Zbor za Jugoistočnu Srbiju, dođite na sastanak

gost 129086

Buduća legenda
Poruka
27.222
U poslednje vreme pdf * Jugoistočne Srbije (namerno spojeno napisano, nemojte da me podsetite) umire....:(

Odlazi nekoliko gradova, čak Leskovac, Vranje i Bor. :evil:

Odlazi krasuljak, ja i Nightmare jedva svraćamo ovde kao održavamo umirući pdf i nekoliko gosti sa velikom nostalgijom i oni polako odlaze.:sad2:

Pošteno, ni meni se više ne zalazim tu. Mnogi od nas su svuda po raznim forumima pa kao slučajno ih sretnemo i prepoznamo ' a otkud ti ovde?' :D

Nekoliko popularnih tema će biti predloženo da prebace u drugi forum ako im bude zanimljivo. :?:

Za kraj, ako ste saglasni, da kažemo adminu da isključi ovaj pdf koji je sam najviše tome doprineo - nepopravljivu štetu.:think:

Komentar?
 
Navikli smo i to je najgore ,svinja uvek na blato..Meni bi bilo teško sad ispočetka da tražim neki novi forum .Ovde se zna ko je odakle i to je tako lepo.Ovde sam upoznao neke sa južne pruge koje nisam godinama video.Ako bi na drugom forumu bila i dalje Aero Miss da te prepoznam to bi me obradovalo.

Kada sam ja ovde dolazila bila je gužva, a sad tri Nišlijke kolo vode, na šta to liči? Neće biti novog foruma, evo najaktuelnije su Politika, Filozofija, Natprirodne pojave, Automobilizam (tu ćemo se dalje viđati ;) )...i još negde ali tebe mogu da sretnem u NS, tamo nije loše. :D

o čemu vi pričate.


Prati nas.
 
Poslednja izmena:
Pa ovde nas i ima 5-6 gde bismo se posle družili ili nalazili.Navika je čudo a ja nebih da se družim sa BG.Hajde da glasamo napravite glasački listić.

Vidiš ispod ove teme stoje mnoge teme neaktivne ko zna kada su poslednji put svratili. Malo je nas 5 - 6, nije dovoljno da se napravi nov podforum, osim možemo da se preselimo kod tebe. :D
 

Back
Top