Kaspersky mi resetuje komp!?
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Kaspersky mi resetuje komp!?

Primećen član neledr (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Mionica,Valjevo.....na nema mesta svuda sam po svetu...
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano Kaspersky mi resetuje komp!?

Pozdrav drustvu! Imam par problema...ustvari nekoliko njih ali da krenem prvo sa dva meni najbitnija.
    Prvo: trenutno kao pretraživač koristim Operu v.8, i ako se desi da je u pozadini aktivan Kaspersky, onda se dešava da se u momentu kada se ostvari konekcija pačunar totalno resetuje!!! Znaci kao da ga iščupam iz struje!! To se uvek dešava u momentu ostvarivanja konekcije i onda sve ispočetka.Ali.....kada deinstaliram gospodina "Rusa " , e, onda je sve OK! Kao da mi on pravi brlju sa vezom.Napominjem da je baza sa virusima redovno ažurirana svaki treći dan, tako da neverujem da imam neku životinjku....ali... ko to zna!E, pa da! Zaboravio sam da vam kažem da mi se to dešava i kada koristim IE kao browser.
    Drugo: Da li može da se podesi da mi se pri startu Opere pojavi prozor za konekciju(ono sa lozinkom i passvordom) kao što sam namestio u IE dok sam ga imao? U IE, kada ga pokrenem, pojavi mi se onaj proyor i ja tu ubacim šifru i lozinku, i to je to. Kod Opere toga nema! Prvo moram da se konektujem pa onda da pokrenem Opreu inače mi kaže da nemože da pronadje server!
    Treće: Da li postoji mogućnost da Opera pamti stranice koje sam posetio kao u IE?
    Ufffff......ova zadnja dva mi i u suštini i nisu toliki problem, ali, ono sa Kasperskym Baš jeste.
    Paaaa da Vas vidim. :wink:

Početnik
    Učlanjen
    03.10.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Kaspersky je zakon !!!

I meni se to desilo,kad sam prvi put instalirao kasperskog.Kod mene je bio problem u tome sto mi je kasperski dolazio u sukob sa firewallom, tako da firewall vise ni ne koristim.Resenje je sledece: reinstaliraj kasperskog, iskljuci firewall i to je to.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Svaki browser pamti stranice koje posecujes pa i Opera...

Primećen član neledr (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2004.
    Pol
    muški
    Mionica,Valjevo.....na nema mesta svuda sam po svetu...
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Citat Original postavio Agent Orange
    Svaki browser pamti stranice koje posecujes pa i Opera...
    Jooooj Agente znam ja sve to lepo za IE, ali u Operi kada kliknem kursorom na polje za unos pojmova za pretragu ono se nista ne pojavljuje.U IE kada to uradim, ono mi se na dole izlista sve sto sam trazio dok u Operi toga nema.To je to ..

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

za operu 8
    tools>preferences>advanced>history>disk cache sa 20 mb povecati na 50,100,200 ili 400 mb

kolik nije na forumu
    Nemam sta pametno za reci, al reko ipak nesto da napisem
    Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano

vidi iz iskustva ako hoces dobar AV stavi KAV 5 i iskljuci fajervol obavezno a to sto se resetuje komp to je neki drugi problem nevezano za neki virus,AV ili .... sl. garant !!!

Primećen član
    Učlanjen
    13.05.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Blokiraj M$ messenger da nema pristupa netu ,cak sta vise, deinstaliraj ga.
    Udjes u Windows direktorij pa u poddirektorij INF i otvori nadji sisoc. i otvori u notepadu i nadji red
    msmsgs=msgrocm.dll,OcEntry,msmsgs.inf,hide,7 izbrisi hide, i save datoteku idi u Add rem Win compon. i UKLONI oznaku ispred Win.Messenger i NEXT... ALI ALI ALI moze doci do problema prilikom koriscenja OUTLOKA EXP. s tim da ako koristis OPERU ili neki drugi mail klient nema jeda.

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano

Nije da se hvalim i reklamiram Kasperskog jedno 5 godina imam Kasperskg i nista mi se slicno nije desilo probaj reinstalaviju cele masine i kreni ponovo sa instalacijama ako ti onda ne bude pravio problem onda ti je neki drugi program zeznuo stvar, ili pogledaj zadnji program pre instalacije koji je mozda je bas taj napavio to sto je napravio

Slične teme

1. ploca 478, resetuje se
    Autor nmirko u forumu Hardver
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 24.12.2008., 12:34
  2. Kaspersky 7.0
    Autor Boki u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 27.03.2008., 08:18
  3. kompjuter koji se resetuje
    Autor Mosquito011 u forumu Hardver
    Odgovora: 12