Sta je to savremen muskarac?

"savremen muskarac" je
onaj koji voli zene koje nista ne znaju, ili se makar prave da ne znaju
ostalo nisam jos definisala
a ovakvih tema je bilo puno
mislim
ali
nisam sigurna
a
meni
je
dosadilo
musko-
-zensko
prepucavanje
eto
od sada
ja sam
glista
imam
oba pola
eto
 
dragan76:
Da li bi neko mogao da mi objasni sta je to savremen muskarac?
Metro ili oni sto imaju razumevanja za sexualne slobode ili sta...?
Sta tu ima da se pita i prica puno...taj se valjda ponasa kako dolikuje savremenom dobu...samo su mnogi pozurili ispred vremena pa zureci zaboravise da se jedna zena postuje i uvazava ukoliko je pravi prijatelj, ljubavnica, supruga domacica i ostalo...zao mi je sto postadose mnogi tako savremeni da ona koja te osobine ima uopste nijednom od njih nije vazna...
 
Kad_LupimLupim:
...mushka depilacija...


1.gif
ja nista nisam vidjela
 
Milojko Vasic:
chika_doktor:
Takav muskarac o kome zene sanjaju je vjerovatno gay, tako da prica ide stalno ispocetka..
E, slab si mi ti doktor ... Verujm na reč, dok, da žene definitivno ne maštaju o gay muškarcu. Ma garantovano ! Uostalom, ima ih puno na našem forumu, pa neka se izjasne.

E moj Milojko u pravu si...Sanjaju zene da ih k.resne "drvosjeca" samo se tripaju okoline...
 
Kako se ne secam "Drvoseca da sam jaaaaa"...
Nego pusti tu temu, danas ljudi ne umeju da prepoznaju prave kvalitete, poremetio se sistem vrednosti skroz.:roll:

Ali tu sam ja i glasam za drvosece!
I tako mi je drago sto je odmah naleteo jedan...danas bas imam srece... :D
 
Po koji put "šta je savremeni muškarac"? A sve je isto kao i u predhodnim epohama, na jednoj strani su robovi (najamni radnici, fizikalci), zanatlije i majstori, trgovci,filozofi, astronomi, vidari rana, dvorske lude, žongleri, aristokratija, umetnici, svetodavci, vojskovođe, kneževi, lordovi, banovi i panovi, šeici, kraljevi i carevi, predsednici, brodovlasnici, fabrikanti .... i tako redom

pa kako se ko snađe i pronađe
 

Back
Top