TURNIR U NAJLUDJIM VICEVIMA

  • Začetnik teme GLUPAN I TUPAN
  • Datum pokretanja
MA TO JE SLABO SLUSAAJ OVO:VIDJES LI TI DJEVOJKO ONO BRDO :?: ONA:VIDJEM :!: ON:A VIDJES LI NA BRDU DRVO :?: ONA:VIDJEM :!: ON:A VIDJES LI ONAJ KAMEN ISPOD DRVETA :?: ONA:VIDJEM :!: ON:A VIDJES LI JADNA ONO ***** PORED KAMENA :?: ONA:VIDJEM :!: ON:EEEEEEEE TO SAM SE JA POSRO :!: :wink: :wink: :?
 
ha a znate ovaj:

Idu 2 momka ulicom sa devojkom
jedan je muva a drugi je bumbar! ha

ili ovaj
spremaju se dve plavuse za setnju u park
a jedna ce "e ponecu hleb za golubove"
a druga "e meni netreba ja golubove jedem i bez hleba"
 
Razbole se srbijanka, odvede je muž kod doktora i on je pregleda.Pozva srbijanca da uđe pa mu reče da će mu žena ozdraviti ako sedam dana dva puta dnevno ****.štaće srbijanac to i uradi. Sedmi dan srbijanka veselo pevuši po dvorištu ozdravila. Pita srbijanca komšija kako je izleči komšo? kuku mene da sam znao da mi je ***** tako lekovit nebi mi otac i majka tako rano umrli.
 
Slusajte ovo:
Zasto se na ciganskoj svadbi uvek prvo iznosi torta :?:
Pa da muve ne bi isle na mladu :!:

Svadjali se Srbin i Ciga pa Ciga kaze:"Ma je*em ti tatu u pi*ku :!: ",a Srbin:"Pa zar nije mamu :?: ",a Ciga ce:"Ma i njega :!: :!: :!: "
:twisted: :twisted:
 
Dosli cigan i ciganka na reku i vide tipa kako pliva.
Tek ce ciga:"A bre plivac,dodji vamo!Jel se ti ne bojis od vodu?Ne.A od sta se bojis?Bojim se pasa i automobila.A jel mozes ti mene i Milku da preneses preko reku?Moze.Prenese plivac prvo ciganku i pocne da je ....!Kad ce ciga:"A bre plivac, sta radis to?AV,AV,AV,AV,TUUU,TUUU,TUUU!!!!
 
crni ns:
Razbole se srbijanka, odvede je muž kod doktora i on je pregleda.Pozva srbijanca da uđe pa mu reče da će mu žena ozdraviti ako sedam dana dva puta dnevno *.štaće srbijanac to i uradi. Sedmi dan srbijanka veselo pevuši po dvorištu ozdravila. Pita srbijanca komšija kako je izleči komšo? kuku mene da sam znao da mi je * tako lekovit nebi mi otac i majka tako rano umrli.

mislim majci ajde da se rimuje
 
Bile jednom davno u savani 4 kornjace.
Dosadilo im da zive tu i resile su da se odsele!
... i tako jednog jutra, spakovale su se i krenule na put.
...posle nekoliko dana kad su ozednele, sete se da su zaboravile vodu. Pocnu se prepirati koja ce da se vrati po vodu i na kraju nabede na najmladju!
Tako ona krene i kaze im sledece:"Ako ste dobre kornjace necete pojesti svu hranu dok se ja ne vratim!"
...Posle 2 nedelje nje jos nije bilo na vidiku. Preostale kornjace su vec bile gladne ali im nije padalo na pamet da jedu hranu.
...prolazio je dan za danom, ali male kornjace jos nije bilo...
Smenjivala su se godisnja doba...
...i tako godina za godinom je prolazila ali su starije kornjace bile odlucne.
Posle 20 god. mukotrpnog cekanja jedna od kornjaca rece:"Ja vise ne mogu da izdrzim, ja prosto moram nesto da pregrizem". Na to ce najstarija kornjaca:"Ni slucajno! Nemoj ja sad da izvadim kitu pa da bijem ovde! Jel jasno to?", na to ce ova:"Jasno k'o dan!!!"
...godine su i dalje prolazile...
Posle 50god. jedna od kornjaci je od gladi u stanju psihickog sloma pokusala da navali na hranu ali su je ostale 2 nekako zaustavile!
Godina 68 posle odlaska najmladje kornjace ostace upamcena po prolasku jednog gundelja, koji nema neke preterane veze sa ovom pricom ali su se preostale 3 kornjace sprijateljile sa njim i kasnije su se lepo druzili svi skupa.
U narednim godinama kornjace su nalazile razne zanimacije kako bi prekaratili vreme.Jedna od takvih je bila lizanje bulje. Dakle, svaka od kornjaca je lizala drugoj bulju tako da su formirale takozvanu ciklicnu formaciju!
Organizovana su i sada vec legendarna takmicenja u prdenju...(u kojima je dominirala najstarija kornjaca).
Godina 93. bila je revolucionarna za zivote ovih kornjaca, tada su provalie foru kako da izadju iz oklopa.Tada je pocelo zezanje kornjace bi uvece izlazile iz oklopa i vukle se po savani,a ujutru bi se vracale u svoje tople oklope...
Nego da skratimo pricu(postoji rizik da ce zbog toga prica izgubiti na knjizevnoj formi ali se iskreno nadam da ce citaoci shvatiti sustinu).
Dakle, na stogodisnjicu odlaska male kornjace(sada vec odrasle) sve tri preostale kornjace su odlucile da okuse hranu.I cim su krenule da jedu iz grma je iskocila najmladja kornjaca i rekla:"HA,znala sam da me necete cekati!!!". :P
 

Back
Top