Kaspersky mi resetuje komp!?

neledr

Primećen član
Poruka
748
Pozdrav drustvu! Imam par problema...ustvari nekoliko njih ali da krenem prvo sa dva meni najbitnija.
Prvo: trenutno kao pretraživač koristim Operu v.8, i ako se desi da je u pozadini aktivan Kaspersky, onda se dešava da se u momentu kada se ostvari konekcija pačunar totalno resetuje!!! Znaci kao da ga iščupam iz struje!! To se uvek dešava u momentu ostvarivanja konekcije i onda sve ispočetka.Ali.....kada deinstaliram gospodina "Rusa " , e, onda je sve OK! Kao da mi on pravi brlju sa vezom.Napominjem da je baza sa virusima redovno ažurirana svaki treći dan, tako da neverujem da imam neku životinjku....ali... ko to zna!E, pa da! Zaboravio sam da vam kažem da mi se to dešava i kada koristim IE kao browser.
Drugo: Da li može da se podesi da mi se pri startu Opere pojavi prozor za konekciju(ono sa lozinkom i passvordom) kao što sam namestio u IE dok sam ga imao? U IE, kada ga pokrenem, pojavi mi se onaj proyor i ja tu ubacim šifru i lozinku, i to je to. Kod Opere toga nema! Prvo moram da se konektujem pa onda da pokrenem Opreu inače mi kaže da nemože da pronadje server!
Treće: Da li postoji mogućnost da Opera pamti stranice koje sam posetio kao u IE?
Ufffff......ova zadnja dva mi i u suštini i nisu toliki problem, ali, ono sa Kasperskym Baš jeste.
Paaaa da Vas vidim. :wink:
 
I meni se to desilo,kad sam prvi put instalirao kasperskog.Kod mene je bio problem u tome sto mi je kasperski dolazio u sukob sa firewallom, tako da firewall vise ni ne koristim.Resenje je sledece: reinstaliraj kasperskog, iskljuci firewall i to je to.
 
Blokiraj M$ messenger da nema pristupa netu ,cak sta vise, deinstaliraj ga.
Udjes u Windows direktorij pa u poddirektorij INF i otvori nadji sisoc. i otvori u notepadu i nadji red
msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,hide,7 izbrisi hide, i save datoteku idi u Add rem Win compon. i UKLONI oznaku ispred Win.Messenger i NEXT... ALI ALI ALI moze doci do problema prilikom koriscenja OUTLOKA EXP. s tim da ako koristis OPERU ili neki drugi mail klient nema jeda.
 
Nije da se hvalim i reklamiram Kasperskog jedno 5 godina imam Kasperskg i nista mi se slicno nije desilo probaj reinstalaviju cele masine i kreni ponovo sa instalacijama ako ti onda ne bude pravio problem onda ti je neki drugi program zeznuo stvar, ili pogledaj zadnji program pre instalacije koji je mozda je bas taj napavio to sto je napravio
 

Back
Top