Zenske vage

bolje po izgledu i od "krava" nezne,nisu visoke,lepog ovalnog lica,usana,lepe figure,imaju zenstvenost sve,mnoge od njih i manire..ali su nestalne,brzo menjaju stav i misljenje vetropiraste pa vetar..
 
previse darezljive emotivne zene koje ne menjaju svoje crte ponasanja zavisno od partnera...kad se zaljube postojane su, kada vole skinuce ti sunce sa neba, ako ih izdas pravice ti abrove ali se nece svetiti na klasican zenski podmukao nacin... zivot sa vagama je zanimljiv u pocetku, kasnije moze da preraste u nenormalnu emotivnu zavisnost zbog koje trpi sve drugo... ali mnogi ljudi traze bas to u danasnjem svetu poremecenih vrednosti gde je emocija uvek na stubu ponizenja pa i to nije nesto lose u smislu negativne osobine
 
Zene vage su cesto toliko melanholicne, da zive u svom svetu. Ne znam zapravo da li pate u sebi usled nezadovoljstva stvarnoscu, ali se ponasaju kao da je sve divno, cak i kad nije. Vole lepotu i pate kad im nedostaje lepih stvari.
 
Hm...ja sam Vaga/ribe....i omg...ubija me preosetljivost, cutanje o osecanjima kad u sebi vristim I kad bih odjednom rekla sve ..verovatno zbog meseca u lavu...I imam jak uticaj marsa u ovnu u prvoj kuci...dakle ludnica.Tako da skidam zvezde sa neba kad se zaljubim, cutim kad osecam, idem glavom kroz zid zbog nepravde ucinjene ili meni, ili onima koji ne znaju da se brane...I u kaficu ne mogu da se odlucim da li cu espresso ili espresso sa mlekom...ali vezbam odlucnost! :)
 
hmm...ja mislio da dok se stojecki slasno kisim sa vagom nevaljala ribica koja nije bila dobra kleci i naizmenicno joj kidamo kosu dok joj drmusamo glavudzu vamo tamo... brrr kad se samo setim :jede:
 
Hm...ja sam Vaga/ribe....i omg...ubija me preosetljivost, cutanje o osecanjima kad u sebi vristim I kad bih odjednom rekla sve ..verovatno zbog meseca u lavu...I imam jak uticaj marsa u ovnu u prvoj kuci...dakle ludnica.Tako da skidam zvezde sa neba kad se zaljubim, cutim kad osecam, idem glavom kroz zid zbog nepravde ucinjene ili meni, ili onima koji ne znaju da se brane...I u kaficu ne mogu da se odlucim da li cu espresso ili espresso sa mlekom...ali vezbam odlucnost! :)

Nije ti to zbog meseca u lavu, mesec u lavu ne cuti, to ti je pre zbog podznaka ili nekog drugog aspekta =) Ja sam blizanac/vaga, mesec u lavu, i tu slabo ima cutanja :mrgreen: ..cutanje samo ako me riba totalno razocara i ako nema smisla vise nista da kazem...inace ne, komunikacija na prvom mestu sto se tice veze, i to treba svi da shvate koji god da su znak...cutanje a u isto vreme vristanje u sebi ili trpljenje nece nikog odvesti nigde, tj. odvesce vas, ali ne na lepa mesta. =)
 
Nije ti to zbog meseca u lavu, mesec u lavu ne cuti, to ti je pre zbog podznaka ili nekog drugog aspekta =) Ja sam blizanac/vaga, mesec u lavu, i tu slabo ima cutanja :mrgreen: ..cutanje samo ako me riba totalno razocara i ako nema smisla vise nista da kazem...inace ne, komunikacija na prvom mestu sto se tice veze, i to treba svi da shvate koji god da su znak...cutanje a u isto vreme vristanje u sebi ili trpljenje nece nikog odvesti nigde, tj. odvesce vas, ali ne na lepa mesta. =)

Hm..zaboravila sam da kazem da na kraju sve saspem odjednom... ;) je l se razumes da ti pisem aspekte ili ne :)
Generalno kod mene je slucaj da osecam ali da oprezno odmeravam da li cu reci, jer kad krenem da pricam...ne zaustavljam se :)
 
Hm..zaboravila sam da kazem da na kraju sve saspem odjednom... ;) je l se razumes da ti pisem aspekte ili ne :)
Generalno kod mene je slucaj da osecam ali da oprezno odmeravam da li cu reci, jer kad krenem da pricam...ne zaustavljam se :)

To sto sve saspes odjednom je verovatno ovaj mars u ovnu, da ne kazem govnu :mrgreen: Nisam ekspert generalno, ali jesam za moj znak, i zenske vage, posto su mi sve najbitnije devojke u zivotu bile vage, pa sam bio prinudjen =) A i meni je podznak vaga, i jos par planeta u vagi, tako da nije cudo da se privlacimo, inace mislim da je muski blizanac / zenska vaga jedna od najboljih kombinacija u horoskopu, ako ne "najbolja" onda sigurno najmagicnija i najleprsavija ako mogu tako da kazem, nista slicno nisam video =) Zensku vagu mogu da prepoznam u masi na kilometar =)

Jednom sam bio na moru, i bila neka ekipica cica njih 4-5, ja upravo zavrsio sa jednom vagom malo pre toga, i kao sloboda na moru, zezanje...i ja snimim jednu iz te grupe, i pomislim evo konacno jedna malo drugacija, ubedjen da nije vaga i to...na kraju ona pridje meni, zalepimo se odmah, odemo na plazu u onu kucicu za spasioce, i ja pitam onako jer me uvek zanima, koji si znak...kaze ona - vaga, i ja se samo pustim kako sam cucao i puknem onako u zid od kucice....kaze ona sta je...reko nista... =))
 
Poslednja izmena:
Hahaha :) . Da...mi Vage smo magicne :). Lepo kazes za taj spoj, ja sam imala osobe u znaku blizanca, I uvek se lepe blizanci, strelcevi I ovnovi...ali evo bas sad gledam ja jedino imam jupitera u blizancima u trecoj...I merkur u vagi u sedmoj...sto objasnjava blizance, hm? Ima li neka prikladnija tema gde mozemo da se raspisemo...ipak je ova samo o vagama ;)
 
To sto sve saspes odjednom je verovatno ovaj mars u ovnu, da ne kazem govnu :mrgreen: Nisam ekspert generalno, ali jesam za moj znak, i zenske vage, posto su mi sve najbitnije devojke u zivotu bile vage, pa sam bio prinudjen =) A i meni je podznak vaga, i jos par planeta u vagi, tako da nije cudo da se privlacimo, inace mislim da je muski blizanac / zenska vaga jedna od najboljih kombinacija u horoskopu, ako ne "najbolja" onda sigurno najmagicnija i najleprsavija ako mogu tako da kazem, nista slicno nisam video =) Zensku vagu mogu da prepoznam u masi na kilometar =)


=))

Ovo potvrdjujem... kao zenska vaga.. :aha:
 

Back
Top