SVADBA

veKsla

Domaćin
Banovan
Poruka
3.042
e ta dogadjanja su srboslaviji vec prerasla u svetkovinu i veoma su zanimljive i po ponudi zabave i trajanju ali ima jedna fantasticna poslovica koja kaze u svatove se ne ide bez one stvari
ne bojte se o svadbi toliko nego pozabavio bih se danasnjim lelecima kukumavcenjima lupetanjima i pricanju praznih prica oko famoznog ulaska srboslavije u EU
e sad zamislite da neki nakostreseni birokrata iz brisela skrati muke srboslavcima i kaze ajte od prvog januara vas primamo
da li vi mislite kako bi taj spektakl izgledao
da li vi mislite da je to normalno za zemlju koja nema nikakovog bilansa to jest povezite sa svadbom nema se pojma sa cime ides u taj igrokaz
e evo par pitanjaca
da li srboslavija ima sledece bilanse
stanovnistva teritorije poljoprivrede elektroprivrede
rudarstva saobracaja telekomunikacija ...
pa ovo stvarno nije svadba gde dodjes naloces se i nazderes u neimernim kolicinama pokupis se i odes kuci
e ovde pre odlaska dolazi konobar a ako si mu sumljiv moras platiti i kotizaciju
i zadnje pitanje da li su famozni rokovi oko EU gluposti ili srboslavija treba da se konacno organizuje i vremenom normalno stekne sve uslove koji ce zadovoljiti i drcne birokrate iz brisela
 
e vise si dosadio i Bogu i narodu...

e po ceo dan si na ovom forumu

e dal radis ti nesto drugo u zivotu,Skrati malo....ocoraveces pored tog monitora....

e sta hoces da dokazes

e koji ti je cilj?Pricas o Srbiji kao da svima oko nas tece med i mleko, kao da svi zive u raju, toliko bogato, posteno, srecno da im je vise i dosadio zivot u takvoj drzavi


Kazes:
da li srboslavija ima sledece bilanse
stanovnistva teritorije poljoprivrede elektroprivrede
rudarstva saobracaja telekomunikacija ...

Evo pomocicu ti,
Ne, Srbija uopste i nema stanovnistvo- mi smo svi fatarmorgana
Ne, nema ni teritoriju-mi zivimo na cardaku koji je ni na nebu ni na zemlji
Ne, nema ni poljoprivredu-zivimo od vazduha,
Ne, nema ni elektroprivredu- koristimo jos uvek svece,
rudarstvo?- nikad nismo ni culi za to,
Ne, nema ni saobracaja - mi svi vozimo bicikle

Jel u redu sada?Zadovoljan?


p.s. Jel spavas ti uopste?
 
SrboSlavcu,ti zansh!,da ti nisu Srbi,josh bi trazio zemlju,u kojoj ne traze grin cartu,a moz da zivish i pod shator?.
Ulazak u EU,Kako,Srbiju karkterishesh, poshto si srboSlavac!, mozda je tako!, jer je u takve ruke bila 50 i kusur godine,nadam se i tome ce doci kraj.
Pre-nego da te napustim,mozesh li mi objasnish definiciju(srboSlaci)po vashe neke izrecice(cini mise da si,otkud leskovac,Jel'da "srboslavcu"?
 
vzeoy7y9:
SrboSlavcu,ti zans!,da ti nisu Srbi,jsh bi trazio zemlu,u kojoj ne traze grin cartu,a moz da zivish i pod shator?.
Ulazak u EU,Kako,Srbiju karkterishesh, poshto si srboSlavac!, moza je tako!, jer je u takve ruke bila 50 i kusur godine,nadam se i tome ce doci kraj.
Pre-nego da te napustim,mozesh li mi objasnish definiciju(srboSlaci)po vashe neke izrecice(cini mise da si,otkud leskovac,Jel'da "srboslavcu"?
bravo odlican slagvort leskovac kako se nisam setio pa zasto se vi srboslavci stidite leskovca
alo sta je vama paprika rostilj zezanje zasto to ne promovisete zasto to ne zastitite pa za*ebace vas neko ko za ajvar i sljivovicu maznuce vam neko i papriku i onda cete ostati samo paprikari
ali stvarno sta uradiste sa tim krajem dole sta je to tako ruzno da se toga sramite
a ako ga zapustite jos vise uzece vam ga kao ostalo
 
Kako vam nije dosta !?
Pokusavao sam da se odrzim danas na ovom forumu, ali kako ovde stoje stvari normalan covek ne moze opstati !
Kanda je ludnica ostala odkljucana ....sto bi reko Djole Balasevic !
....proverte molim vas ......
 
e svih sesnaest pokrajina u nemackoj donelo je odluku da sve rome iz srboslavije milom ili silom vrati u srboslaviju
kazu da ih ima od deset pa do cak pedesetak hiljadica
e sad zasto o tome u temi svadba
e pa da li mozete zamisliti sta ce za srboslaviju znaciti povratak tih nekoliko desetaka hiljadica stanovnika srboslavije koji su nekoliko godinica ziveli i radili u jevropi i to u nemackoj bre
e sada ce oni imati priliku da srboslavcima prenesu iskustva stecena u jevropi a koja su srboslaviji neophodna da bi se prikljucila toj istoj jevropi
e sad da li mozete samo zamisliti efekte koje ce taj povratak izazvati u srboslavskoj metropoli
i recimo prvi potez tih povratnika sigurno ce inicirati da se ispod gazele i na sajmistu kroz njihovo ekskluzivno naselje polozi asfalt montiraju semafori i renoviraju kartonske fasade
ili recimo ako se neki povratnik zaposli na semaforu da vas smara pranjem sofersajbne sada ce taj posao otaljavati u rukavicama i imace fiskalnu kasu
nece li to biti prakticna realizacija studije o izvodljivosti molim lepo
 

Back
Top