evo vam nova tema

nenadbo32

Početnik
Poruka
44
volim kao sto nikad nisam voleo uradio bih sve za nju.JEDNOSTAVNO NEMOZEMO VISE BITI ZAJEDNO ali o tome nerazmisljajte sta kako itd.sanjam je sinoc sam je sanjao stanuje 500m sa moje leve strane a radi u ulici 50 m od mog stana i pokusavam da je prebolim ali sam fanatik jer kad volim stvarno volim do jeb*nog kraja nema prepreka.i shvatam ja polako da je kraj a jeb sklop mi je da netrazim vise.i muvaju me ovih dana ko lude nista jednostavno nista ne u srcu nego neda glava/sta dalje kad sam idiot kako da je zaboravim sem da se preselim u meksiko.a pitanje za vas MISLITE LI DA SAM IDIOT
 
nenadbo32:
volim kao sto nikad nisam voleo uradio bih sve za nju.JEDNOSTAVNO NEMOZEMO VISE BITI ZAJEDNO ali o tome nerazmisljajte sta kako itd.sanjam je sinoc sam je sanjao stanuje 500m sa moje leve strane a radi u ulici 50 m od mog stana i pokusavam da je prebolim ali sam fanatik jer kad volim stvarno volim do jeb*nog kraja nema prepreka.i shvatam ja polako da je kraj a jeb sklop mi je da netrazim vise.i muvaju me ovih dana ko lude nista jednostavno nista ne u srcu nego neda glava/sta dalje kad sam idiot kako da je zaboravim sem da se preselim u meksiko.a pitanje za vas MISLITE LI DA SAM IDIOT
Moze li ko da mi prevedo ovo,please :roll:
 
Mozda ja mogu "pametno" da ti odgovorim. Sve je to lepo sto ti tako volish ko sumanut i ne izlazi iz glave itd. Ali ipak kad nece - nece i tu nema boga. Tako da ono zayebi i nadaj se da ce se naci nesto uspesno. Inache ovako ti volish, ali stvar ne funkcionishe (ona ne voli tebe, sta li... ne kapiram) - to ti je ko da volish kamen. Sve lepo, al' koja tebi korist od toga.
 
nenadbo32:
volim kao sto nikad nisam voleo uradio bih sve za nju.JEDNOSTAVNO NEMOZEMO VISE BITI ZAJEDNO ali o tome nerazmisljajte sta kako itd.sanjam je sinoc sam je sanjao stanuje 500m sa moje leve strane a radi u ulici 50 m od mog stana i pokusavam da je prebolim ali sam fanatik jer kad volim stvarno volim do jeb*nog kraja nema prepreka.i shvatam ja polako da je kraj a jeb sklop mi je da netrazim vise.i muvaju me ovih dana ko lude nista jednostavno nista ne u srcu nego neda glava/sta dalje kad sam idiot kako da je zaboravim sem da se preselim u meksiko.a pitanje za vas MISLITE LI DA SAM IDIOT

Brate to je najnormalnija stvar!!!

Sumnjam da cu te utesiti ali procice pa za 3, 6 ili 8 meseci...
 
mislim da je ponizavajuće za narod koji se bakće udaranjem po tastarturi i razonodi na forumu reći ,,eve vam nova tema ,, znaš kao ovde su budale i ti im sada daješ novu veoma zanimljivu i nikada vidjenu temu ,, koska
 
Evo vamtema i sad cemo mi da se bacimo ko svinje da se opiremo..pa sta ni prvi ni zadnji koji je zaljubljun do usiju...A u meksiko...svejedno i tako se zaljubish u neku meksikankicu(kazu da su mlogo slatke)i sta ces onda??Jednostavno takve si pririode.....
 
Nisi idiot. I ja mislim da je to najnormalnija stvar. Treba neki period da ti neka ispari iz glave. Ali pomiri se sa tim i vrme radi svoje. Ona neminovno ispari i postane skoro nebitna. Onda nadjes drugu...i opet ista prica. :lol:
Posle Mexika, Karibi, pa Bahami... :lol:
 
WizzArt:
nenadbo32:
MISLITE LI DA SAM IDIOT
Pa bitnije je šta on misli :arrow: Ja mogu samo da mislim da je ovo jos jedna tema sa do jaja bezveze pitanjem :evil:
Pa ti stavi neku temu sa vezom...decko ima problem...a forum je valjda ovde da bi mu neki likovi ( tu se provuku i neke dokone budale koje samo kritikuju i prave se da su popili svu pamet ovog sveta) pomogli...ima tu i jako dobri saveta, pa malo i saljivih (cisto da unesu smeha ) ali i nekih suvisnih...Ja vidis ne kapiram jedno: ako nemas sta pametno da kazes nemoj ni da kazes...nego idi dalje...
Sory sto sam malo promenila temu...
Moj savet je mozda nezahvalan...ili pricaj sa tom osobom (ako vec nisi) a ako jesi e pa onda izbegavaj je i pusti da vreme prodje jer "ono leci sve"
 

Back
Top