Tipovi U NS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

GoldenLady

Aktivan član
Poruka
1.676
Hajde malo da raspravljamo o tipovima iz NS.
Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi (i svom nastupu), pa se tako zaraze i ostali...i onda nam bude pun grad super tipova....
A da ih ne bi sasvim prestravile dajte im neke ideje...evo ja bih na primer volela da me startuje neki tip u gradu i da kaze "cao, kako se zoves..bla bla.." - BILO STA! - SAMO NE "IZVINI JEL' SE MI POZNAJEMO :), A AKO SE NE POZNAJEMO HAJDE DA SE UPOZNAMO"
Sta vi mislite o tome?
Zasto tipovi iz NS ne prilaze ribama u NS :) pa makar da se upoznaju i zezaju zajedno (svidjanje nije obavezno, samo drustvo) ?
Da li samo u NS mozes da se "smekas" godinama, a da se nikada formalno ne upoznate?
Kakve tipove volite?
Na sta obracate paznju AKO vam neko konacno pridje?

Naravno da je i tipovima dozvoljeno da komentarisu :)
 
GoldenLady:
Hajde malo da raspravljamo o tipovima iz NS.
Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi (i svom nastupu), pa se tako zaraze i ostali...i onda nam bude pun grad super tipova....
A da ih ne bi sasvim prestravile dajte im neke ideje...evo ja bih na primer volela da me startuje neki tip u gradu i da kaze "cao, kako se zoves..bla bla.." - BILO STA! - SAMO NE "IZVINI JEL' SE MI POZNAJEMO :), A AKO SE NE POZNAJEMO HAJDE DA SE UPOZNAMO"
Sta vi mislite o tome?
Zasto tipovi iz NS ne prilaze ribama u NS :) pa makar da se upoznaju i zezaju zajedno (svidjanje nije obavezno, samo drustvo) ?
Da li samo u NS mozes da se "smekas" godinama, a da se nikada formalno ne upoznate?
Kakve tipove volite?
Na sta obracate paznju AKO vam neko konacno pridje?

Naravno da je i tipovima dozvoljeno da komentarisu :)
Odgovor na prvo pitanje:
Tipovi ne prilaze ribama jer ove obozavaju da ispaljuju, jer onda misle da su vece ribe.
Odgovor na drugo pitanje:
Mozete da se smekate i 100 godina a da se ne upoznate zbog gore navedenog razloga, odnosno zbog produkta tog razloga a to je da se tipovi boje da ce biti ispaljeni.
 
Mislim da te price "ribe su teske i samo gledaju da ispaljuju", "tipovi su stidljivi", "smekanje i posle nista" i slicne stvari, samo posledica slabog samopouzdanja i nekakog straha ili treme kod ljudi. Secam se kad bio klinac i sad treba da pridjem nekoj ribi. Propisno sam se ufrkisao :oops: !!! Manja bi mi bila frka da sam skakao bandži bez kanapa! Ipak sve je proslo ok i posle toga mi se cela prica prilicno "osladila" :D
Stvar je u tome sto ne treba da krivim ribu ako mi je spika losa i ako izgledam kao skot. U tom slucaju, naravno da nemam sanse za bilo kakav normalan kontakt. Medjutim, ako bacim neku dobru pricu i ponasam se pristojno, sve ce biti ok. U tome i jeste stvar i masa koja se zali na "trziste" tipva i riba u NS je, uglavnom, ista ona masa koja ima problema sa pristupom i nesugurnoscu. Zato, ako imate zamerke na svet oko sebe i hocete da ga menjate, krenite od sebe :wink:

Doduse, postoji nesto malo istine u tome da su ribe/tipovi globalno zaje*bani ali to nikako nije opravdanje, naprotiv, to cini obavezu da se i ta "predrasuda" razbije! :D
 
HEMI 426:
Mislim da te price "ribe su teske i samo gledaju da ispaljuju", "tipovi su stidljivi", "smekanje i posle nista" i slicne stvari, samo posledica slabog samopouzdanja i nekakog straha ili treme kod ljudi. Secam se kad bio klinac i sad treba da pridjem nekoj ribi. Propisno sam se ufrkisao :oops: !!! Manja bi mi bila frka da sam skakao bandži bez kanapa! Ipak sve je proslo ok i posle toga mi se cela prica prilicno "osladila" :D
Stvar je u tome sto ne treba da krivim ribu ako mi je spika losa i ako izgledam kao skot. U tom slucaju, naravno da nemam sanse za bilo kakav normalan kontakt. Medjutim, ako bacim neku dobru pricu i ponasam se pristojno, sve ce biti ok. U tome i jeste stvar i masa koja se zali na "trziste" tipva i riba u NS je, uglavnom, ista ona masa koja ima problema sa pristupom i nesugurnoscu. Zato, ako imate zamerke na svet oko sebe i hocete da ga menjate, krenite od sebe :wink:

Slažem se!
 
