bluz svirka

begešar

Zainteresovan član
Poruka
235
Poštovana braćo bluzeri i sestrice takođe. potrebna mi je informacija gde u bg-u može da se održi dobra klupska svirka pošto moj bend već prži po vojvodini , ali bi bilo lepo da malko obradujemo i prestonicu. Elem zanemarimo mesta tipa tramvaj, vox, kuglaš koja su veoma zatvorena po pitanju dovođenja novih bendova ( godinama sviraju jedni te isti). Dakle ne mora da bude u pitanju striktno mesto na kojem se svira bluz, već eventualno neki kafić koji gaji dobru rock,n,roll svirku, a mi ćemo već da dodamo malko bluza u tu priču. elem unapred zahvalan na informacijama !!!! O.K. Pozivaju se i ljudi iz drugih gradova da ukažu na barove u kojima se gaji živa svirka
 
sunnyday:
STRATUS - Zemun. Pravo mesto za vas.
Sunny

Svaka Čast Sunčani. Elem ne bi bila na odmet i neka informacija o tome gde se tačno nalazi Stratus, ime ulice, broj telefona ili slično ukoliko poseduješ takve informacije. E da, ako organizujemo tezgu tamo bićeš pozvan kao počasni gost u prve redove bluz fronta. Ajd živeli !!!
 
sanja:
ajde dodjite u zemun, bice ovo vrelo leto, treba da bude i dobra muzika :)
prijavljujem se za mesto u bar 2. redu, javite gde ste!

E dat´ će bog zdravlja pa ćemo i u Zemunu da se pojavimo. Elem Leto će biti dugo i toplo i radno. Sviramo na Exitovom Rock stageu, Šabac blues festival u avgustu, Somborica, Subotica, pa ako te put navede.... :)
 
begešar:
sanja:
ajde dodjite u zemun, bice ovo vrelo leto, treba da bude i dobra muzika :)
prijavljujem se za mesto u bar 2. redu, javite gde ste!

E dat´ će bog zdravlja pa ćemo i u Zemunu da se pojavimo. Elem Leto će biti dugo i toplo i radno. Sviramo na Exitovom Rock stageu, Šabac blues festival u avgustu, Somborica, Subotica, pa ako te put navede.... :)

tesko, beba u stomaku ne voli putovanja.
dodjite u zemun, cekamo vas!
 
introitus:
begešar:
saznao sam u međuvremenu za neke fine kafanice u kojima se gaji živa svirka,pa eto nas uskoro, bar se nadam. Elem biće poziv sigurno na forumu.
E ajde podeli sa nama koji su to lokali ako nije tajna

E pa ako sam dobro obavešten, klub Resava, klub Elington, Beggars Banquet,Del mar caffe, Fili (sa vremena na vreme), fest (Zemun).

Ajd´ živeli !!!
 
klub Resava = Beggars Banquet
klub Elington je onaj u Hajatu? Tamo nisam bio...

Del mar caffe ? Gde je ovo?

Fili (sa vremena na vreme) - ovde su obicno "tvrdje" svirke koliko znam.
4

fest (Zemun). Dobar je ;-)
 
Apach:
A gde svirate u NSu?

E pa brate Indijanče u petak 27. maja, tj. za dva dana sviramo na moto frci na Đavi. Biće dva stejdža ( na mestu exitovog main stage-a, ako se ne varam ). Jedan od stejdževa rezervisan je za lokalne bendove, tako da sviramo u 19:00 h, tj. neposredno pred otvaranje main stagea moto frke koji počinje sa svirkom u 20:00. 24 jun smo na Gradilištu. u Fokstrotu se svira redovno jednom mesečno. itd
 
begešar:
Apach:
A gde svirate u NSu?
E pa brate Indijanče u petak 27. maja, tj. za dva dana sviramo na moto frci na Đavi. Biće dva stejdža ( na mestu exitovog main stage-a, ako se ne varam ). Jedan od stejdževa rezervisan je za lokalne bendove, tako da sviramo u 19:00 h, tj. neposredno pred otvaranje main stagea moto frke koji počinje sa svirkom u 20:00. 24 jun smo na Gradilištu. u Fokstrotu se svira redovno jednom mesečno. itd
Foxtrot se podrazumeva! Iako je za njega ponekad i pitanje "da li sad radi?" , a i pokvarili su (u odnosu na nekada davno) malo koncepciju svirki, pa ih slabije obilazim. Potrudicemo se da vas ccujemo 27. (ako prezzivimo 26.), ali ako ti ne bude tessko baci ovde ili na temu KONCERTI obavesstenje kad svirate u Foxtrot-u
 

Back
Top