MRZIM JELENU-TIGRICU
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: MRZIM JELENU-TIGRICU

MARRIJA
    Guest

Podrazumevano MRZIM JELENU-TIGRICU

TA MALA SE PREVISE POPALILA NA OVOMINTERNETU A NIKAD SE NIJE POJAVILA NA TW-U.SVASTA PRICA O MIRKI A UVEK ZAOBILAZI OGLEDALO U SVOJOJ SOBI.JECO TI SI JADNICA TO MISLICELA MOJA SKOLA...... ops: ops:

JAJAJAJAJAJA
    Guest

Podrazumevano HE HE HE

PA KO JE TO JADNICA JELENA TIGRICA E SADA SI JECO STVARNO JADNA MIRKA JE SYO PUTA BOLJA OD TEBE

Guest

Podrazumevano

Ko je ta Jelena- Tigrica?
    Da li je to neka nova pevaljka?

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano MA NE

NEEE TO TI JE ONA KURVETINA STO SE PRAVI FACA NA INTERNETU GOVORI KAKO JE MIRKA IZ ANJELA2 JADNICA I TAKO DALJE A POTPISUJE SE JELENA-TIGRICA ONA JE ZESCI LUZEEEEEERRRRRRRRRR JE SAD ZNAS KO JE ONA?NADJI NA INTERNETU JELENA-TIGRICA I SVE CE TI BITI JASNO

Guest

Podrazumevano

Videla sam!!!
    Izgleda da "Tigrica" ima nekih problema sa sobom. To kod nje je cista ljubomora.

ok........
    Guest

Podrazumevano

ma ta mala je neka jeftina,stidljiva *****.MARS U SUMU!

NENNA 2
    Guest

Podrazumevano DA I JA

ONA JE NAPALJENA KRAVA KO JE TAKVU RODII? DAJ LJUDI ODGOVORITE NESTO ZA JELENU-TIGRICU ZAR NE VIDITE DA JE LJUBOMORNA NA CEO SVET....KRAVAMA NIJE MESTO NA INTERNETU NEGO NA LIVADI ALI NJU NI TAMO NECE DA PRIME!!!!!!

Guest

Podrazumevano

Sta li je sa Jelenom- tigricom? Vidite da je nema vise nigde.

marrija
    Guest

Podrazumevano

pa vidite da nesme da pokaze svoje pravo lice.Ai mozda mora da streba za skolu nikad se ne zna.Zar ne????

Jelena-tigrica
    Guest

Podrazumevano

TAMAN STE SE PONADALI DA SAM NESTALA ALI JA SE ZABAVLJAM A NE VISIM KAO NEKE GABORKE NA INTERNETU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!***** SU VAM MAJKE KOJE SE PRODAJU NA ULICI PA VAM DAJU PARE ZA INTERNET..........PA ZAR NEMATE PAMETNIJA POSLA NEGO DA MRZITE VI MENE BAS SAM ZADOVOLJNA ZTO NEKO I MENE MRZI A NE SAMO MIRKU I VI STE VECI BOLESNICI OD MENE MRZITE ME A NE POZNAJETE ME DOK JA MIRKU POZNAJEM!!!!!!!!!!!UA KURVETINE MARS NA PLAVI MOST!!!!!!!!!!1

BLEADE
    Guest

Podrazumevano

MA MAJO TI SI ZAKON ZABOLE TE STA PRICA OVA JADNICA JELENA ZAR NE?

MARRRIJA
    Guest

Podrazumevano

MA NARODE POBEDILI SMO JADNICU ZAR NE

Jelena-tigrica
    Guest

Podrazumevano

VISE NEMATE STA DA KAZETE PA SHVATAM AJE MRS NA PLAVI MOST

sl@tk@ m@l@
    Guest

Podrazumevano

Ja mislim da ova MARRRRIJA i svi ovi sto su kao uz MARRRRIJU se zezce foliraju.Tigrice samo napred digni glavu jer si ti prava CARICA!!!!!!!!TIGRICA CARICA bas se rimuje!!!Iskuliraj ove prave LUZERKE!!!!!!!!

blade2
    Guest

Podrazumevano

e ti sl@tk@ m@l@ vidi se da si fan karleuse i da si neka ciganstura a i primetili smo da se cepuljis jeleni oa da te pitam dokle si stigla.....sada ste u paketu luzerke,e niko se ovde ne folira sem vas i vasih keva koje mole da ih neko kresne......

KALHNDEFHIETG;IHRNGEA
    Guest

Podrazumevano

MA SVI STE RUGOBE,LUZERI,JADNICE,KURVETINE SEM MARRRIJE<<<<<<<>>>>>>>>>>>>> MARS NA PLAVI MOST

viktooor
    Guest

Podrazumevano

ja pretpostavljam da znam marrriju i ona je upravu ova sl@tk@ m@l@ je neki zesci luzer kao i tigrica jadnica i to se rimuje zato ti m@l@ sam ti nadimak kaze da si neko deriste zato bolje mrs na plavi most tamo ti je i mesto a ti jelena mozes sa njom pod ruku jer ste iste eeee na sta ste spale.....na najmanji moguci nivio zar ne a ti mala dokle si se ulizala jeleni jesi prosla kroz cmar??????

sl@tk@ m@l@
    Guest

Podrazumevano

PA I VI STE FANOVI MIRKE A JA KARLEUSE TAKO DA ODJEBI NIKOM SE NE CEPULJIM NEGO MISLIM ISTO KO I ONA!!!!!!!!!!!!!

Guest

Podrazumevano

ma nije valjda sada pokusavas da se vadus e ako vec oces da budes neko onda moras da budes pametna kao MARRRIJA I jelena-"tigrica",a vidi se da si neka jadna mala pa u drustvu ne mozes da budes faca pa to pokusavas na NETU E PA TO TAKO NE MOZE!!!

sl@tk@ m@l@
    Guest

Podrazumevano

PIZDA TI MATERINA POPUSI MI 8)

strucnjak
    Guest

Podrazumevano

cenim da su marija i jelena sijamske bliznakinje spojene glavama. ali ima jedan problem imaju jedan mozak. i sad kako mozak sklizne tako tako se i raspolozenje menja. dakle marija i jelena nemojte se svadjati ipak ste vas dve sestre. a da verovatno je i ovaj viktor treci clan ove sasave druzine i naklonjen je mariji posto je spojen sa njom. spojna tacka - bulja. imam i jedno pitanje za viktora i mariju. kako idete u klonju

Ističe se
    Učlanjen
    25.04.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Podrazumevano

u cemu je ovde fora,,?svadjalice jedno..koji ste rzred sedmi?

Jelena-tigrica
    Guest

Podrazumevano

JA SAM II SREDNJE STO PITAS?

Konstantinus
    Guest

Podrazumevano godište

Citat Original postavio Jelena-tigrica
    STRAŠNO :shock:

Jelena-tigrica
    Guest

Podrazumevano Re: godište

Citat Original postavio Konstantinus
    Citat Original postavio Jelena-tigrica
    STRAŠNO :shock:
    Sta hoces debilu jedan glupi. Nemas ti pojma o zivotu.

Slične teme

1. Poznajete li Enu i Jelenu?
    Autor Milos Bojanic u forumu Srbija
    Odgovora: 519
    Poslednja poruka: 06.12.2006., 15:43
  2. Jel gledate Sanju Tigricu?
    Autor ivana bg u forumu Televizija, radio i novine
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 16.10.2005., 00:59
  3. Volim MARRIJU i Jelenu-tigricu
    Autor Savetnik u forumu Razno
    Odgovora: 3