Zbor za Jugoistočnu Srbiju, dođite na sastanak

Mi ...ČLANOVI...smo po malo krivi .:(..a..VLASNIK & ADMINISTRACIJA FORUMA...PO NAJVIŠE...:besan2:

Mi ...ČLANOVI...smo ..OBIČNI GOSTI...a..pošto smo se učlanili za...D ŽABA...nemamo...SKORO NIKAKVA PRAVA...počev od poruka koje postavljamo pa do svega što radimo ili želimo da uradimo...:(

Da bi smo ..POSTALI ČLANOVI OVOG FORUMA...morali smo da se ..U STARTU SAGLASIMO ...sa ..PRAVILNIKOM FORUMA...po kome ..SVE NAŠE ...kroz 24h...POSTAJE NJIHOVO...bez ikakve naknade...i mogu sa tim da rade..ŠTA GOD POŽELE...:per:

****************​

Sa ..druge strane medalje...ANGAŽOVANJEM MODERATORA VOLONTERA...iz članstva...NAPRAVILI SU NEPRIRODNU KONFRONTACIJU...MEĐU NAMA ( ČAST IZUZECIMA )

Postoje i PROFESIONALNI MODERATORI - PLAĆENI...ali su ...VOLONTERI JEFTINIJI...:per:

Za razliku od ...OBIČNIH ČLANOVA...koji su ..OKOSNICA OVOG FORUMA...( bez koje nebi egzistirao )...moderatori...su dobili ..MNOGO VEĆA PRAVA ..a ...NIKAKVE OBAVEZE ( IAKO IM PIŠE...mogu na prste da se prebroje oni koji NEŠTO RADE )...i jedino ŠTO RADE...je ..NAJ OBIČNIJA MODERACIJA...a neki ...I UŽIVAJU U TOME...:(

Skoro sam imao duel sa jednim moderatorom koji mi se ..POHVALIO...da je ..DUŽE MODERATOR NEGO JA ČLAN...i šta...takvima...reći...:(

Tu su i ...REPUTACIJE ZA NISKE STRASTI...koje nemaju ..NIKAKVU VREDNOST...i...NISU POKAZATELJ VREDNOSTI NEKOG ČLANA...:think:

Evo...ja sada imam ...MILIONČE...a da sem ...ŽELEO VIŠE...na forumskom igricama mogao sam da steknem ...JOŠ 10...:lol:

****************​

Sve ovo ...TOKOM VREMENA PROVEDENOG NA FORUMU...počinje da ...UTIČE NA ČLANOVE...kojima je prvobitna namera bila da se ...MALO RAZONODE...možda ...NEKOM NEŠTO POMOGNU...i na kraju ..SHVATE ...da su za...D ŽABE IZGUBILI SILNO VREME SVOG TEKUĆEG ŽIVOTA...a...NISU NAŠLI NI DOBILI ONO ŠTO SU TRAŽILI...pa...POČNU DA REĐE DOLAZE...i ..VIŠE VREMENA PROVODE U " Real Life "...:think::per:

Pričam iz...LIČNOG ISKUSTVA OVDE...tako da ..USKORO...i ja ...ODLAZIM...i ...VIRTUELNO I FIZIČKI...:per::lol:

Ako sam nešto ..PROPUSTIO...DODAJTE..:think:
 
Auu, koliki gnev... Zbog koga?

GNEV..na koga...:confused:

Sem ..teksta i slika...i emocija protkanih u njima...NIŠTA I NIKOG NEMA...:confused::(...nema zvuka...nema mirisa...nema dodira...HEBENI MATRIKS

Ne osećam ..GNEV...osećam ..RAZOČARENJE...PRAZNINU...:(

Ovo mi je ...DRUGI FORUM...a i ..PRVI...sam napustio iz skoro ..istovetnog razloga...:think:
 
Eto stigosmo do ovde...godinu dana forum je bio mrtav, kolo su vodile četiri žene i dva muškarca i pokoji gosti, toliko....:fdlan:

Ajde narode, mrdajte prste....:flert: tu smo i usamljeni smo...:rumenko:

USAMLJENI NISTE

Imate svoje " kontakte " - POZOVITE IH ... ;) ( usput ćete videti ..koji su PRAVI )

Ja sam moje kontakte " još onda pozvao " ...i oni... SVRAĆAJU OVDE :aha2: ( :D )
 
Pogrešno si me razumela...kontakti ne moraju da budu prijatelji. To su osobe sa kojima si često u kontaktu i koje ti ostavljaju poruke na profilu i PP-u :aha2:

Kada se družiš možeš da uočiš njihove sklonosti i interesovanja i kada ih pozivaš ...pozivaš one koji su ti potrebni ;)

Ti si duže od mene na ovom forumu i trebalo bi da imaš ...dosta kontakata...:per:
 

Back
Top