Zenske vage

Ta sam ..:aha:
Dobre su prirode i prijatni, a istovremeno se lako naroguše ako samo pokušate da se prema njima ponašate zapovednički. Vage su izuzetno inteligentni ljudi, pa opet, ponekad se ponašaju vrlo naivno i nespretno. Mogu da vas zagluše svojom dugom pričom i istovremeno su pažljivi i zahvalni slušaoci. Neumorni su, a retko pristaju da bilo šta obavljaju na brzinu. Takav spoj naizgled sve različitih osobina mnoge ljude ostavlja zbunjene. Ta zagonetka o sebi muči, medutim, i Vage same.
 
Ta sam ..:aha:
Dobre su prirode i prijatni, a istovremeno se lako naroguše ako samo pokušate da se prema njima ponašate zapovednički. Vage su izuzetno inteligentni ljudi, pa opet, ponekad se ponašaju vrlo naivno i nespretno. Mogu da vas zagluše svojom dugom pričom i istovremeno su pažljivi i zahvalni slušaoci. Neumorni su, a retko pristaju da bilo šta obavljaju na brzinu. Takav spoj naizgled sve različitih osobina mnoge ljude ostavlja zbunjene. Ta zagonetka o sebi muči, medutim, i Vage same.

Vage funkcionišu baš po principu predmeta koji simboliše njihov horoskopski znak - dok je mir, među najprijiatnijim su ljudima kojima možeš biti okružen, ali čim staviš teg, manje ili veće težine na njih, odmah se poremete. Neke se sa tim izbore lakše, neke teže, što zavisi od ostatka natalne, najviše Marsa (reakcija na problem) i Meseca (koliko će to emotivno uticati na njih).
Imao sam priliku da prisustvujem gubitku tog balansa jedne ženske Vage (nisam to uzrokovao), kad je počela da mrači i dramatizuje i nad njenom i nad mojom sudbinom, mada je problem rešiv. Sat vremena sam pokušao da je smirim, ali neuspešno. Toliko debeo zid pesimizma davno nisam video, naročito od generalno sangvinične osobe.

Ranije mi je bilo teško da ih shvatim, jer sam smatrao da su, samim tim što su uglavnom privlačne i društvene, da su i emotivne. Ali, Vaga je predmet, nisu toliko emotivne koliko se možda misli, tu je Saturn najjači.
 
Vage funkcionišu baš po principu predmeta koji simboliše njihov horoskopski znak - dok je mir, među najprijiatnijim su ljudima kojima možeš biti okružen, ali čim staviš teg, manje ili veće težine na njih, odmah se poremete. Neke se sa tim izbore lakše, neke teže, što zavisi od ostatka natalne, najviše Marsa (reakcija na problem) i Meseca (koliko će to emotivno uticati na njih).
Imao sam priliku da prisustvujem gubitku tog balansa jedne ženske Vage (nisam to uzrokovao), kad je počela da mrači i dramatizuje i nad njenom i nad mojom sudbinom, mada je problem rešiv. Sat vremena sam pokušao da je smirim, ali neuspešno. Toliko debeo zid pesimizma davno nisam video, naročito od generalno sangvinične osobe.

Ranije mi je bilo teško da ih shvatim, jer sam smatrao da su, samim tim što su uglavnom privlačne i društvene, da su i emotivne. Ali, Vaga je predmet, nisu toliko emotivne koliko se možda misli, tu je Saturn najjači.

Pazi, skoro pa si sve pogodio.
 
Vaga

Za Vagu nema većeg uzbuđenja nego kada zna da je voljena i samo vaša, jedina. Ona voli igrice i uživati u napetosti koja buja između nje i suprotne strane. Zaboravite na ideju da je impresionirate svojim ljubavničkim umećem tako što je bacate po krevetu. Činite sve nežno, suptilno, sa malom dozom dramatike.

Duboko će uzdahnuti kada se spustite ispod njenog struka.

