Tipovi U NS
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 91

Tema: Tipovi U NS

Aktivan član GoldenLady (avatar)
    Učlanjen
    12.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Tipovi U NS

Hajde malo da raspravljamo o tipovima iz NS.
    Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi (i svom nastupu), pa se tako zaraze i ostali...i onda nam bude pun grad super tipova....
    A da ih ne bi sasvim prestravile dajte im neke ideje...evo ja bih na primer volela da me startuje neki tip u gradu i da kaze "cao, kako se zoves..bla bla.." - BILO STA! - SAMO NE "IZVINI JEL' SE MI POZNAJEMO , A AKO SE NE POZNAJEMO HAJDE DA SE UPOZNAMO"
    Sta vi mislite o tome?
    Zasto tipovi iz NS ne prilaze ribama u NS pa makar da se upoznaju i zezaju zajedno (svidjanje nije obavezno, samo drustvo) ?
    Da li samo u NS mozes da se "smekas" godinama, a da se nikada formalno ne upoznate?
    Kakve tipove volite?
    Na sta obracate paznju AKO vam neko konacno pridje?

Naravno da je i tipovima dozvoljeno da komentarisu

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Joooj, prelistaj malo forum, ovakvih tema ima milion

Iskusan DOKONI UM (avatar)
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    118

Podrazumevano

Citat Original postavio mackica ns
    Joooj, prelistaj malo forum, ovakvih tema ima milion
    bar milion...

Učlanjen
    12.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Mrzi me...spor je internet.

Učlanjen
    12.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Hvala na linkovima
    A sto se tice novih tema

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano Re: Tipovi U NS

Citat Original postavio GoldenLady
    Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi (i svom nastupu), pa se tako zaraze i ostali...i onda nam bude pun grad super tipova....
    A da ih ne bi sasvim prestravile dajte im neke ideje...evo ja bih na primer volela da me startuje neki tip u gradu i da kaze "cao, kako se zoves..bla bla.." - BILO STA! - SAMO NE "IZVINI JEL' SE MI POZNAJEMO , A AKO SE NE POZNAJEMO HAJDE DA SE UPOZNAMO"
    Sta vi mislite o tome?
    Zasto tipovi iz NS ne prilaze ribama u NS pa makar da se upoznaju i zezaju zajedno (svidjanje nije obavezno, samo drustvo) ?
    Da li samo u NS mozes da se "smekas" godinama, a da se nikada formalno ne upoznate?
    Kakve tipove volite?

Odgovor na prvo pitanje:
    Tipovi ne prilaze ribama jer ove obozavaju da ispaljuju, jer onda misle da su vece ribe.
    Odgovor na drugo pitanje:
    Mozete da se smekate i 100 godina a da se ne upoznate zbog gore navedenog razloga, odnosno zbog produkta tog razloga a to je da se tipovi boje da ce biti ispaljeni.

Domaćin peach (avatar)
    Učlanjen
    15.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

u,bre...nagrdi nas ovaj grdoje!

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Citat Original postavio peach
    u,bre...nagrdi nas ovaj grdoje!
    E, yebi ga, Petar bio PREZAUZET !!!

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Mislim da te price "ribe su teske i samo gledaju da ispaljuju", "tipovi su stidljivi", "smekanje i posle nista" i slicne stvari, samo posledica slabog samopouzdanja i nekakog straha ili treme kod ljudi. Secam se kad bio klinac i sad treba da pridjem nekoj ribi. Propisno sam se ufrkisao ops: !!! Manja bi mi bila frka da sam skakao bandži bez kanapa! Ipak sve je proslo ok i posle toga mi se cela prica prilicno "osladila"
    Stvar je u tome sto ne treba da krivim ribu ako mi je spika losa i ako izgledam kao skot. U tom slucaju, naravno da nemam sanse za bilo kakav normalan kontakt. Medjutim, ako bacim neku dobru pricu i ponasam se pristojno, sve ce biti ok. U tome i jeste stvar i masa koja se zali na "trziste" tipva i riba u NS je, uglavnom, ista ona masa koja ima problema sa pristupom i nesugurnoscu. Zato, ako imate zamerke na svet oko sebe i hocete da ga menjate, krenite od sebe :wink:

Doduse, postoji nesto malo istine u tome da su ribe/tipovi globalno zaje*bani ali to nikako nije opravdanje, naprotiv, to cini obavezu da se i ta "predrasuda" razbije!

