Tuce

Corey

Aktivan član
Poruka
1.805
Sta mislite o tucama skola na skolu.Meni je to do jaja inace juce smo se sibali protiv Oslobodioca :lol:

__________________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
smackbum.gif
smoke.gif
 
fizio:
Sve u svoje i vreme.Pa i to je OK ali u osnovnoj skoli.A koja si ti skola i koja je ta s kojom ste se sibali???? :wink:
Nije bila samo moja skola vec sam ja Pozvao ekipu sa Vracara ,Dorcola,Karaburme,Krnjace,Koteza Ceo GSP i Borce :twisted: A inace sam iz Skole Vlada Aksentijevic 8)
__________________________________
68.gif
69.gif
gubavci.gif
smackbum.gif
smoke.gif
 
Znam da cete me sada svi ispljuvati sto dizem temu iz mrtvih, ali dok sam ceprkao po proslosti vidim topic u kojem se prozvia moja osnovna, pa moram da odgovorim!

Corey kada je to bilo? Kako ja ne znam za to? Zadnje cega se secam je sibanje sa Starinom za vreme ne ovog, nego onog tamo proslog raspusta. Tada je radila i policija :lol: :oops: . A da, bilo je i ono sa Vukom, 89, to su mi pricali, kada je jedan lik iz moje bivse ( :cry: ) skole popio ciglu u glavu, ali to je pojedinacan slucaj, to se ne racuna!

Jeste li sa 89-im tukli?

Inace to je kod nas normalno, kao kada se mafije bore za tertitoriju, tako i mi ovde :lol: 8) !
 
Eto u cemu ljudi uzivaju cccc.
Da bez ikakvih razloga izazivaju grupne tuce koje mogu biti veoma bolne za svakog ko ucestvuje u njima.
A posle ako neko rikne: "to je slucajno, desava se".
 
Кулиража:
Eto u cemu ljudi uzivaju cccc.
Da bez ikakvih razloga izazivaju grupne tuce koje mogu biti veoma bolne za svakog ko ucestvuje u njima.
A posle ako neko rikne: "to je slucajno, desava se".

Ma ne uzivamo u tome, ali kada nam ovi upadaju na teritoriju moramo da se branimo. Inace, mi iz Oslobodioca (ja sam tu skolu zavrsio ali se osecam kao da jos idem u nju) nismo izazvali nijednu tucu, uglanom to rade ovi iz Starine i Vuka! A najgore sto ja znam da je bilo je to kada je onaj lik, kog sam spomenuo, popio ciglu.
 
miloshjan:
Кулиража:
Eto u cemu ljudi uzivaju cccc.
Da bez ikakvih razloga izazivaju grupne tuce koje mogu biti veoma bolne za svakog ko ucestvuje u njima.
A posle ako neko rikne: "to je slucajno, desava se".

Ma ne uzivamo u tome, ali kada nam ovi upadaju na teritoriju moramo da se branimo. Inace, mi iz Oslobodioca (ja sam tu skolu zavrsio ali se osecam kao da jos idem u nju) nismo izazvali nijednu tucu, uglanom to rade ovi iz Starine i Vuka! A najgore sto ja znam da je bilo je to kada je onaj lik, kog sam spomenuo, popio ciglu.
Pa dobro, majku mu valjda smo civilizovan narod, pa se moze srediti sve diplomatskim putem.
Ja licno izbegavam tuce maximalno a visak energije ne praznim na ljudima vec na biciklu ili jadnoj vreci.
 
Black_Swan:
ja to nikad nisam dozivela ali zvuci kuuuuul.... :D :D ja volim da se tucem.... :D nemojte da me krivite,meni je to mnoooogo jako... :D :D borba za teritoriju LoL
Nadam se da ne obelezavate drvece i coskove :lol~lol:
Shalim se... mojne se ljutit'... (((:
Meni je smesno kada se dve fenserke (izvin'te na izrazu, ne znam kako drugacije da srocim)... potuku... Cupanje kose, vristanje, grebanje (onim dugim vestackim noktima... pitam se, da li imaju neko pojacanje mozda? :loL:)... dalje... pljuvanje (da, da... tako je to danas)... i da ne zaboravim... upotreba nekih mtv~hop reci kao sto je: ,Yo... curo... ti zelis da ti ja je*em kevu, a?... Mog mena (muskarca (: ) neces dirati, jasno ku(c)ko?... '
I tako... ne znam zasto sam vam ovo ispricala, ali treba ce vam na ulici mozda (((:
 
tuce?!
medju skolama, medju drugovima, medju smrtnim neprijateljima su, ovako ili onako, odraz primitivizma i naravno da mislim sve lose o tome....
 
Кулиража:
Pa dobro, majku mu valjda smo civilizovan narod, pa se moze srediti sve diplomatskim putem.
Ja licno izbegavam tuce maximalno a visak energije ne praznim na ljudima vec na biciklu ili jadnoj vreci.
Jesmo, civilizovani smo, ali tu nema preogovora. I ja izbegavam tuce, ali neki put si primoran na to. Inace, mi se u skoli nikad nisamo medjusobno tukli, samo ovako skola na skolu. A u topicu "Sta radite da bi odrzavali svoje telo?" mozes videti kako ja trosim visak energije, doduse sada se malo to promenilo, jer je pocela skola.