Savet: Onaj osećaj kada zna da ste vi samo njeni, a ona samo vaša je za nju najjači afrodizijak. Tada će biti puna želje i inicijative kad je seks u pitanju.

:D
 
Чек, са закључка да си борбена Вага прелазиш на закључак да положај небеских тела у тренутку рођења не одређују наш карактер, или?

Ето, а астролози, колико знам, сматрају да положај планета одређује и породицу (или породица унапред одређује положај планета), као и социјалне услове, као и пријатеље...све све. Иначе не би млатили празну сламу, узимали би много више информација о животу натуса, и тако не би били астролози него би им астрологија била трећина занимања, или шта ти ја знам...

Ae, bre, kad sam se nešto emotivno lomila, u očaju sam pribegla astrološkim proricanjima i desilo se sve suprotno od onog što su mi prognozirali. Zabavlja me horoskop, naravno...neke meni drage devojke se bas bave natalnim kartama i to...Recimo

Za početak da opišem tebe. Ti si kao osoba vrlo elokventna i brza-u prilog tome govore dva kardinalna znaka (Sunce u vagi, Ovan na ASC)S obzirom da je Mars u jarcu (kao vladar ASC) gde je egzaltiran i još pravi 90°prema tvom ASC-verujem da imaš dosta energije,i da bi bukvalno mogla i da se potučeš sa fizički jačom osobom od sebe. Merkur kao vladar III kuće (a to je polje naše komunikacije sa drugima) je u vagi ali 0°Uran što ti daje vrlo brz intelekt, samosvesna si,inteligentna i britka na jeziku. Definitvno nisi tip koji će da drži sve u sebi,već kad imaš problem moraš da kažeš(makar na dupe progovorila). Zbog ovog Merkura verujem da sklapaš lako poznanstva,otvorena si i društvena. Mesec u strelcu ti na sve to daje i dozu pravednosti prema ljudima.
Iz njegove karte se vidi da je on malo stegnut i distanciran. Vladar njegovog podznaka je Merkur 180°Saturn,a dispozitor tog Merkura je Venera 120°Saturn-kada su lične planete u teškim aspketima sa Saturnom to hoće da da jednu ozbiljnu,distanciranu narav,zajedljivu osobu i pomalo rigidnog čoveka. Vi imate par lepih sinastrijskih aspekata,ali imate i nekoliko dosta teških. Čak ti sinastrijski daleko više odgovara prvi partner (tj. bivši dečko). Šta imate lepo ti i sadašnji partner? Tvoj Mesec (vladar tvoje IV kuće-porodica i vladar V kuće-deca,užici, i uopšte Mesec je duša osobe) je u istom znaku gde i njegova Venera ( vladar IX kuće-2. brak)...Tvoj Mars (vladar podznaka ) je na vrhu njegovog V polja. Ali,kao što sam rekla imate i dosta loših. Prvo njegov Saturn je u široj 0°sa osom tvog podznaka-što znači da neretko imaš osećaj da te kritikuje. Saturn mu je vladar V polja (deca) pa ovo čak može dovesti do toga sukoba između dece,ili da uopšte neće želiti da ima decu. Drugi problem je što postoji i aspket tvoj Mars 90° njegov Saturn. Ovo je jedan od najtežih sinastrijskih aspekata,posebno zato što je Mars vladar tvog podznaka (a to si ti sama),a njemu je Saturn vladar V kuće koja predstavlja veze,decu,uživanje. Nezgodno je što se obe planete nalaze u kardinalnim znacima-koju su brzi,energični,žestoki,još se nalaze u uglvnom kućama ( I i X)koje su po snazi najjače-mislim da sa ovakvim aspektom može doći čak do nasilja.

