Za leiasw...

Vi vec poceli sa cestitkama, a jos niste culi odgovor...
dummhead.gif
 
Cekaj malo... Prvo da prodam mladu, kao svaka dobra svastika... Koliko nudis? (Treba da otplatim letovanje i put u Visegrad!)

I sem onih belih sexi gaca...
Sta jos imas od pokretne i nepokretne imovine?!
 
E princezo, da ja ne volem janu, a ti tvoga sasu, sad bih te zaprosio (k'o onomad... kao da je malo prosidbe ovde ;))... to se zove racionalno razmisljanje...

Ali, secam se sta si rekla... dakle, imas pivo od mene ;)

:lol: :lol: :lol:
 
Znas sta, nemam ti ja vremena da cekam da on zavsi taj fakultete i vojsku (u najboljem slucaju to su jos 3 godine). Necu da budem matora tetka! Ko ce za bidermajer da bije u tridesetoj. 8)
Neka oni lepo naprave odmah svadbu (po srpskoj tradiciji mladozenja snosi troskove 8) ),
da mi pijemo vina rumenoga
jedemo pecenja prasecega
(i jagnjecega),
da se veseli i staro i mlado,
da se igra kolo u devojaka,
da se cuje pesma momaka,
da se ondak prijateljski razidjemo
svako svojoj kuci da podje,
svoju ljubu kuci da odnese,
da se izradja mnogo dece,
stare majke da gledaju unucice,
da guraju Chico kolica,
da se cuje smeh i igra
da sve bude zdravo i radosno
dok je Sunca i dok je Mijeseca.

Inco, navodis me na epiku... Ne mogu da verujem ide samo od sebe... PRenesi odlomak iz ove pesme na Saletov posti! :wink:
 
Princeza:
Znas sta, nemam ti ja vremena da cekam da on zavsi taj fakultete i vojsku (u najboljem slucaju to su jos 3 godine). Necu da budem matora tetka! Ko ce za bidermajer da bije u tridesetoj. 8)
Neka oni lepo naprave odmah svadbu (po srpskoj tradiciji mladozenja snosi troskove 8) ),
da mi pijemo vina rumenoga
jedemo pecenja prasecega
(i jagnjecega),
da se veseli i staro i mlado,
da se igra kolo u devojaka,
da se cuje pesma momaka,
da se ondak prijateljski razidjemo
svako svojoj kuci da podje,
svoju ljubu kuci da odnese,
da se izradja mnogo dece,
stare majke da gledaju unucice,
da guraju Chico kolica,
da se cuje smeh i igra
da sve bude zdravo i radosno
dok je Sunca i dok je Mijeseca.

Inco, navodis me na epiku... Ne mogu da verujem ide samo od sebe... PRenesi odlomak iz ove pesme na Saletov posti! :wink:
princezo stvarno si sjajna...prava princeza...
nego kazesh da se bijemo u tridesetoj za bidermajer... jaooj..a ko mene vec deca mala kmeche, mame umorne popunjenog dana...ljubav kazesh... te bre godine tako brzo prolaze a ja se osecam kao dete... :wink: i jesam dete. :wink: ali svadba, svadba, svadba, svadba...
 
Ja bih volela jedno malo dete... Muz... Dobro ajde... Ali dete... Volela bih da imam troje dece, malu kuchu (1000 m2) sa velikim dvoristem i ruzama i tresnjom i lipom. I da imam svoju radnu sobu i da pisem svoje romane i tekstove i da radim kad pozelim i da ustanem kad pozelim (deca ce biti na mene pa ce voleti da spavaju i nece biti razmazena jer ce ih moja mama lepo vaspitati kao sto je vaspitala mene). I blizim se tridesetoj. Jos 3,5 godine. A vreme leti. A ja udaju ne vidim ni u najludjim snovima (doduse sanjala sam pre par godina da sam se udala za Dejana Stankovica). :wink:

Inco, daj jedan nostalgican smajli!
 
Princeza:
Ja bih volela jedno malo dete... Muz... Dobro ajde... Ali dete... Volela bih da imam troje dece, malu kuchu (1000 m2) sa velikim dvoristem i ruzama i tresnjom i lipom. I da imam svoju radnu sobu i da pisem svoje romane i tekstove i da radim kad pozelim i da ustanem kad pozelim (deca ce biti na mene pa ce voleti da spavaju i nece biti razmazena jer ce ih moja mama lepo vaspitati kao sto je vaspitala mene). I blizim se tridesetoj. Jos 3,5 godine. A vreme leti. A ja udaju ne vidim ni u najludjim snovima (doduse sanjala sam pre par godina da sam se udala za Dejana Stankovica). :wink:

Inco, daj jedan nostalgican smajli!

forget the pictures on your tv screen
we'll steal the visions that you keep for your dreams...
 

Back
Top