Beogradjani,okupljavanja i izlasci

Ajdeeeeee ljudi,pa nije valjda da samo spavate.....??
a020.gif
 
buranija:
Sam naslov kaze.

Gde volite da izlazite i do koliko "zaglavite"? :lol:

Mrzim ka mi pobegne bus u 2:10 pa moram da cekam sat vremena....

A sta je sa vama??

ajde reci ti za pocetak gde volis da izlazis... :wink: :D
inace,takodje mi je skroz bezveze kada mi pobegne bus u dva,a ne mogu da cekam do 5.kolima ne volim da idem u centar,mrzim trazenje parkinga i one grozne zapetljane brdovite ulicice! :x
ne volim bas previse izlaske u neke klubove ,diskoteke i slicno jer mi se smuci kada vidim onaj fenseraj i istripovane ljude na sve strane,a i muzika cesto nije po mom ukusu...naravno nije uvek tako,ali nekako mi se generalno ne svidjaju atmosfere na tim mestima...
inace od kako sam prvi put usla u irish pub u kneza milosa, volim tamo da idem...i da pijem guinness... :D :D :D
 
Banshee:
Nexus 6:
Banshee:
kolima ne volim da idem u centar,mrzim trazenje parkinga i one grozne zapetljane brdovite ulicice! :x

imas garazu... :wink:

ma sustina je da ne volim da idem kolima u grad...uvek se nesto istraumiram...mozda za koju godinu( :roll: ),kada moje vozacko iskustvo ne bude tako oskudno kao sada... :lol: :lol:

navikla si na Novi Beograd, a? :wink:
tamo sve ravno...milina za voznju...

osim ako nemam neko tacno odrediste, onda se potpuno izgubim, jer mi je ceo Novi Bgd. isti... :D
 
Nexus 6:
koju drugu stranu grada...?

preko reke...zemun i nbg poznajem...
npr. na ceraku,vozdovcu,vidikovcu i ako ima jos nesto na v. sam bila nekoliko puta u zivotu...da dodjem tamo verovatno ne bih znala da se vratim kuci :lol: ustvari tamo vode 50 i nesto autobusi(valjda),mozda bih se snasla...kod ade takodje,ne znam ni kako se zove taj deo,sto se mene tice sve je to isto... :shock: onda karaburma npr...ma sve van centra i preko reke... :D tamo toliko retko idem... :(
 

Back
Top