Nokia 7610

Pet@r

Početnik
Poruka
4
Razmishljam da li da kupim 7610!! Gledao sam po neki sajtovima o njoj ali mislim da je najbolje da chujem iskustva korisnika!!
Pisite i o dobrim i o loshim karakteristikama!!
Hvala!!
 
7610 sam imao i imam ga poed 6680
odlican telefon, jako mnogo igrica i aplikacija radi na njemu, a i izgled mu je odlican
e sad 132456 je u pravu dodaj jos 20-30e i uzmi 6630 koji je stvarno extra, super telefon, samo ima jednu malu manu, jako malo prog i igica rad na njemu inace
 
Ma za 30 evra nije problem, nego mi ovaj upao u oko. Chini mi se da je malo lepshi, ali to je zadnja stvar!! Kazhete da ne mogu bash dosta programa i igrica da rade na njemu, jel to zbog Symbiana 7 ili je to telefona??
 
ma nije sigurno to za programe , posto Mirko nema taj tel nego mu je neko rekao , a to ti je ono rekla kazala , ja cu malo da pogledam pa cu ti reci , a i u svakom slucaju nokia je izbacila telefone sa SYMBIAN 9 tako da ce biti programa .
Raspitacu se pa cu ti javiti.

POZZZDRAV
 
ja trenutno imam 3 teleefona 7610, 6680 i a925
na 7610 rade gotovo svi programi sem detektoa lazi (cak rade i pogrami namenjeni za 3650)
sto se tice 6630 u pitanju je novija verzija symbiana
pa zbog toga nerade swi prog na njoj
s obzirom da su 6680 i 6630 po recima ljudi iste[/i]
nevidim razlog zbog cega bi na 6680 radili programi koji nerade na 6630 i obrnuto?
inace 6680 je ok telefon, mene je smorio zato sto je to symb a to je manje vise sve isto
ekran kao da nema 262k blic je odlican....
 
znaci 6680 je ok , jel ti sigurno znas da programi za symbian 7 ne rade na osmici , ja imam 6600(symbian 7 ) i rade mi svi programi sa symbiana 6 (3650 , 7650), ali za 20 eura razlike bezveze je uzeti 7610 , tako da ja toplo preporucujem 6630.

P.S. Mirko sta kazes za Nokiu N91 , jel ti to pravis kolekciju Smart FOnova ? ja bas i nemam neke Nokia 6600 , SE t610 , A925.

POZZZ
 
ovi nova n serija je super
nepawim kolekciju smartphoneova nego sam se zarazio i cim dodjem do kesa bacim na fon a stari mi nekako bude zao da prodam (sad mi je zao da prodam 7610 a stoji mi u kuci)
n91 je extra fon nazalost nisam ga video na cebitu al bi trebalo ovih dana da se iscimam do nokia shopa u S pa da vidim dal slucajno imaju :wink:
inace kad budem skupio pare moram da kupim n90 i n91
sto se tice aplikacija u pravu si i ja sa 7610 nemam poblema (na 7610 rade i one sa 3650) medjutim na 6680 nije takav slucaj, rade aplikacije samo za 6630
 
nema ga zvanicno u prodaji, samo treba da budes maximalno fin i da ubedjujes prodavca....
mozda si u pravu mozda mi se nece posreciti al isto tako je bilo sa nokiom 7610 :wink:
 

Back
Top