2,5 godine bez seksa

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa evo, i ja na apstinenciji ima godinu dana... Doduse, nije da ne mislim o tome ;)

Jednostavno, nadje se period kad se sve brige od jednom nakupe, pa moras da ih resavas, a seks gurnes po strani... Nije da je dobro, ali tako je...

A naravno, cim ti se pruzi prilika, ako si se otarasio vecine obaveza ili bilo cega sto te 'nateralo' na apstinenciju, kreni u akciju...

Poz.
 
da,ali mislim da je neko(kao ja npr.)ko je duze apstinirao,skloniji zaljubljivanju,nego neko ko ima partnera;e to je ono sto me muci,a ne zelim izgubit glavu zbog seksa.Svakako hvala na ovome dosad,ohrabrujuce je
Pozz
 
Ma na apstinenciji ili ne, svako je, pod odredjenim okolnostima, sklon zaljubljivanju... I sta tu ima lose... Ono, nisam se ja mnogo puta u zivotu zaljubio, ali ipak je to nesto najlepse (cak lepse i od izlaska sunca!)... Zasto bi ti to smetalo ili sta vec? :?
 
Moram samo ovo da dodam: Posle ko zna koliko vremena, jedna normalna tema, sa normalnim problemom, bez prepucavanja u odgovorima, i sa iskrenom zeljom forumasa da pomognu coveku...

Ma koliko banalan problem bio, ovo nam je bas trebalo, jer ovaj forum je umalo prestao da bude ono za sta je napravljen...

Srecno, bubi
 
bubi:
Hvala Incognito,a i
Ma zapravo nije mi jasno zasto si pravio toliku pauzu.Ali bez obzira koji razlog bio nemozes sebi sada braniti ljubav.Znas ono necu se zaljubiti i necu biti povredjen.Ako nedozvolis svom srcu da neko udje u njega.Nikada neces saznati koliko ti taj neko vredi.
 
bubi:
da,ali mislim da je neko(kao ja npr.)ko je duze apstinirao,skloniji zaljubljivanju,nego neko ko ima partnera;e to je ono sto me muci,a ne zelim izgubit glavu zbog seksa.Svakako hvala na ovome dosad,ohrabrujuce je
Pozz
verujem da ces sigurno.. bar jednom... izgubiti glavu zbog sexa...
a ko nikada nije -100 poena na gazdaricinom testu
 
da li je ovako bolje...
cutelaugh.gif
rotlaugh.gif
biggrinroll.gif
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top