ALBENA?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: ALBENA?

Vesna ks
    Guest

Podrazumevano ALBENA?

Moze li neko da uporedi Albenu i Suncev Breg( u S.B. sam bila i poznato mi je).I da li je rano ici u Albenu krajem juna(racunam,severnije je...?)Znam da im je more svuda nikakvo,ali ono ostalo?

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

SB je lepsi, ja sam bila i na jednom i na drugom mestu, proputovala sam celu Bugarsku.

Guest

Podrazumevano Re: ALBENA?

Citat Original postavio Vesna ks
    Moze li neko da uporedi Albenu i Suncev Breg( u S.B. sam bila i poznato mi je).I da li je rano ici u Albenu krajem juna(racunam,severnije je...?)Znam da im je more svuda nikakvo,ali ono ostalo?
    Bio sam u Albeni pre dve godine. Mesto je OK, sve zavisi za sta ti treba. Ako imas 18-28 godina smorices se, jer imas jednu diskoteku "Gorski car", par malo "jacih" kafica a ostalo umire posle 12. U principu "penzionersko" mesto za parove, porodice i penzionere.
    Plaze su fenomenalne, izmisljene, ciste, velike... Tereni za odbojku, fudbal, tenis...
    To je mesto sastavljeno od stranih hotela, pretezno nemackih, francuskih i ruskih, tako da je usluga na visem nivou nego u ostalim delovima Bugarske.
    Delimicno govore Engleski, mada Nemacki uglavnom znaju.
    Veoma je kulturno i cisto, podsisana trava, luna park za decu, nema saobracaja...
    Hoteli su novijeg datuma tako da su i oni sa ** i *** dosta dobri.
    Eto toliko...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •