilike skupila sve mane mojih bivsih i nekih muskih prijatelja i eto... :roll: :lol:


Skromna si....
15.gif
 

Back
Top