Zasto su impotentni MUSKARCI neumereni u...

  • Začetnik teme Vragolasta Amfibija
  • Datum pokretanja
Pas koji laje - ne ujeda....al' nije to sve.
Ne samo da ne ujeda, vec je toliko isfrustriran time sto ne ujeda da laje, i laje, i laje i laje....i sto vise laje, vise misli na to kako bi on u stvari najradje ujedao...al' nema sta, nece, ne sluze ga zubi....i on onda jos jace laje i laje i laje....



eto ZATO
 
avesic:
ajmo sada muškarci jedan prostran post,,, onako sa ujedanjem smisla žene ,lajanjem na iste ,,, a na kraju kada omekšate i želite olakšati svojoj duši jedno zaaaavijanje :D ko sme

Ma, momci se oporavljaju od nocasnjih sex-partija...znas kako je...ovi nasi muskarci - dok namire zenu, pa ljubavnicu, pa malo u grad, pa....eh, znas vec i sama...jos koju qurvu forumasicu dok obrade...ih...imaj malo razumjevanja za nase "savremene muskarce"
 
mammy nemoj ?????
pored toliko mesa što šetka po gradu i neuspelo pokušava da igra po diskotekama -jer računa se da dobar frajer ne igra lepo ,, po meni bar ,,, nemoj žene - eto samo u kombinaciji sa nekim muškarcem ,,koji ima guzu da se smrzneš ,, pa ramena u širinu ,,, pa kada te zagrli oko struka i osećaš se tako bespomoćno ,, uh nemoj žene ,,, a normalno ,,,,TAJ ne sme da ima moć komunikacije jaču od onoga DA NE ,,,više da nego ne ,,, ma baš me briga ali ja volim suvo mesište
 
mammy:
lav607:
Danas si bas u elementu...........u svakom slucaju........poz :wink:

Ko, jel' ja....ma to je od frustracije....znas, nece dragi da me yebe u bulju....kaze da me isuvise postuje za to....konj
Joj mammy...kako da ti pomegnem...nadji ovde sebi nekog od ovih...ako ti se svidja...ako ima sta da se probere da nije izarceno ili neupuceno
 
avesic:
mammy nemoj ?????
pored toliko mesa što šetka po gradu i neuspelo pokušava da igra po diskotekama -jer računa se da dobar frajer ne igra lepo ,, po meni bar ,,, nemoj žene - eto samo u kombinaciji sa nekim muškarcem ,,koji ima guzu da se smrzneš ,, pa ramena u širinu ,,, pa kada te zagrli oko struka i osećaš se tako bespomoćno ,, uh nemoj žene ,,, a normalno ,,,,TAJ ne sme da ima moć komunikacije jaču od onoga DA NE ,,,više da nego ne ,,, ma baš me briga ali ja volim suvo mesište

meni je moj dragi rekao da mogu da budem sa zenom...ali samo ako ce on gledati
A jesam li ja tebe uopste dobro razumjela...?
 
Aphroditi:
mammy:
lav607:
Danas si bas u elementu...........u svakom slucaju........poz :wink:

Ko, jel' ja....ma to je od frustracije....znas, nece dragi da me yebe u bulju....kaze da me isuvise postuje za to....konj

Ne se*i da ti je to muž?! :shock: Auh, moje saučešće..iskreno. :(
:wink: :D :D :D

Pa, nece...sta da radim...ja kazem da hocu , ono, znas u bulju...a on, nece, pa nece.....a necu da ga izgubim.....
c025.gif
Mislim, necu da on izgubi mene....ma, znas na sta mislim....zaznuto je to, kad se potpises....a rekao je da ce da me slusa...
 
mammy:
Aphroditi:
mammy:
lav607:
Danas si bas u elementu...........u svakom slucaju........poz :wink:

Ko, jel' ja....ma to je od frustracije....znas, nece dragi da me yebe u bulju....kaze da me isuvise postuje za to....konj

Ne se*i da ti je to muž?! :shock: Auh, moje saučešće..iskreno. :(
:wink: :D :D :D

Pa, nece...sta da radim...ja kazem da hocu , ono, znas u bulju...a on, nece, pa nece.....a necu da ga izgubim.....
c025.gif
Mislim, necu da on izgubi mene....ma, znas na sta mislim....zaznuto je to, kad se potpises....a rekao je da ce da me slusa...


kada se on zanese ,,,ti u ribu stavi vibrator ,,, i nece imati gde da ga metne no u guzu----popustiće ,,, :D
 
mammy:
Aphroditi:
mammy:
lav607:
Danas si bas u elementu...........u svakom slucaju........poz :wink:

Ko, jel' ja....ma to je od frustracije....znas, nece dragi da me yebe u bulju....kaze da me isuvise postuje za to....konj

Ne se*i da ti je to muž?! :shock: Auh, moje saučešće..iskreno. :(
:wink: :D :D :D

Pa, nece...sta da radim...ja kazem da hocu , ono, znas u bulju...a on, nece, pa nece.....a necu da ga izgubim.....
c025.gif
Mislim, necu da on izgubi mene....ma, znas na sta mislim....zaznuto je to, kad se potpises....a rekao je da ce da me slusa...


:wink:
 

Back
Top