SEX ZA ISKRENE (PERVERZNE, ISKUSNE)

SPY:
DA LI VOLIS PERVERZNI SEX :?:
STA BI NAJVISE VOLEO-LA DA RADIS SVOM PARTNERU 8)

Znate meni je neprijatno ja sam strasno vulgarna ali ovo moram da kazem.Unapred se izvinjavam.Da mu nabijem jedan debeli plasticni dugacki Ku rac.U njegov uski cmarcic.I da mu gledam lice kako se grci od bola.Ali je biga ja pitala a on nece.Zato cu jednom da ga vezem i na prepad.
 
Anonymous:
SPY:
DA LI VOLIS PERVERZNI SEX :?:
STA BI NAJVISE VOLEO-LA DA RADIS SVOM PARTNERU 8)

Znate meni je neprijatno ja sam strasno vulgarna ali ovo moram da kazem.Unapred se izvinjavam.Da mu nabijem jedan debeli plasticni dugacki Ku rac.U njegov uski cmarcic.I da mu gledam lice kako se grci od bola.Ali je biga ja pitala a on nece.Zato cu jednom da ga vezem i na prepad.
samo ako zelis da zavrsis 3 metra pod zemljom...
ne stvarno zasto zelis da napakostis svojoj (valjda) dragoj osobi...
moja jedina do sada neostvarena zelja je sexs u blatu
 
d1:
Anonymous:
SPY:
DA LI VOLIS PERVERZNI SEX :?:
STA BI NAJVISE VOLEO-LA DA RADIS SVOM PARTNERU 8)

Znate meni je neprijatno ja sam strasno vulgarna ali ovo moram da kazem.Unapred se izvinjavam.Da mu nabijem jedan debeli plasticni dugacki Ku rac.U njegov uski cmarcic.I da mu gledam lice kako se grci od bola.Ali je biga ja pitala a on nece.Zato cu jednom da ga vezem i na prepad.
samo ako zelis da zavrsis 3 metra pod zemljom...
ne stvarno zasto zelis da napakostis svojoj (valjda) dragoj osobi...
moja jedina do sada neostvarena zelja je sexs u blatu

Ma koga j-be ionako je mazohista
 
d1:
Anonymous:
SPY:
DA LI VOLIS PERVERZNI SEX :?:
STA BI NAJVISE VOLEO-LA DA RADIS SVOM PARTNERU 8)

Znate meni je neprijatno ja sam strasno vulgarna ali ovo moram da kazem.Unapred se izvinjavam.Da mu nabijem jedan debeli plasticni dugacki Ku rac.U njegov uski cmarcic.I da mu gledam lice kako se grci od bola.Ali je biga ja pitala a on nece.Zato cu jednom da ga vezem i na prepad.
samo ako zelis da zavrsis 3 metra pod zemljom...
ne stvarno zasto zelis da napakostis svojoj (valjda) dragoj osobi...
moja jedina do sada neostvarena zelja je sexs u blatu


u blatu????????????????????????????

interesantno
 
d1:
....... odoh ja pod tus.... za svaki slucaj.....

ajde ti polako............
bath.gif
 
JOVANA77:
d1:
mmmmmmmmmmmmmmmnnnnnnnnnnnnnnjjjjjjjjjjjjjjjaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmm
onako ljigavi....bbbrrraaattteeeeeeee.....
moram malo da se oladim.... moram...

leleeeeeeeeeeeeeeeee
lelelelelelel sta bre lelecete niste na gudurama bre.
Boze boze cuda velikoga.Znas sta to u blatu i nije losa ideja.samo malo nehigijenski.zamisli kad joj gurnes topica unutra i ubacis pola kila blata.Nema sine upala od 6 meseci negine.
 
Znas sta imam utisak da nestadose svi saforuma odoh i ja.Ionako mi draga stize da se dogovorimo gde cemo na medeno mesec.Znas nismo pri nekim parama.Austrija je blizu.Pa ako znas neko lepo mesto sem Tirola.Reci.Tamo sam polomio nogu pre dve godine.
 
JOVANA77:
Marsovac.:
Znas sta imam utisak da nestadose svi saforuma odoh i ja.Ionako mi draga stize da se dogovorimo gde cemo na medeno mesec.Znas nismo pri nekim parama.Austrija je blizu.Pa ako znas neko lepo mesto sem Tirola.Reci.Tamo sam polomio nogu pre dve godine.

pa ako hocete da se provedete odvedi dragu u wien u prvi bez. i odusevice se

Ma nemam pojma znas.Imamo ludnicu svaki dan tipa obaveze uvece izlasci.Uglavnom smo hiperaktivni.I ja pocinjem vec za 7 dana da radim i onda cak nemam vise vremena za forum.Mozda je bolja ipak neka kucica ili bungalov ljubav pored kamina na kozi staroj.To je romantika.Ipak ultramoderan grad je i ono sto imamo na raspolaganju svaki dan.
 
Anonymous:
JOVANA77:
Marsovac.:
Znas sta imam utisak da nestadose svi saforuma odoh i ja.Ionako mi draga stize da se dogovorimo gde cemo na medeno mesec.Znas nismo pri nekim parama.Austrija je blizu.Pa ako znas neko lepo mesto sem Tirola.Reci.Tamo sam polomio nogu pre dve godine.

pa ako hocete da se provedete odvedi dragu u wien u prvi bez. i odusevice se

Ma nemam pojma znas.Imamo ludnicu svaki dan tipa obaveze uvece izlasci.Uglavnom smo hiperaktivni.I ja pocinjem vec za 7 dana da radim i onda cak nemam vise vremena za forum.Mozda je bolja ipak neka kucica ili bungalov ljubav pored kamina na kozi staroj.To je romantika.Ipak ultramoderan grad je i ono sto imamo na raspolaganju svaki dan.


onda bezite iz civilizacije i glumite malo adama i evu. pazi samo kad jedes jabuke
 

Back
Top