PRIMEDBE 2...

evo, ja imam reci hvale za:

d1, jovanu, misicu, celu 'staru ekipu' koja nije doterala do moderatorskog mesta... i specijalne pozdrave za: ian :wink: :lol: :lol: :lol:

a pogrdno mogu samo da se izrazim o Visnjicu na 'moje muke nikom ponikose' jer je ocito provokatorska i vrlo nekulturna pesma, ali sam je ostavio tamo samo zato sto JESTE pesma (to ne znaci da cu ostaviti svaku bljuvotinu!)...

I tako... napisacu ja povecu listu ako pocnem da obracam paznju...
 
Incognito:
evo, ja imam reci hvale za:

d1, jovanu, misicu, celu 'staru ekipu' koja nije doterala do moderatorskog mesta... i specijalne pozdrave za: ian :wink: :lol: :lol: :lol:

a pogrdno mogu samo da se izrazim o Visnjicu na 'moje muke nikom ponikose' jer je ocito provokatorska i vrlo nekulturna pesma, ali sam je ostavio tamo samo zato sto JESTE pesma (to ne znaci da cu ostaviti svaku bljuvotinu!)...

I tako... napisacu ja povecu listu ako pocnem da obracam paznju...

hvala hvala
 
Incognito:
evo, ja imam reci hvale za:

d1, jovanu, misicu, celu 'staru ekipu' koja nije doterala do moderatorskog mesta... i specijalne pozdrave za: ian :wink: :lol: :lol: :lol:

a pogrdno mogu samo da se izrazim o Visnjicu na 'moje muke nikom ponikose' jer je ocito provokatorska i vrlo nekulturna pesma, ali sam je ostavio tamo samo zato sto JESTE pesma (to ne znaci da cu ostaviti svaku bljuvotinu!)...

I tako... napisacu ja povecu listu ako pocnem da obracam paznju...

decko decko.POsao ti je da obracas paznju. :wink:
 
LOC, respect in many aspect
Sanja, Betty, Pcelica, leiasw, Princeza, Jovana, Guardian, Inc, Don, JaPaTi, Milojko, G-rock, d1, Tija, Lens i naravno srculence Paralelica...Respect

Usput, moram dodati da se nisam slozio sa Incovim mishljenjem o Vishnjicu, tema je odletela u provaliju, a ja se izvinjavam Sashi i Princezi shto nije ranije odletela.

Poz
 
ufff.... morali bi ozbiljno da razmislite (moderatori i/ili administratori) o zabrani postovanja bez prethodne registracije bar na nekim od foruma... i ako je neko izuzetno bezobrazan da se obrise sa liste registrovanih clanova...
PS znam da ponovo zapocinjem vec raspravljanu temu koju nisam mogao da nadjem pa eto je ovde
 
d1:
ufff.... morali bi ozbiljno da razmislite (moderatori i/ili administratori) o zabrani postovanja bez prethodne registracije bar na nekim od foruma... i ako je neko izuzetno bezobrazan da se obrise sa liste registrovanih clanova...
PS znam da ponovo zapocinjem vec raspravljanu temu koju nisam mogao da nadjem pa eto je ovde
A ti bi mogao (ne moras) ozbiljno da razmislis o nastavcima filmova.
Kum 2 je izuzetak. Posto nisi Coppola, a ni De Niro da izneses topic, bolje sudrzi se od part II.
Revolucija i kontrarevolucija. Bila, prosla.
Misica izabrana, kraj price.
A ako su nastavci davanje infuzije polumrtvom forumu, opet nemoj!
Prijateljski savjet.
 
ovo nema veze za davanjem infuzija i primedbe 2 nisu nastavak vec su nastale u isto vreme kada i primedbe ajde da kazem 1
prva je namenjena korisnicima da kritikuju moderatore a druga da moderatori kritikuju korisnike...

ne svidja mi se sto neki gosti umeju (tacnije dozvoljeno im je) da prozivaju korisnike na najvulgarnije nacine, neprijavljeni i zato sam i stavio gornji komentar......

i treca stvar... ako imam nesto da kazem o bilo kojoj temi pozeljno je da, ako postoji, iskopam postojecu i tamo da postujem umesto da otvaram novu... sto se u ovom slucaju i desilo

poz
 

Back
Top