U prevodu, ako imate "muda" ( vazi za oba pola ) onda je velika verovatnoca da ce te ih i "iskoristiti" :wink: Sa druge strane, ako nemate, nemojte da pljujete po NS ribama ( koje su najcenjenije u Srbiji ), ipak su one ( vecina, ima i teskih skotova naravno ) uzvisena bica i ukras ove planete. :D
 
GoldenLady:
Zasto tipovi iz NS ne prilaze ribama u NS :) pa makar da se upoznaju i zezaju zajedno (svidjanje nije obavezno, samo drustvo) ?
Da li samo u NS mozes da se "smekas" godinama, a da se nikada formalno ne upoznate?
Grdoje:
Odgovor na prvo pitanje:
Tipovi ne prilaze ribama jer ove obozavaju da ispaljuju, jer onda misle da su vece ribe.
Odgovor na drugo pitanje:
Mozete da se smekate i 100 godina a da se ne upoznate zbog gore navedenog razloga, odnosno zbog produkta tog razloga a to je da se tipovi boje da ce biti ispaljeni.

GoldenLady:
Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi.

Ovo bi trebalo da se stavi kao "Lepljiva" na NS forum. Hemi ne slazem se sa tobom u potpunosti. Bazirano na iskustvu mnogih koje poznajem, prilazenje u NS-u - ne funkcionise. Vecina je svesna toga(zbog toga i ovoliko tema o tome). Neke se prave da nisu svesne toga, ali je cinjenica takva. Problem postoji. Treba ga resavati. Prva stavka je da svi postanu svesni toga. Neki postanu ranije svesni neki kasnije. A slazem se sa tobom da svi treba da radimo i unapredjujemo sebe non-stop.
 
HEMI 426:
storm cloud:
Jao, Hemi, što si sladak, pravi kavaljer. 8)

E sad sam pocrveneo... :oops: :oops: :oops:

Nema potrebe. Ovde (a naročito na ovakvim temama) se retko sreću ljudi čija je svest na malo višem nivou od lečenja ličnih kompleksa teorijom o globalnoj zaveri, odatle moj kompliment. Mada ja mogu čak i da razumem te ljude, neće valjda sebi priznati da samo oni imaju problem i da ne znaju kako da se nose sa njim, lakše je praviti se da je to opšta pojava i da je neko drugi kriv za to. Stara priča o trnu u tuđem i balvanu u svom oku. Ugroženim likovima uvek je rešenje da se neko drugi (a po mogućstvu i čitav svet) menja zbog njih, a oni su naravno savršeni, samo su u toj savršenosti neshvaćeni. Nikako da shvate da nije problem u ostatku sveta, nego u njihovoj neprilagođenosti. I svoje probleme neće rešiti dok ne shvate da je društvo more u kom moraš da naučiš da plivaš ili ćeš se udaviti.

Naravno da postoje pojedinačni slučajevi problematičnih muško-ženskih odnosa, ali daleko od toga da se radi o nekoj epidemiji. Da nas neko sluša, rekao bi da je Novi Sad grad samaca, smešno.
 
U principu, kapiram likove, strah od odbijanja je veoma cest i gadan. Ipak, jedino sto moze da ga pobedi je privlacnost neke osobe ili zelja za upoznavanjem. Jednostavno, sve se svodi na to kako ste postavili stvari u glavi ako je vaznije da se ( eventulano ) ne izblamirate, da vas ne zeza ekipa i da vas ta riba ne gleda kao idiota ( koji ste eventualno ispali ) onda ce te se drzati sanka i pukog smekanja. Sa druge strane, ako imate poverenja u sebe i ako vam se neko ozbiljno svidja, onda ce te krenuti u “napad” pa sta bude....