Bilo mi je super zabavno, ali evo prođe godinu dana i u sve većoj ljubavi sam s rigidnim...Pritom je njemu tek smešno, jer je najpre počeo sa studijama astronomije (dve godine), pre nego što je prešao na građevinu. Ipak, i njemu je neka drugarica uradila natal, ok, dosta je pogodila u njegovom slučaju. U mom ove agencijske što su mi radile, mašile su ama baš sve.

U se i u svoje kljuse.
 
Kučke. Mrzim ih. Nek gore u paklu.


EDIT:

Ali, ajde da budem objektivna kolko tolko.
Jako su luckaste, u nekom svom svetu, maštovite, zaljubljuju se u milion njih i odljubljuju, nežne kao, umeju biti njanjave pomalo... i definitivno ako neki horoskopski znak laže, onda su one na prvom mestu.... estete...vrlo često namazane... brzo se odljute.
 
Poslednja izmena:
Još malo pa rođiš, 14.oktobar :) I to subota :D

- - - - - - - - - -

Kučke. Mrzim ih. Nek gore u paklu.


EDIT:

Ali, ajde da budem objektivna kolko tolko.
Jako su luckaste, u nekom svom svetu, maštovite, zaljubljuju se u milion njih i odljubljuju, nežne kao, umeju biti njanjave pomalo... i definitivno ako neki horoskopski znak laže, onda su one na prvom mestu.... estete...vrlo često namazane... brzo se odljute.

Ja sam vaga u podznaku ovan. I jesam kučka prizajem. Štaviše ponosna sam na to. Nisam bila kao mlađa, ali godine donose mudrost. Živa je istina da što si veća kučka više te vole :mrgreen:
 
Ako ona sama za sebe kaze da je kucka,ja joj verujem,tako je i tretiram.Sto se drugog dela odgovora tice no comment.To je kao ono kod nas,svi bi da hebu nevinu,a u tvom slucaju ti bi da ti ne djeU.Ili nekakva postena kucka?! Ne.. to ne ide zajedno,to ne postoji,nikad nije niti ce.Il si jedno il si drugo.Kad bi svi bili to sto jesu,svet bi bio mnogo lepse i lakse mesto za zivot.A ne da citaju magazine koji kazu kako da se ponasas,ili da gledaju seks i grad i slicne pomije za mozak.
 
Ako ona sama za sebe kaze da je kucka,ja joj verujem,tako je i tretiram.Sto se drugog dela odgovora tice no comment.To je kao ono kod nas,svi bi da hebu nevinu,a u tvom slucaju ti bi da ti ne djeU.Ili nekakva postena kucka?! Ne.. to ne ide zajedno,to ne postoji,nikad nije niti ce.Il si jedno il si drugo.Kad bi svi bili to sto jesu,svet bi bio mnogo lepse i lakse mesto za zivot.A ne da citaju magazine koji kazu kako da se ponasas,ili da gledaju seks i grad i slicne pomije za mozak.

Ti o meni možeš samo da sanjaš.

:)
 
Ocekivan odgovor usled nedostatka argumenata.Na nivou srednje skole.Niko te nije ni pomenuo,ne radi se o tebi,ali k'o sto rekoh, tako odovaraju srednjoskolke koje misle da se sve(t) vrti oko njih.
 
Apsolutno je nemoguće osvojiti Vagu bez skupa osnovnih osobina - dobrog obrazovanja, odličnog vaspitanja, razvijenog osećaja za lepe stvari, harizme. Takođe, muškarac koji želi da šarmira Vagu ne sme biti isti kao svi njeni dosadašnji udvarači. Mora da se izdvaja po nečemu.

Sada muškarac koji ima nameru da osvoji ovu lepoticu mora stajati ispod njenog balkona i čekati da ona odluči, da li joj je uopšte potreban ili nije. Ovaj muškarac bi prvo trebalo da obrati pažnju na pepeo njegovog prethodnika, koji je tačno na ovom mestu umro od starosti.

Ali ovo s pepelom je vr' :lol:
 

Back
Top