Jeste li im rekli za "skidanje mraka"?

Mene je mama pitala svaki dan JEL JESI, JEL JESI, JEL JESI, JEL JESI..... i ubijala me je u pojam. stalno sam joj vikala NISAM REĆIĆU TI, NE SMARAJ ME, medjutim ništa, svaki dan isto.
I onda jedan dan, pita ona meje JEL JESI i ja joj odgovorim JESAM...
Bože mili nikad većeg plača... pa brže bolje na telefon pa zove tatu da dodje kući pa seli za sto ko pravi... Pa zemljo otvori se...
Pa ćale onda krene svoju priču

NAJBOLJE SREDSTVO ZA KONTRACEPCIJU JE NE, ALI POŠTO TI TO DRAGA MOJA, NISI ZNALA DA KAŽEŠ MOLIM TE KORISTI KONDOM.

Taj trenutak nikad neću zaboraviti, bio je jedan od najodvratnijih osećaja u svetu osećanja, ali posle toga je sve bilo drugačije.
Nisu me smarali ni gde sam ni s kim sam ni kad ću kući niti su pitali štaće mi pare, ništa, ništa, ništa čime obično matorci smaraju...
Sve u svemu vredelo je reći.
 

Što volim ove teen age teme. Bolje su od "Žena na rubu nervnog sloma", u svakom sl.
Ja sam imao sreću, jer je roditeljska gajba imala dva ulaza, tako da sam mogao da privodim bez problema. Otac je rekao " Sine, svake nedelje imaš novu drugaricu" a majka " Sin nam je, izgleda, komunista" :)
Moji nikada nisu znali ko mi je devojka. Doduše, slabo sam ja imao devojke kao klinac. Sve su mi bile ljubavnice. Nikada nisam o tome pričao sa roditeljima. Svašta...o tome se ne priča.
 
Vragolasta Amfibija:
inspirion:
Ma ja sam im rekao da ocu da pod hitno taslacim nesto.Onda su mi napravili fond,da se skupe pare za neku kurvu.
Tako da....Unapred su znali.Cak su mi dali para i za kondome.
Valjda su ti oni i izabrali...neku finu ...cednu :oops:

Ma da.Cale se ulogovao na forum, pustio buvu da mu je kita 25cm i ostalo je istorija...
 
andja_stay_cool:
Da li ste svojim roditeljima rekli kada se desio ovaj famozni dogadjaj i kakva je bila njihova reakcija..ili vasi roditelji jos uvek misle da se i dalje "igrate lutkicama"? I uopste kome ste prvo rekli? 8)
nisam im rekla :oops: .mada nisam bila klinka kad mi se desio "famozni dogadjaj" kako ga zoves,punoletna,19god.meni je skroz 8) kad imas mamu s kojom mozes da razgovaras o svemu pa i o sexu.oduvek sam zavidela najboljoj drugarici sto je njena keva s nama pila kafe i pricala o tipovima,zamisli:njenoj kevi sam rekla-svojoj nisam :shock: .ipak,njena keva je od mene starija 18 godina,a moja 30...ima logike da nas ova bolje razume.nije to stvar o kojoj ces raspravljati sa roditeljima uz nedeljni rucak,ali je ipak lepo i pametno imati nekog odraslog (sestru,tetku mladjju od tvojih roditelja i sl.)u porodici od koga mozes ocekivati savet ili pomoc po ovom pitanju.ako ikad budem imala decu,potrudicu se da nemamo problem u komunikaciji te vrste.da,prvo sam rekla najboljoj drugarici.klasika. :wink:
 

Back
Top