blamovi

bojanas

Početnik
Poruka
13
slusajte ovo:spremam se za skolu i odem da se istusiram.sat pre toga zvala sam drugaricu da dodje do mene da idemo zajedno u skolu.nje naravno nema a ja sizim.okupam se ja kad neko zvoni.mislim drugarica je umotam se u peskir(dole) a gore samo brus.trcim niz stepenice i vicem(iznervirana):p*si ****,cekam te vec tri dana!otvaram vrata a ono postar:izvinite ja sam doneo penziju... :oops:
 
cekam s jednom drugaricom da se uglavimo u autobus.i posto smo mislile da jedine na svetu pricamo engleski brbljamo o svemu i svacemu na engleskom.(to je bilo u srednjoj)i ona mi pokaze ocima na kaubojke konduktera i kaze "look at his boots" "what?i didn't hear you" "look at his boots" "aaaa boots!" i onda se smejemo posto je imao glupe cizme.i polako mu se priblizavamo.ja mu trazim kartu a on ce "what about my boots?"kako sam pocrvenela i kroz onu gomilu se progurala na drugi kraj busa,ivanu nisam ni cekala
 
:lol: :lol: :lol:
jednom sam napisala pismo svom tadasnjem decku(bila sam isto klinka):"videla sam te juce kad si prosao kolima i srce mi je jako tuklo" neko takvo njesra a on me posle zove i kaze "nisam nikuda izlazio kolima juce.to je bio moj brat" :? bas sam talenat
 
oh,divota
Ala bi te ja "najahao" za to , pa i dan danas bi te zekio :twisted:

Jedan lik iz osnovne skole je sedeo u prvoj klupi i na sred casa se decko usrao, a uciteljica ga provalila.Zamislite kako je njemu bilo tad :oops:
 
ajde malo tvoje blamove da cujemo :wink:

evo jos jedan:pricam sa svekrvom preko telefona.moj muz se napalio i ne moze da saceka da spustim.pokusavam da otkacim svekrvu medjutim ona obozava da prica.pita "sta radi ....?" "ma eto menja brzine" :? on me i danas zeza za to
 
hanibal77:
:lol: :lol: :lol:
jednom sam napisala pismo svom tadasnjem decku(bila sam isto klinka):"videla sam te juce kad si prosao kolima i srce mi je jako tuklo" neko takvo njesra a on me posle zove i kaze "nisam nikuda izlazio kolima juce.to je bio moj brat" :? bas sam talenat
zaista pravi blam! :oops:
 
slusajte ovo:bila ja sa jednim deckom i dogovorili se da me saceka ispred skole.kako sam izasla vidim ja njega okrenutog ledjima.naravno prikradem se i ``zalepim`` mu jedan socan kissic.medjutim to nije bio moj decko vec onaj sto je upravo usao u dvoriste. mozete misliti kako mi je bilo... :oops:
 
Setam juce Lindu, i prolaze dve devojcice vozeci rolere i dobace mi "Sto ti je lepa kuca :D " a ja onako izgubljen, promucam nekim kretenskim glasom " i tebi rosule" :roll:
One pocnu na sav glas da se smeju, u fazonu kakava seljacina.
E tu me je stvarno bilo blam :oops:
 
Danas sam setao Maksa(dogu argetino) i Jelenu 8)

Prolazeći pored jedne bašte kafića Maks je se pokvasio na žardinjeru i tom priliko pokvasio i jednog gosta u toj bašti. :oops: E to je blam :oops: :oops: :oops:
 
MALI ODMOR PRE CASA NEMACKOG.SEDELA SAM PORED JEDNOG DRUGA I TADA SAM PUSTILA GOLUBA.ON JE POCEO DA SE SMEJE A JA SAM REKLA,,STA TI JE?TI SI STVARNO LUD,,
A ON SE I DALJE SMEJE PA SAM REKLE,,TEBI STVARNO NIJE DOBRO,,.
 
TAKMICENJE U KARAOKAMA.JA PEVAM GROZNO,ALI SAM SE TOLIKO UZIVELA U MUZIKU DA SAM POCELA SVE VISE I VISE DA KRESTIM.SVI SU SE SMEJALI A JA SAM I DALJE PEVALA.TEK POSLE SAM SHVATILA DA SAM GROZNO PEVALA
 
KADA SE ZAVRSIO CAS NEMACKOG IZASLA SAM SA DRUGARICAMA IZ UCIONICE I POCELE SMO DA OGOVARAMO NEMICU.IZNENADA ONA SE STVORILA IZA NAS A JA SAM JE NAJVISE OGOVARALA.MOZETE ZAMISLITI KAKO MI JE BILO :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: 8) :shock: :idea: :oops: :oops:
 

Back
Top