Upozorenja

intra

Poznat
Poruka
7.145
Sad sam izašao iz lifta u kom je iznad komandne table nalijepljeno uputstvo za upotrebu i pod tačkom tri piše: "Prije nego što stupite u lift uvjerite se da je osvijetljena kabina ispred vas da ne kročite u prazno."
Nisam mogao da vjerujem... :shock:
 
Упутство за употребу једне пегле (мислим да је аустријска):
-НЕ ПЕГЛАТИ ОДЕЋУ КОЈА ЈЕ НА ВАМА - НАРОЧИТО НЕ ПОД ПАРОМ.

Забавник је у једном свом броју објавио најглупља упозорења у свету индустрије.
Ако их нађем, дописаћу.
 
intra:
Sad sam izašao iz lifta u kom je iznad komandne table nalijepljeno uputstvo za upotrebu i pod tačkom tri piše: "Prije nego što stupite u lift uvjerite se da je osvijetljena kabina ispred vas da ne kročite u prazno."
Nisam mogao da vjerujem... :shock:
Ima takvo upozorenje i u soliteru u Požeškoj. :P
 
Pa moraju da stampaju glupa upozorenja na proizvodima, jer se glupi Ameri uvek povrede na najdebilniji moguci nacin i onda tuze proizvodjaca - "otkud sam ja znao da ugrejanu peglu ne treba da stavljam na facu, kad nigde ne pise!!!" I onda ljudi poceli sa pisanjem raznih takvih debilnosti!!!
 
Sa caletove kartice za postansku stedionicu, ili sta vec: U slucaju da izgubite ovu karticu (ili kako se vec zove, pisem ovo po secanju) prijavite njen nestanak na sledeci broj telefona xxxxxxx.
I sad se edsi da izgubite karticu, i onda da bi ste prijavili njen nestanak morate prvo da je pronadjete da bi videli koji broj telefona pise na njoj :)
Malo besmisleno, jel da?
(postoji i varijanta da se broj prepise na neki papiric, ali i dalje je besmisleno)
 
Ха, ха, имали смо породично окупљање скоро, па су се причале згоде и незгоде моје сестре. Једна згода је као створена за ову тему. Кажу моје седе главе, али се ја не сећам:
-Биле сестра и ја мале (сад можете мислити колико сам ја била мала када је моја 3 год старија сестра била мала). Имали смо неког авлијанера, али је сестра патила за комшијским вучјаком. И створи се код моје секе дечија љубомора, јер је Ивана имала вучјака, а она није и јер је на њиховој капији писало: "Чувај се пса" са све сликом.
- И једног дана, на нашој капији је освануо натпис (исписан дечијим рукописом на листу из оних свезака са малим и великим линијама): ПАС НИЈЕ ВЕЛИК АЛИ НИЈЕ ШПРИЦАН (вакцинисан-прим.прев.)
 
Moj skromni prilog temi


ODŽAČAR GRLA ILI RASIZAM!!!


radza.com_odzacar.jpg
 

Back
Top