Alexandra9:
Nadam se da ne obelezavate drvece i coskove :lol~lol:
Shalim se... mojne se ljutit'... (((:
Meni je smesno kada se dve fenserke (izvin'te na izrazu, ne znam kako drugacije da srocim)... potuku... Cupanje kose, vristanje, grebanje (onim dugim vestackim noktima... pitam se, da li imaju neko pojacanje mozda? :loL:)... dalje... pljuvanje (da, da... tako je to danas)... i da ne zaboravim... upotreba nekih mtv~hop reci kao sto je: ,Yo... curo... ti zelis da ti ja je*em kevu, a?... Mog mena (muskarca (: ) neces dirati, jasno ku(c)ko?... '
I tako... ne znam zasto sam vam ovo ispricala, ali treba ce vam na ulici mozda (((:
Ja tebe nista ne razumem :oops: !

Uostalom i kod vas bi bilo isto da se 3 osnovne skole (o srednjim i da ne pricam) nalaze u precniku manjem od 1 km. Pa vi vidite :wink: .
 
miloshjan:
Jesmo, civilizovani smo, ali tu nema preogovora. I ja izbegavam tuce, ali neki put si primoran na to. Inace, mi se u skoli nikad nisamo medjusobno tukli, samo ovako skola na skolu. A u topicu "Sta radite da bi odrzavali svoje telo?" mozes videti kako ja trosim visak energije, doduse sada se malo to promenilo, jer je pocela skola.
Skoro svaka tuca se moze izbeci.
To znam po sebi jer sam X puta dolazio u situaciju gde je sekunda falila da izbije 3sv. rat. NE kazem da treba bezati, mada i to treba primenjivati ako vidis da nemas nikakve sanse protiv suprotne strane (mislim na brojsnost :lol: ).
 
Кулиража:
miloshjan:
Jesmo, civilizovani smo, ali tu nema preogovora. I ja izbegavam tuce, ali neki put si primoran na to. Inace, mi se u skoli nikad nisamo medjusobno tukli, samo ovako skola na skolu. A u topicu "Sta radite da bi odrzavali svoje telo?" mozes videti kako ja trosim visak energije, doduse sada se malo to promenilo, jer je pocela skola.
Skoro svaka tuca se moze izbeci.
To znam po sebi jer sam X puta dolazio u situaciju gde je sekunda falila da izbije 3sv. rat. NE kazem da treba bezati, mada i to treba primenjivati ako vidis da nemas nikakve sanse protiv suprotne strane (mislim na brojsnost :lol: ).
Nije vazan kvantitet, vec kvalitet :wink: . Moja osnovna, a o srednjoj i da ne pricam, su mnogo jako skole u svakom pogledu :wink: !
 
ja se secam da je moja osnovna jednom trebala da se tuce sa nekom drugom .. i nisu se pojavili LoL mislim mi se nismo pojavilia LoL LoL LoL OoPs blamareeeeee (8

~ ~ ~ ~ ~
DON'T WORRY BE HAPPY ((;
PEACE
 
Alexandra9:
Black_Swan:
ja to nikad nisam dozivela ali zvuci kuuuuul.... :D :D ja volim da se tucem.... :D nemojte da me krivite,meni je to mnoooogo jako... :D :D borba za teritoriju LoL
Nadam se da ne obelezavate drvece i coskove :lol~lol: Shalim se... mojne se ljutit'... (((:
Meni je smesno kada se dve fenserke (izvin'te na izrazu, ne znam kako drugacije da srocim)... potuku... Cupanje kose, vristanje, grebanje (onim dugim vestackim noktima... pitam se, da li imaju neko pojacanje mozda? :loL:)... dalje... pljuvanje (da, da... tako je to danas)... i da ne zaboravim... upotreba nekih mtv~hop reci kao sto je: ,Yo... curo... ti zelis da ti ja je*em kevu, a?... Mog mena (muskarca (: ) neces dirati, jasno ku(c)ko?... 'I tako... ne znam zasto sam vam ovo ispricala, ali treba ce vam na ulici mozda (((:

Eeee Alex,jesi carica....ulepshala si mi veche!! :D 8) :wink:
 
slazem se da su tuce nesto primitivno, i da to ne treba upraznjavati a opet...mislim ne mogu da pricam, i meni su se desavale tuce i nekad se to zaista ne moze izbeci....glupost je reci da je za tucu/svadju potrebno dvoje. potrebno je dvoje ako ces ti samo da cutis i da gledas da te neko pregazi....desavalo mi se da ja ocu da prodjem a da taj neko/neka jednostavno nece da me pusti...
i sta onda?
 
miloshjan:
Alexandra9:
Nadam se da ne obelezavate drvece i coskove :lol~lol:
Shalim se... mojne se ljutit'... (((:
Meni je smesno kada se dve fenserke (izvin'te na izrazu, ne znam kako drugacije da srocim)... potuku... Cupanje kose, vristanje, grebanje (onim dugim vestackim noktima... pitam se, da li imaju neko pojacanje mozda? :loL:)... dalje... pljuvanje (da, da... tako je to danas)... i da ne zaboravim... upotreba nekih mtv~hop reci kao sto je: ,Yo... curo... ti zelis da ti ja je*em kevu, a?... Mog mena (muskarca (: ) neces dirati, jasno ku(c)ko?... '
I tako... ne znam zasto sam vam ovo ispricala, ali treba ce vam na ulici mozda (((:
Ja tebe nista ne razumem :oops: !
what a? :p Pa samo sam opisala jednu zensku tucu... blah... (:

to The Last Unicorn... heh... drago mi je ako je tako... nesto i pozitivno da uradim in my life... (:
 
A za koju se to teritoriju borite? :? Po cemu je ona vasa? :? :x Ne ucestvujem u grupnim tucama jer je mnogo opasno zato sto danas svak pi*ka nosi noz ili slicno, a takvih je dosta. A i ako postoji problem mislim da moze sve da se resi na mirniji nacin, bez stetnih posledica.
 

Back
Top