ovo mozda niko nije pitao do sada...

Heloise

Početnik
Poruka
5
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)
 
ja bash i nemam dobra iskustva s tim ostavljanjem poruka na netu, s obzirom da mi je cjale svojevremeno kontrolisao mejlove i sachuvane icq chatove i saznao za dosta toga, recimo za duvanje trave i slichne pikanterije mladog Keepera :oops: ali...... sad me bole patka. ionako nemam bogznashta da krijem vishe ;-)
 
Hmmmm....

Zanimljivo..

Mada ja licno, sve sto imam da kazem o bilo prijatelju, neprijatelju ili poznaniku kazem i ovako, a ne samo na forumu tako da nemam taj strah.

Jedino ne bih zeleo da bivsa devojcica procita nesto sto sam pisao o njoj...(Da ne bude zabune sve je maximalno pozitivno- i bas zbog toga ne zelim da ona to vidi i procita). Mada nije bilo puno samo nekoliko recenica...
 
Keeper:
ja bash i nemam dobra iskustva s tim ostavljanjem poruka na netu, s obzirom da mi je cjale svojevremeno kontrolisao mejlove i sachuvane icq chatove i saznao za dosta toga, recimo za duvanje trave i slichne pikanterije mladog Keepera :oops: ali...... sad me bole patka. ionako nemam bogznashta da krijem vishe ;-)

Hehe moj cale ni ne zna kako da udje na mail, a kamoli na chat... Tako da 8)
 
Heloise:
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)

ma neee...samo ti se cini(ironija na kvadrat) :lol:
 
Heloise:
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)
ehehe,ja prvo dva puta promislim sta cu napisati pa tek onda napisem in "public".
 
ja ne razmisljam sta cu da pisem.. niko od mojih ne ide na forum, a ovako, onaj ko me ne zna nece verovatno skapirati ko sam, ni odakle sam.. a i svejedno mi je. ne pricam ovde o drugaricama i drugovima nesto puno.. ne prica se ovde o tome.. prica se o sebi, svojim misljenjima, a ne tudjim, mada ponekad spomenem nesto.. jedna drugarica je bila ovde, ostavili 10-tak poruka, i vise ne pise, nego samo cita.. i onda mi u skoli kaze: Nisam znala da te...
i nista vise.. mama i tata ne znaju da koriste net...
 
winnetou:
ja ne razmisljam sta cu da pisem.. niko od mojih ne ide na forum, a ovako, onaj ko me ne zna nece verovatno skapirati ko sam, ni odakle sam.. a i svejedno mi je. ne pricam ovde o drugaricama i drugovima nesto puno.. ne prica se ovde o tome.. prica se o sebi, svojim misljenjima, a ne tudjim, mada ponekad spomenem nesto.. jedna drugarica je bila ovde, ostavili 10-tak poruka, i vise ne pise, nego samo cita.. i onda mi u skoli kaze: Nisam znala da te...
i nista vise.. mama i tata ne znaju da koriste net...
ista prica. niko ne ide na forum, ili odu par puta i brzo se 'olade. ali ne nastave da citaju :D
ne govorim neke inkriminisuce stavri 8) 8)
 
Cale ne koristi net,mama koristi net na poslu,al nema pojma za forum,a njoj se inace poveravam i 99% stvari ne krijem od nje....A sto se drustva tice,pa dobro....drug je provalio ko sam,ali i on sam posecuje krstu.....mada,ovde kazem sve i sto mislim...i nema sta da krijem....
 
UrosWasHere:
Keeper:
ja bash i nemam dobra iskustva s tim ostavljanjem poruka na netu, s obzirom da mi je cjale svojevremeno kontrolisao mejlove i sachuvane icq chatove i saznao za dosta toga, recimo za duvanje trave i slichne pikanterije mladog Keepera :oops: ali...... sad me bole patka. ionako nemam bogznashta da krijem vishe ;-)

Hehe moj cale ni ne zna kako da udje na mail, a kamoli na chat... Tako da 8)
ni moj...jedva i mish pomera :lol:
Isto kao Keeper,nemam sta da krijem
 
Heloise:
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)
Ne plasim se nicega i nikoga i uvek cvrsto stojim iza svakog mog posta. Inace voleo bih neke postove da procitaju neke osobe ali to je bukvalno nemoguce
 
Heloise:
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)
Nisam se plasio...I DESILO MI SE... :lol: :cry: :lol:
Nesto vezano za osobu na koju se lozim...pardon...se lozio...
Ali boze moj, ni sad se ne plasim...ovde se neustrucavam od mnogo cega i uvek pisem sve!
 
Zanchi, ja sam za forum i saznala od keve... :lol: Ona je veoma aktivna na B92 i bila sam tamo par puta al sam se zestoko smorila, pa sam svratil ovde i ostala. :D Bogami, keva mi je nekoliko puta (i vishe mozda :? ) videla postove i sve to, ali uglavnom zna sve... Ne pishem nishta loshe... :P
 
Heloise:
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)

Ne bash,matorci nikada ne gledaju poshtu jer ne koristim zajednichku adresu, a drugarice uvek vise na YUmetal forumu tako da ne zalaze ovde a + sam se relativno skoro registrovala... 8)
 
Па ја само што своју кућну адресу нисам оставио (мада је ту IP, тако да...). Баш ме брига, овде говорим исто што и у јавности. Не видим неку разлику између вас и људи са којима причам "на улици". Одувек сам имао "мало" дужи језик, наручито када је у питању смрдљиви капитализам и не устручавам се да га пљујем. Мени није јасно зашто вам профили зврје празни, као да ће вас неки исецкати..., али је тема већ покретана на "слике у профилу"...
 
meni tata baaash koristi net, i vishe nego ja. zna mi i nik i zeza me stalno kako cje mi chitati... uf, to bi bilo bash veselo :roll: ali sumnjam da ga mrzi da to radi... da se snalazi i nalazi svashta :p mailove chuvam k'o ochi u glavi, sve shto mozhe pod shifru, pod shifrom je (8 :p nisam ni ja naivna :pppPppPp ali ne zato shto sumnjam da bi lutao po mome (znam da ne bi... postoji mogucjnost samo obrnuto :p), nego sam ja opsednuta shiframa :p
ionako zna shta radim i valjda... misli da sam dobro dete, koliko~toliko. uf, nek' se nada. (8 RoLL :p (8
shto se ostalih ljudi tiche... hm, pa, nije da znaju shta je net :pPpPp mozhda bi neko i mogao da me prepozna, ali nije da me briga neshto mnogo. (8
 

Back
Top