bez zastite
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: bez zastite

Podrazumevano bez zastite

Imam Kasperski 5.0 kojem je istekla licenca tako da ne mogu ga updajtujem.Cesto sam na Internetu tako da mi je zastita neophodna.Pocetnik sam sto se tice kompjutera a i zivim malo dalje od BgD-a.Da li mozete da me posavetujete koji bih antivirusni program mogla da stavim i na koji nacin,a da izbegnem zvanje iz oglasa jer oni naplacuju samo dolazak 700 din. pa onda i sve ostalo!?
    Hvala unapred

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mozda.......

Postoji nacin, a to je ili da koristis besplatne antiviruse tipa AVG, AVP itd.Ili promeni provajdera, zato sto neki provajderi daju licencu za antivirus (ako koristis flat rate), npr ja sam kod neobee.net i imam licencu za kaspersku sve dok mi traje mesecni nalog.
    Pa nadam se da ce ti ovo pomoci.

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Od besplatnih dobar je i AVAST koji ima automatsko azuriranje kad god odes na net a postoji i verzija na srpskom pa preuzmi sa adese http://www.avast.com/eng/down_pro.html nekih 8.8MB

Aktivan član acca (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    75

Podrazumevano

Citat Original postavio zokky
    Od besplatnih dobar je i AVAST koji ima automatsko azuriranje kad god odes na net a postoji i verzija na srpskom pa preuzmi sa adese http://www.avast.com/eng/down_pro.html nekih 8.8MB
    Da, samo što si dao link za Pro verziju koja je trajal. Link za Home verziju ( besplatnu, samo je trebaš registrovati u roku od 60 dana ) je http://www.avast.com/eng/down_home.html

Podrazumevano hvala

Hvala svima na odgovorima,jos samo da pitam kako da registrujem kasnije program?I sta mislite o Nortonu,kojeg sam ranije imala ali je kocio komp.Moram da vam kazem da tek nekoliko meseci imam Internet tj telefon,tako da sam potpuna guska!Inace koristim mesecnu pretplatu kod YUBC?!
    Hvala unapred na odgovorima na gomilu mojih "pametnih"pitanja!
    Katarina

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Odes na njihov sajt AVAST i potrazis registraciju ispunis dve ili tri neke stranice (ako je jos uvek tako) i oni ti na mail posalju kljuc (sve je legalno i besplatno!!!!!!)

Primećen član
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano kljuc

Pa toje jednostavno stose tice Kasperskog.Potreban ti je kompijuter recimo nekog prijatelja koji je updatovao antivirus i krenes recimo na www.google.com i otkucas verziju Kasperskok i u produzetak trazis crack.I jednostavno on ti da adresu na kojoj ima krack za tu verziju Kasperskog.Odes na tu adresu i preuzmes crack.Onda u program Kaspeskog otvoris opciju Support i ides na License key i tu ubacis krack i GOTOVO.

Primećen član
    Učlanjen
    01.03.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Kljuc

Otvori program Kasperski i idi na opciju support i product info vidi koja ti je verzija kasperskog pa mozda mogu pomoci.

Slične teme

1. Sex bez zastite...?
    Autor cupkica u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 173
    Poslednja poruka: 20.07.2008., 17:36
  2. Zastite za ORALNI sex
    Autor Vexi u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 249
    Poslednja poruka: 04.07.2007., 16:58
  3. Nevinost bez zaštite
    Autor Tuzni_patak u forumu Filozofija
    Odgovora: 27