Poznat storm cloud (avatar)
    Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano

Citat Original postavio HEMI 426
    Mislim da te price "ribe su teske i samo gledaju da ispaljuju", "tipovi su stidljivi", "smekanje i posle nista" i slicne stvari, samo posledica slabog samopouzdanja i nekakog straha ili treme kod ljudi. Secam se kad bio klinac i sad treba da pridjem nekoj ribi. Propisno sam se ufrkisao ops: !!! Manja bi mi bila frka da sam skakao bandži bez kanapa! Ipak sve je proslo ok i posle toga mi se cela prica prilicno "osladila"
    Stvar je u tome sto ne treba da krivim ribu ako mi je spika losa i ako izgledam kao skot. U tom slucaju, naravno da nemam sanse za bilo kakav normalan kontakt. Medjutim, ako bacim neku dobru pricu i ponasam se pristojno, sve ce biti ok. U tome i jeste stvar i masa koja se zali na "trziste" tipva i riba u NS je, uglavnom, ista ona masa koja ima problema sa pristupom i nesugurnoscu. Zato, ako imate zamerke na svet oko sebe i hocete da ga menjate, krenite od sebe :wink:
    Slažem se!

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

U prevodu, ako imate "muda" ( vazi za oba pola ) onda je velika verovatnoca da ce te ih i "iskoristiti" :wink: Sa druge strane, ako nemate, nemojte da pljujete po NS ribama ( koje su najcenjenije u Srbiji ), ipak su one ( vecina, ima i teskih skotova naravno ) uzvisena bica i ukras ove planete.

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano

Jao, Hemi, što si sladak, pravi kavaljer. 8)

Domaćin raindog (avatar)
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    89

Podrazumevano

evo josh jedna, dok sam ja bila 'mlada i poletna '

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=23834&highlight=

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

Podrazumevano

Citat Original postavio raindog
    evo josh jedna, dok sam ja bila 'mlada i poletna '

http://forum.krstarica.com/viewtopic.php?t=23834&highlight=
    Hvala
    Hoće li se ovo zaključati :?

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

Citat Original postavio storm cloud
    E sad sam pocrveneo... ops: ops: ops:

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Grdoje
    Odgovor na prvo pitanje:
    Tipovi ne prilaze ribama jer ove obozavaju da ispaljuju, jer onda misle da su vece ribe.
    Odgovor na drugo pitanje:
    Mozete da se smekate i 100 godina a da se ne upoznate zbog gore navedenog razloga, odnosno zbog produkta tog razloga a to je da se tipovi boje da ce biti ispaljeni.
    Mozda oni koji budu citali vase komentare rese da malo porade na sebi.
    Ovo bi trebalo da se stavi kao "Lepljiva" na NS forum. Hemi ne slazem se sa tobom u potpunosti. Bazirano na iskustvu mnogih koje poznajem, prilazenje u NS-u - ne funkcionise. Vecina je svesna toga(zbog toga i ovoliko tema o tome). Neke se prave da nisu svesne toga, ali je cinjenica takva. Problem postoji. Treba ga resavati. Prva stavka je da svi postanu svesni toga. Neki postanu ranije svesni neki kasnije. A slazem se sa tobom da svi treba da radimo i unapredjujemo sebe non-stop.

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano

E sad sam pocrveneo... ops: ops: ops:
    Nema potrebe. Ovde (a naročito na ovakvim temama) se retko sreću ljudi čija je svest na malo višem nivou od lečenja ličnih kompleksa teorijom o globalnoj zaveri, odatle moj kompliment. Mada ja mogu čak i da razumem te ljude, neće valjda sebi priznati da samo oni imaju problem i da ne znaju kako da se nose sa njim, lakše je praviti se da je to opšta pojava i da je neko drugi kriv za to. Stara priča o trnu u tuđem i balvanu u svom oku. Ugroženim likovima uvek je rešenje da se neko drugi (a po mogućstvu i čitav svet) menja zbog njih, a oni su naravno savršeni, samo su u toj savršenosti neshvaćeni. Nikako da shvate da nije problem u ostatku sveta, nego u njihovoj neprilagođenosti. I svoje probleme neće rešiti dok ne shvate da je društvo more u kom moraš da naučiš da plivaš ili ćeš se udaviti.

Naravno da postoje pojedinačni slučajevi problematičnih muško-ženskih odnosa, ali daleko od toga da se radi o nekoj epidemiji. Da nas neko sluša, rekao bi da je Novi Sad grad samaca, smešno.

Poznat HEMI 426 (avatar)
    Učlanjen
    16.01.2005.
    Pol
    Muško
    Reputaciona moć
    141

Podrazumevano

U principu, kapiram likove, strah od odbijanja je veoma cest i gadan. Ipak, jedino sto moze da ga pobedi je privlacnost neke osobe ili zelja za upoznavanjem. Jednostavno, sve se svodi na to kako ste postavili stvari u glavi ako je vaznije da se ( eventulano ) ne izblamirate, da vas ne zeza ekipa i da vas ta riba ne gleda kao idiota ( koji ste eventualno ispali ) onda ce te se drzati sanka i pukog smekanja. Sa druge strane, ako imate poverenja u sebe i ako vam se neko ozbiljno svidja, onda ce te krenuti u “napad” pa sta bude....

