Marchello, CYA, pa cak i 187...
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: Marchello, CYA, pa cak i 187...

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano Marchello, CYA, pa cak i 187...

Video sam neke slicne teme ali mnogo ranije, i ne sa takvom negativnom konotacijom kakvu licno mislim da zasluzuje...

1.Marchello - ne znam kako vama ljudi, ali meni je on smesan!!! Tako naivni i peteticni tekstovi uz nikakvo repovanje, i ne tako losu muziku koju najverovatnije on ne pravi... Ja nemam reci ko na nasoj sceni moze da snimi album, spot i da se to jos vrti na TVu...

2.CYA - kazu ljudi da su pre bili dobri, ali su se pokvarili, ne znam, nisam slusao ranije ali bez teksta me ostavlja cinjenica da se im je udarna stvar ono "kada vidim kako zivimo ... i necemo nikog da krivimo" i da se to vrti, i pusta... Mislim tekst mi je bizaran, ono, nemam reci...

Tako bih ove poznate face slobodno stavio u isti kos sa 187 o kojima ne bih ni da trosim reci...

Interesuje me da li sam ja jedini koji to primeti ovo? Ako ih uporedimo sa npr. Prti BG, 43zla i ostalom bendovima (i Nigrutinom) oni su smesni. Kako vi objasnjavate ovaj paradosk (da izuzmemo objasnjenja tipa ovi psuju ovi ne) da su ovi mnogo losiji forsiraniji na medijima???

Unapred molim da se ucesnici uzdrze od prostackih komentara i prepucavanja, ako nemaju sta pametno da kazu!A urednici neka me zatvore ako misle da teme nije na mestu ili smatraju da je slicna bila vec, ali ja sam morao da pitam...

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Мени је реп уопште смешам и лицемеран. Када видим како певају о неком пуком преживљавању, а живе у вилама.... МАније у томе проблем. Ту нема музике, а текстови су сивише глупи да би им се опростило то што их говоре, а не певају....

Poznat VisionOfDisorder (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    143

Podrazumevano

odmah da ti kazem, c-ya je ranije stvarno valjala.
    bili su slichni robin hood-u, mada su imali drugachiju tematiku. ovo sada... blagi uzas.

ostali nisu ni vredni objasnjenja... a da... negrutin je -onako- orginalan, dok su mu bad copy, 43zla,prti i sve ostalo chisto njesra.

na nashoj sceni, jedino shto vredi je:

kiza tj. dr.bloodmoney

njegove tekstove poshtujem.
    i ono gore pomenuto.

Aleksej_BASO
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Чупи НС
    Мени је реп уопште смешам и лицемеран. Када видим како певају о неком пуком преживљавању, а живе у вилама.... МАније у томе проблем. Ту нема музике, а текстови су сивише глупи да би им се опростило то што их говоре, а не певају....
    Ma ok ako ti je rap smesan, i tekstovi bez veze, to i nije cudno, ako se pogledaju oni koje sam naveo, ali stvarno ima i tekstova do jaja kod nekih koji su skoro nepoznati. I ja sam slicno mislio, dok nisam relativno skoro cuo prti bg (pre godinu dana), i tada sam se zainteresovao da cujem ostale.

Postavi sam temu jer sam video da se neki ljudi "loze" na Marchella!!!??? :shock: :shock: :shock: Na primer...

Početnik
    Učlanjen
    17.05.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

BG SINDIKAT i Shabo...
    najbolje prozivke, kao da citas "Kurir"!!!!!

Primećen član Чупи НС (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

ПА добро, нико није савршен

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Shto neko reche... BG SINDIKAT I SHKABO!!!!!!

Početnik BARON1985 (avatar)
    Učlanjen
    28.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Konji

NEMATE POJMA!!!KOJI STE TO VI PAMETNJAKOVICI DA PLJUJETE PO MARCELO?NEMAS POJMA STA JE MUZIKA I PRICAS O TOME,UZMI NAPISI TI TEKSTE KOJI TI SE SVIDJA PA TI PEVAJ AKO JE TO LAKO MEDJEDU!TAKVI KAO TI SAMO NAVLACITE ....***** SI MI TI VELIKI ZNAS?ODAKLE SI

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

ja se ne razumem u rep, ali marchelo mi se svidja klosh vs ljax ima cistu 10ku...
    i mislim da su mu textovi zaista dobri, nikako pateticni...