Mozda ja malo i suvise idealizujem stvari ali mislim da bi i dalje tipovi trebali da prilaze ribama. Zene su ravnopravne i emancipovane i sve u tom pravcu ali ako preuzimaju inicijativu, otimaju jedan deo “teritorije” muskarcima. Ipak, klasicno muvanje je najsmekerskije, zar ne....
:D :D :D
 
Pa , kao da...ali cekati da se to dogodi do sudnjeg dana, NE!Ako nizbogcega, odlicno je prici novosadjanu , iz cisto fenomenoloskih razloga.Da mu vidis facu , sto ga startuje riba....tako novosadski...
 
storm cloud:
Ovde (a naročito na ovakvim temama) se retko sreću ljudi čija je svest na malo višem nivou od lečenja ličnih kompleksa. Mada ja mogu čak i da razumem te ljude, neće valjda sebi priznati da samo oni imaju problem i da ne znaju kako da se nose sa njim, lakše je praviti se da je to opšta pojava i da je neko drugi kriv za to. Stara priča o trnu u tuđem i balvanu u svom oku. Ugroženim likovima uvek je rešenje da se neko drugi (a po mogućstvu i čitav svet) menja zbog njih, a oni su naravno savršeni, samo su u toj savršenosti neshvaćeni. Nikako da shvate da nije problem u ostatku sveta, nego u njihovoj neprilagođenosti. I svoje probleme neće rešiti dok ne shvate da je društvo more u kom moraš da naučiš da plivaš ili ćeš se udaviti.

Naravno da postoje pojedinačni slučajevi problematičnih muško-ženskih odnosa, ali daleko od toga da se radi o nekoj epidemiji. Da nas neko sluša, rekao bi da je Novi Sad grad samaca, smešno.
Potpuno se slazem sa tobom. :wink:
 
Pera_Zdera:
storm cloud:
Ovde (a naročito na ovakvim temama) se retko sreću ljudi čija je svest na malo višem nivou od lečenja ličnih kompleksa. Mada ja mogu čak i da razumem te ljude, neće valjda sebi priznati da samo oni imaju problem i da ne znaju kako da se nose sa njim, lakše je praviti se da je to opšta pojava i da je neko drugi kriv za to. Stara priča o trnu u tuđem i balvanu u svom oku. Ugroženim likovima uvek je rešenje da se neko drugi (a po mogućstvu i čitav svet) menja zbog njih, a oni su naravno savršeni, samo su u toj savršenosti neshvaćeni. Nikako da shvate da nije problem u ostatku sveta, nego u njihovoj neprilagođenosti. I svoje probleme neće rešiti dok ne shvate da je društvo more u kom moraš da naučiš da plivaš ili ćeš se udaviti.

Naravno da postoje pojedinačni slučajevi problematičnih muško-ženskih odnosa, ali daleko od toga da se radi o nekoj epidemiji. Da nas neko sluša, rekao bi da je Novi Sad grad samaca, smešno.
Potpuno se slazem sa tobom. :wink:
Nepotpuno se slažem sa VAMA dvoma !!! :lol:
 
GoldenLady:
Hajde malo da raspravljamo o tipovima iz NS.
Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi (i svom nastupu), pa se tako zaraze i ostali...i onda nam bude pun grad super tipova....
A da ih ne bi sasvim prestravile dajte im neke ideje...evo ja bih na primer volela da me startuje neki tip u gradu i da kaze "cao, kako se zoves..bla bla.." - BILO STA! - SAMO NE "IZVINI JEL' SE MI POZNAJEMO :), A AKO SE NE POZNAJEMO HAJDE DA SE UPOZNAMO"
Sta vi mislite o tome?
Zasto tipovi iz NS ne prilaze ribama u NS :) pa makar da se upoznaju i zezaju zajedno (svidjanje nije obavezno, samo drustvo) ?
Da li samo u NS mozes da se "smekas" godinama, a da se nikada formalno ne upoznate?
Kakve tipove volite?
Na sta obracate paznju AKO vam neko konacno pridje?

Naravno da je i tipovima dozvoljeno da komentarisu :)

Ja sam od onih kakvog ocekujes ! Ali na takvu kao ti retko sam naisao ! :D
Posto lepsi pol nije ozbiljan, onda ni ja nisam pa vise ni ne znam kad treba biti ozbiljan.
Sve devojke ocekuju da im se pridje ali neki drugi dan , jer boze moj , "...izasla sam sa drugaricama... " itd. :(
 
HEMI 426:
U prevodu, ako imate "muda" ( vazi za oba pola ) onda je velika verovatnoca da ce te ih i "iskoristiti" :wink: Sa druge strane, ako nemate, nemojte da pljujete po NS ribama ( koje su najcenjenije u Srbiji ), ipak su one ( vecina, ima i teskih skotova naravno ) uzvisena bica i ukras ove planete. :D
Pa ne znam sta da kazem! :shock: Imas pice! :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top