[b]PITANJE ZA NICK >>>> ... <<<<[/b]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako kao prvo krsenje pravilnika u nekoliko tacaka
1. Zabranjeno je otvaranje tema o nekom clanu foruma
2. Zabranjeno je vredjanje clanova foruma
3. Zabranjeno je otvaranje tema koje nemaju nikakve veze sa temom foruma

Daljem, [LoG] krsio si pravilnik tako da bas me briga za tebe, prijava aminu ide. Tema koju si ti otvorio, dva puta, po mojoj slobodnoj proceni nije imala toliko veze sa muzikom koliko je imalo sa tim da si poceo da pametnujes i da napadas druge clanove foruma i iz isth razloga je i zatvorena.

Tema "Za Nas : - D" se ne zakljucava iz razloga da se ne bi otvarale nove teme u kojima bi se pisale stvari koje nemaju veze sa muzikom. Znaci sve sto hocete da kazete mozete tamo. Bar ja tako vidim postojanje te teme. Ta tema postoji jos iz perioda dok ja nisam bio clan foruma, vec samo posetitelj, i do sada nisam ostavljao tamo nijedan post jer nevidim bilo kakvu potrebu za tim.

VOD nisi ga krsio (pravilnik) vec si u skladu sa istim delovao tako da nema nikakvih problema.

Pridrzavajte se pravilnika i nece biti nikakvih problema, a ukoliko necete. . . Sta ja da vam radim. . .
Prijavio sam se za moderatora upravo iz tih razloga, da bi se na forumu uspostavio neki red koji u to vreme nije postojao. A svoj "posao" trudim se da obavljam onako kao treba, da sve ide po pravilniku i "ni po babu ni po stricevima".

Dalje, ova tema se zakljucava jer nem aveze sa muzikom. To sto je pitano moglo je da uradi preko pp-a.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top