Mozda ja malo i suvise idealizujem stvari ali mislim da bi i dalje tipovi trebali da prilaze ribama. Zene su ravnopravne i emancipovane i sve u tom pravcu ali ako preuzimaju inicijativu, otimaju jedan deo “teritorije” muskarcima. Ipak, klasicno muvanje je najsmekerskije, zar ne....

Primećen član mens (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2005.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Pa , kao da...ali cekati da se to dogodi do sudnjeg dana, NE!Ako nizbogcega, odlicno je prici novosadjanu , iz cisto fenomenoloskih razloga.Da mu vidis facu , sto ga startuje riba....tako novosadski...

Domaćin Pera_Zdera (avatar)
    Učlanjen
    29.12.2003.
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano

Ovde (a naročito na ovakvim temama) se retko sreću ljudi čija je svest na malo višem nivou od lečenja ličnih kompleksa. Mada ja mogu čak i da razumem te ljude, neće valjda sebi priznati da samo oni imaju problem i da ne znaju kako da se nose sa njim, lakše je praviti se da je to opšta pojava i da je neko drugi kriv za to. Stara priča o trnu u tuđem i balvanu u svom oku. Ugroženim likovima uvek je rešenje da se neko drugi (a po mogućstvu i čitav svet) menja zbog njih, a oni su naravno savršeni, samo su u toj savršenosti neshvaćeni. Nikako da shvate da nije problem u ostatku sveta, nego u njihovoj neprilagođenosti. I svoje probleme neće rešiti dok ne shvate da je društvo more u kom moraš da naučiš da plivaš ili ćeš se udaviti.

Naravno da postoje pojedinačni slučajevi problematičnih muško-ženskih odnosa, ali daleko od toga da se radi o nekoj epidemiji. Da nas neko sluša, rekao bi da je Novi Sad grad samaca, smešno.
    Potpuno se slazem sa tobom. :wink:

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Podrazumevano

Citat Original postavio Pera_Zdera
    Ovde (a naročito na ovakvim temama) se retko sreću ljudi čija je svest na malo višem nivou od lečenja ličnih kompleksa. Mada ja mogu čak i da razumem te ljude, neće valjda sebi priznati da samo oni imaju problem i da ne znaju kako da se nose sa njim, lakše je praviti se da je to opšta pojava i da je neko drugi kriv za to. Stara priča o trnu u tuđem i balvanu u svom oku. Ugroženim likovima uvek je rešenje da se neko drugi (a po mogućstvu i čitav svet) menja zbog njih, a oni su naravno savršeni, samo su u toj savršenosti neshvaćeni. Nikako da shvate da nije problem u ostatku sveta, nego u njihovoj neprilagođenosti. I svoje probleme neće rešiti dok ne shvate da je društvo more u kom moraš da naučiš da plivaš ili ćeš se udaviti.

Potpuno se slazem sa tobom. :wink:
    Nepotpuno se slažem sa VAMA dvoma !!!

Iskusan nesons (avatar)
    Učlanjen
    03.03.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    99

Sta vi mislite o tome?
    Kakve tipove volite?

Ja sam od onih kakvog ocekujes ! Ali na takvu kao ti retko sam naisao !
    Posto lepsi pol nije ozbiljan, onda ni ja nisam pa vise ni ne znam kad treba biti ozbiljan.
    Sve devojke ocekuju da im se pridje ali neki drugi dan , jer boze moj , "...izasla sam sa drugaricama... " itd.

Aktivan član nsbee (avatar)
    Učlanjen
    04.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Podrazumevano

U prevodu, ako imate "muda" ( vazi za oba pola ) onda je velika verovatnoca da ce te ih i "iskoristiti" :wink: Sa druge strane, ako nemate, nemojte da pljujete po NS ribama ( koje su najcenjenije u Srbiji ), ipak su one ( vecina, ima i teskih skotova naravno ) uzvisena bica i ukras ove planete.
    Pa ne znam sta da kazem! :shock: Imas pice!

Učlanjen
    19.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    139

Podrazumevano

Pazi na ta domaća slova, da te neko ne shvati pogrešno! Mislila si na piće?

Slične teme

1. hej tipovi
    Autor irenavanessa u forumu Muškarci
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 23.08.2006., 21:27
  2. tipovi
    Autor Fixa u forumu Astrologija
    Odgovora: 30
    Poslednja poruka: 09.02.2006., 03:33
  3. TIPOVI !!!
    Autor giga u forumu Fudbal
    Odgovora: 1