Smoren kao...dzej na exitu?

GoldenLady

Aktivan član
Poruka
1.676
Novosadski izrazi su mi dali ideju za malo zezanja:
Jednom, na chatu, videla sam nekog tipa koji je imao nick: SMOREN KAO DZEJ NA EXITU 8) i nisam mogla da odolim da mu se ne javim. Kakav lik...tako je slikovito opisao koliko je smoren. :lol:
Kasnije su iz toga nastale razne varijacije:

SMOREN KAO EMINEM U GUCI
SMOREN KAO MAGACIONER U SAP-U (posl. varijanta)

Imate neku ideju?
Sta je za vas najveci smor?
Smoreni ste kao...?
 
krvolok:
nesons:
Smoren kao ....Lady....GoldenLady....! :D
( uletela si na ovaj forum ko furija i pocela da zapitkujes ) :wink:
Nemoj tako grubo, Nenose !!! Lako je tebi, kao STAROM FORUMSKOM VUKU, da prosperiraš, ali da tako dočekuješ DOĐOŠE, nije lepo, ČIK ti nju izvedi negde na večeru, ili joj kupi ZIMSKE cipele !!!

Samo ostro, Krvavice ! :D
Ne volim na slepo, pa ni veceru , a zimske cipele...ne znam broj - bojim se da ne budu male ?! :D
 
Nema vise sta da se prica o smaranju.Idite na podforum politika, gde je slikovito i sustinski definisano sta je smor smorova! Srpski patriota '34. godiste iz SAD brani otadzbinu , sa bezbedne distance, gde svaki post zavrsava refrenom - zivela Srbija!!a jezik i gramatiku poznaje isto koliko i NJKV Aleksandar! EEEEEEE, to je smor!
 
nesons:
krvolok:
GoldenLady:
Smoren kao Neso u NS :)
Nemoj JOŠ da ga vređaš dok ne dobiješ te zimske cipele, vidiš da se raspituje okolo i za broj !!! :lol:

Pa pomozi, da ne trazim okolo - ako se to od tebe moze ocekivati ?! :?
Vidi, Nenose, ovako : kupi joj broj 40 !!!
Ako su joj malo veće, nek' obuje debele čarape, a ako su manje, kad opere noge i odseče nokte, biće joj TAMAN !!! :lol:
 
krvolok:
nesons:
krvolok:
GoldenLady:
Smoren kao Neso u NS :)
Nemoj JOŠ da ga vređaš dok ne dobiješ te zimske cipele, vidiš da se raspituje okolo i za broj !!! :lol:

Pa pomozi, da ne trazim okolo - ako se to od tebe moze ocekivati ?! :?
Vidi, Nenose, ovako : kupi joj broj 40 !!!
Ako su joj malo veće, nek' obuje debele čarape, a ako su manje, kad opere noge i odseče nokte, biće joj TAMAN !!! :lol:

OK...Smorili ste me najstrasnije...Sada sam definitivno ubedjena da bi vama broj 40 bio velik. Valjda cete porasti jednom, a do tada....vidim da imate isprobanu metodologiju... Samo napred!
 
HEMI 426:
@ Golden Lady

Nemoj da se nerviras oko tih stvari, cool su oni likovi samo im je jako dosadno i ispucali su sve dobre spike, pa smaraju sve zivo. Siguran sam da nisu mislili nista lose... :wink:
Kakvi loše, pa mi to za njeno dobro !!! :shock: El znaš ti kako će joj te cipele valjati na zimu, pa još ako su malo komotnije, pa je NE STEŽU ?!? :shock:
 
HEMI 426:
@ Golden Lady

Nemoj da se nerviras oko tih stvari, cool su oni likovi samo im je jako dosadno i ispucali su sve dobre spike, pa smaraju sve zivo. Siguran sam da nisu mislili nista lose... :wink:

U pravu si , nista lose nemislim nikome, a ovaj forum posecujem u slobodnim trenucima dosade, a uzput bude i zanimljivo.
Ako neko zbog neceg drugog posecuje forum, njega ne razumem :?
 
GoldenLady:
krvolok:
nesons:
krvolok:
GoldenLady:
Smoren kao Neso u NS :)
Nemoj JOŠ da ga vređaš dok ne dobiješ te zimske cipele, vidiš da se raspituje okolo i za broj !!! :lol:

Pa pomozi, da ne trazim okolo - ako se to od tebe moze ocekivati ?! :?
Vidi, Nenose, ovako : kupi joj broj 40 !!!
Ako su joj malo veće, nek' obuje debele čarape, a ako su manje, kad opere noge i odseče nokte, biće joj TAMAN !!! :lol:

OK...Smorili ste me najstrasnije...Sada sam definitivno ubedjena da bi vama broj 40 bio velik. Valjda cete porasti jednom, a do tada....vidim da imate isprobanu metodologiju... Samo napred!

Pa sta ocekujes na smorenom postu ?! :)
...porastao sam ja , ali nekako podetinjim na ovim postovima... :D :D
 

Back
Top