ovo mozda niko nije pitao do sada...

Nikad nisam vodila paznje o tome ko moze procitati ono sto napisem,iako je moj brat stalni clan krstarice.Lepo je diskutovati o razlicitim temama sa nekim razlicitim ljudima,videti kako neki na njih reaguju...i to sve uglavnom o stvarima koje me zanimaju i koje su mi interesantne ili nove.
 
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)

Ne cak sam vise puta rekla ko sam i sta sam...
Imaju i moji slike ovde...
 
hahaa...meni je tako svejedno jer svakako ne mogu da provale ko sam dok to ja sama ne kazem...Nigde mi ne pise prezime a ime mi je hvala Bogu cesto...Kao drugo,i da znaju ko sam,ne idu na ovaj forum...a kao trece sve i da me nadju,bas me briga,ja ovde govorim stvari koje govorim i uzivo,dakle stojim iza svojih reci...da nije tako,ne bih ni pisala ovde...:)
 
Ovde na forumu pričate dosta o sebi, pokazujete svoja mišljenja, bila ona pogrešna ili ne, otkrivate ko se vama svijda i kome se vi svidjate, svoje probleme, tajne... Vaši postovi su neka vrsta on line dnevinka i mogu da govore dosta o vama.
Plašite li se da će ono što vi pišete pročitati neko ko ne treba to da pročita ? (bilo da je to neki vaš, prijatelj, neprijatelj, poznanik ili neka sasvim nepoznata osoba...)

nek chitaju, libo me levo jaje
 

Back
Top