Kada ste rekli vasima da...

november child:
moj otac nije spavao chetiri noci i napisao je knjigu pesama koja je izashla na dan kada sam rodila cerku...ovo poslednje sluchajno, naravno.. :)
Diiiiiiivnooooooo :D

Moja mama i ja smo plakale i smejale se i ćaskale celu noć. Pitala sam je ta sve detalje iz njenog i tatinog braka i veze i sve mi je ispričala :lol:
Ali se nisam udala, jel' to nešto menja :?
Tati sva sreća nisam ni rekla :roll:
 
vec smo ziveli zajedno tako da je vencanje bilo ocekivano. uzbudljivije je bilo kad smo rekli za bebu.
sami smo finansirali svadbu, bez pomoci roditelja ili bilo koga sa strane, pa nisu imali sta mnogo da se pitaju i potresaju. dosli su kao gosti, na gotovo, pa je nervoza oko vencanja izbegnuta.
 
Pa blago su se sokirali,..naravno keva najvise, cale je ionako cool tip, kao njena volja, neka bude kako hoce. Posto sam im to saopstila u svojoj 20 godini, sta reci?! mislili su da je suvise rano,..ali zeta su strasno gotivili, tako da je (i pored sitnog negodovanja) odmah palo dogovaranje sa njegovima oko svadbe, broja zvanica i ostalo. Hvala bogu, pa je sve to odavno iza mene :roll:
 
moj muz je dosao u moju kucu i drzeci me za ruku rekao prisutnima da me voli i da zeli da ostarimo zajedno!
sta da vam kazem...mama je prva pocela da place,pa za njom baka...deda se dobro srzao...ali kada ga je zagrlio da mu cestita...i njemu je potekla suzica-izdajica...i sama sam bila iznenadjena nacinom prosidbe...ah...
njegova majka je na resenje o zenidbi,rekla kako je kupila novu kremu za lice,pa da joj protumaci sta pise....a otac je bio jako konkretan..moze ako ce da radja!
i sada sam se raznezila :P
ps.moj otac je rekao..konacno! i meni to da se desi da udam mog kauboja :P
 
Ja mojoj mami nisam ništa rekla, morala je sama đuvegiju da pita (a ni njemu tada nisam bila ništa rekla, mesecima sam eskivirala odgovor!),
pošto je on rekao svoje planove /sa značajnim pogledavanjem u mom smeru - ako se Betty tj.ja slažem - a ja se mudro ućutala :lol: ),
Draga mama je rekla: pa dobro, ali da znaš - reklamacije ne primamo! :lol: :lol: :lol:
I tako su se oni dogovorili pre mene :D
 

Back
Top