Zenske vage

Zenske vage su vesele i jako komunikativne, drustvene osobe ali suplje povrsne i jako plitke, fejk i jako, jako sebicne.
Nesto kao vodolia light samo sto za razliku od vodolija nisu toliko iskomplexirane pa ne teze da impresioniraju laznim intelektualizmom.
Nije ni cudo da su vecina glumica vage.
 
Zenske vage su vesele i jako komunikativne, drustvene osobe ali suplje povrsne i jako plitke, fejk i jako, jako sebicne.
Nesto kao vodolia light samo sto za razliku od vodolija nisu toliko iskomplexirane pa ne teze da impresioniraju laznim intelektualizmom.
Nije ni cudo da su vecina glumica vage.

Ali... jedno nam moras priznati, kraljice smo sarma i ljupkosti... :p :lol: Harizmaticnost je ocaravajuca, zbog cega neverovatnom i nadasve prirodnom lakocom privlacimo ljude oko sebe.
 
Sve starije Vage koje znam žele da ugrade silikone (Kvadrat Raku i velikim grudima).

I baš, baš pate ako su im grudi male jer vole da izgledaju ženstveno. Imaju apsolutno pozitivan stav prema tome...
 
Primetila sam da žene sa Venerom u Devici umeju da se izoperišu i istetoviraju. Takođe karakteristično za ovu Ve mi je napadna šminka i odeća. Trude se oko svog izgleda a na kraju ispadnu katastrofalno.
Takav jedan primer mi je žena sa Suncem tj. stelijumom u Vagi i Venerom u Devici. Ume da uokviri olovkom usta tako da se nekad čini da ima brkove.
 
Sve starije Vage koje znam žele da ugrade silikone (Kvadrat Raku i velikim grudima).

I baš, baš pate ako su im grudi male jer vole da izgledaju ženstveno. Imaju apsolutno pozitivan stav prema tome...

Pobijam teoriju.:p :lol:
WP_20170223_13_13_21_Pro (2).jpg
 
slatko spolja ali kad zabodes dublje...gadno, premazano.

Vaga ne dominira toliko na površini, koliko svojom unutrašnjom snagom...
Presipitaj malo ovu svoju teoriju, jer ako o nekome mnogo znam, to je o sebi.

- - - - - - - - - -

ova na slici ne delije toliko matoro
dobar filter

Hahahaha... sto bih te razuveravala?

- - - - - - - - - -

Primetila sam da žene sa Venerom u Devici umeju da se izoperišu i istetoviraju. Takođe karakteristično za ovu Ve mi je napadna šminka i odeća. Trude se oko svog izgleda a na kraju ispadnu katastrofalno.
Takav jedan primer mi je žena sa Suncem tj. stelijumom u Vagi i Venerom u Devici. Ume da uokviri olovkom usta tako da se nekad čini da ima brkove.

Zena Vaga možda izgleda nežna kao čupavi, beli zeka i možda šapuće tajanstveno i šarmantno. Možda se oblači u svilu i čipku, a kosa joj predivno miriše. Možda sa lakoćom izgleda kao lutkica koju biste podigli jednom rukom. Ali, i pored svoje ženstvenosti, ljupkih manira i gracioznosti, žena Vaga nosi pantalone, kao da je u njima rođena, a i dobro joj stoje.... Zena Vaga ima ukusa,i mere, u svemu... sem u smehu!:D
 
Evo jedne izoperisane Vage sa nedostatkom ukusa. Venera u Devici.

8facd8cebe71a8fa8a88e9a113a31949.jpg



Njena mlađa sestra je malo poranila sa svojom plastikom. Lav sa Venerom u Devici.

d75b03fdf6024b24140c1c436b37546d.jpg
 
Poslednja izmena:
Jašta... :mrgreen:

Najtipičniji primer ženske Vage :

604465-ljuba-160713-ras-foto-petar-markovic-46.JPG


Aleksandra-Subotic-8.jpg


:think:

Imajte stalno na umu da Vage vole da se prepiru....:)
I jedna lasta ne čini proleće, pa tako ni ova persona ne oslikava sve predstavnice ovog divnog znaka.Ne generalizuj.

- - - - - - - - - -

Nervira me to sto su uglavnom lepe, jer ja nisam pa se bedacim. Imaju potencijal za dobar zdrav brak, imaju vestinu ali sve to mora biti potporeno stabilnim emocijama


Bez emocija ne kupujemo ni cipele a ne šta više...jednostavno, takve smo.:aha::D
 
Imajte stalno na umu da Vage vole da se prepiru....:)
I jedna lasta ne čini proleće, pa tako ni ova persona ne oslikava sve predstavnice ovog divnog znaka.Ne generalizuj.
Generalizacija je i reći da Vage vole da se prepiru kao i reći da su Vage lepe i sl. Ova tema i služi za generalizaciju, ovde se može reći sve, i ono što ima veze sa znakom tj. teorijom i ono što nema - jer ovo nije "stručna" tema nažalost. Ovde slabo ima astrologije, više je u pitanju "ja i moj znak, moj divni znak, i sve najbolje o mom znaku".
 
Generalizacija je i reći da Vage vole da se prepiru kao i reći da su Vage lepe i sl. Ova tema i služi za generalizaciju, ovde se može reći sve, i ono što ima veze sa znakom tj. teorijom i ono što nema - jer ovo nije "stručna" tema nažalost. Ovde slabo ima astrologije, više je u pitanju "ja i moj znak, moj divni znak, i sve najbolje o mom znaku".
:lol: U prevodu, hvalite me usta..:lol:
Ma jasno, sve je to individualno i bazirano na ličnom iskustvu...
Horoskop čitam isključivo iz zabave, na taj način i pristupam temama na ovom pdforumu...isključivo iz zabave.
 
Imajte stalno na umu da Vage vole da se prepiru....:)

Vole da se svađuckaju, ali to nije zlonamerno u većini slučajeva. Problem je kada umisle da su u pravu, a nisu te onda teraju po svom više no bilo koji drugi znak.

Vaga je najveći provokator u horoskopu. Džangrizave Vage su redak slučaj. Umetničke Vage su čest slučaj.
 
Vole da se svađuckaju, ali to nije zlonamerno u većini slučajeva. Problem je kada umisle da su u pravu, a nisu te onda teraju po svom više no bilo koji drugi znak.

Vaga je najveći provokator u horoskopu. Džangrizave Vage su redak slučaj. Umetničke Vage su čest slučaj.
Могу да буду и малициозне. Дупла Вага која има Плутон на подзнаку у конјукцији са Меркуром у Шкорпији, не само што је увек расположена за свађу (у којој се нормално служи најпоганијим могућим увредама и злонамерним провокацијама) него је и осветољубива. Додуше та осветољубивост се увек ''сервира'' у ''ушећереном'', ''фином'' паковању (цијанид у Киндер торти), никад директно или из све снаге, него умерено, тактично. Још када се на све то дода улупани Месец у Водолији (квадрат са Плутоном) ту се добијају и фобије, нервни сломови, бурне и неконтролисане емоције, родбина која ради о глави, црна магија, итд.
 
Poslednja izmena:
Misliš da je do toga?

A šta nam ovaj jadni Jupiter u Blizancima u 7. govori?

Amerika otvoren neprijatelj. Gora je Venera u 12, otud njihova defanziva.

Ali ovaj Pluton je ubica žešći, koliko je opozitan Merkuru. Ako izbije rat, neko će da pogrešno pritisne dugme. :mrgreen: I doviđenja polovini Amerike.

Mislim da je karta tačna, vidi se koliko je Putin tu jak.
 

Back
Top