Iskusan Veseli_Ubica (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    100

Podrazumevano

Marchelo je vrlo dobar, ne mozesh da kazesh da su mu tekstovi patetichni. Lik je potpuno opushteno predochio likove i okruzenja iz svog zhivota (100%natural), i ne kyrchi se kao neki Pogotovo zasluzuje respect kad uzmesh u obzir da je josh Rookie u rap vodama (samo jedan svoj album)

Na 187 necu ni da troshim rechi, to je jasno ops: .
    CYA jeste nekad imala neke vrlo dobre stvari....

@Aleksej_BASO
    Ako uporedish marchela (poshto si se njega uhvatio) sa prtibeeegeee-om, ajsom i kompanijom, i tebi je marchelo smeshan, onda si ti paradoksalna lichnost.
    Mislim, pogledaj Nigrutinove tekstove : on je tu da nas zasmejava (nije da ja njega ne gotivim, daleko od toga, samo si ti pogreshio)
    Citat Original postavio Lirichki zub
    Ajzak je u kuci jedva usho kao regal
    Na interfonu vidoh gde zivi Seven Vinegal
    Nije mnogo piva, zato me ne boli bubreg
    Uvek bacam rime, ali nikada u djubre...

Početnik
    Učlanjen
    05.06.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Do jaja!!!!!

Vi ljudi ste bash onooooo.........underground je zakon kakav Marchelo i ostale prodane dushe....niste vi josh upuceni u pravi hip hop......!!!!!!!!

Zainteresovan član Sky Unit (avatar)
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Do jaja!!!!!

Citat Original postavio KiddY
    Vi ljudi ste bash onooooo.........underground je zakon kakav Marchelo i ostale prodane dushe....niste vi josh upuceni u pravi hip hop......!!!!!!!!
    cekaj sad oces da kazem da marchelo nije undergorund?Jel znas ti kako je on poceo i ceo njegov rad.?

A vi ostali...shta vi znate o hip hopu...slushate ajsa i te fore jer vam je smeshan i zato shto provaljuje...

Repuju o prezivljavanju a zive u vilama?

Daj ne budite smesni...gde su te vile...na Dedinju..da da kako da ne...ovde od repa ne moze da se zaradi...sem Grua.....Ljudi snimaju najvishe zbog sebe za svoju dushu...ali postoji oni koji ne prihvataju ne kulturu i onda seru neshto a nemaju pojma....pa vecina metalaca slusha ajs nigrutina...sramota

187 to i nije hip hop...to je najgore sranje...

C-Ya..je i dalje odlicna grupa...

Početnik
    Učlanjen
    16.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Marchello, CYA, pa cak i 187...

To je za pojedine, cije vestine pljujem, sustina rime tu je pa ne moram da imenujem MC-a, cija poezija prija samo deci...
    Koja bre Cya? Niste normalni!
    Neka uzvrate ovo...

Primećen član Alexxxa2 (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    49

Ne znam. CYA, to je vise Old School, i oni su nekada bili ok.187 su mi uvek bili bzvz. Medjutim meni je marcelo sasvim OK. Ne znam svako ima svoj ukus.

Ali to da je marcelo najbolji liricar - to je apsolutno tacno...

Početnik
    Učlanjen
    17.12.2007.
    Reputaciona moć
    0

Marchelo jeste najbolji liricar, u sustini, moja hip-hop prica koju idanas zivim je dobila pravi oblik tek sa izlaskom njegovog prvog albuma...I njega postujem.
    C YA mi je malo bzvz, i meni se to nikad nije svidjalo. Nervira me kad ljudi misle da je ceo rep na foru Ja sam socijala, i klosar do bola, nemam brate pare, a nemam ni kola, i slicno.

a187...jbsh 187

Poznat DJM (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    120

Idi bre CYA bila pre 100 godina... Mada, bila ona cuvena... Decko u usponu!

Slične teme

1. 50 CENT DOLE,2PAC ,MARCHELLO GORE
    Autor TheMaky u forumu Muzika
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 27.08.2008., 12:45

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •