Šta sam danas shvatio ?

Овим светом владају династије,
чак и у државама које су се "ослободиле" краљева !

Америком владају Ротшилди,
после Фидела на Куби влада његов брат Раул,
у Ираку, Северној Кореји, Либији ...
 
Da muskarci mogu da imaju snosaj tri puta bez vadjenja.

- - - - - - - - - -

Овим светом владају династије,
чак и у државама које су се "ослободиле" краљева !

Америком владају Ротшилди,
после Фидела на Куби влада његов брат Раул,
у Ираку, Северној Кореји, Либији ...

Mislim da su kod Amera Rokafeleri a u Evropi Rotcajldi.
 
Shvatio sam da sam zajebo intervju za posao u Kini tako sto sam u videu gde treba da pricam ukratko jedan minut o sebi lose izgovorio dve reci....
Te dve pogresno izgovorene reci automatski daju gresku u vremenu!!!
Kasno sam video da sam pogresio a retko, gotovo nikad nisam takve greske pravio...
Kad sam pogledao prvih nekoliko puta video nisam uocio gresku, pa sam poslao i tek kad sam poslao snimak i pustio opet video sam te 2 greske...

Upitnju je posao za ucitelja engleskog jezika u predskolskoj ustanovi...

Dosao sam dotle na preporuku od mog brata i sad sam zajebo stvari skroz...
A mogao sam ako bi me primili da budem tamo gde i on radi a sad mogu da se snimam koliko hocu ovde u srbiji i radim za usrane 25 000...
Osecam se kao bezvredni idiot....
Propustio sam jedinstvenu priliku da promeniim nesto u zivotu.
Da sam uradio lepo snimak bez greske i da me ne zaposle ne bi me bilo zao jer znam da nisam napravio ovakav ispad i sranje zbog kojeg se osecam kao bezvredni idiot...
Trebalo je samo da posaljem video u kome predstavljam sebe i jedan u kome dajem primer kako ucim decu engleski gde sam uklucio i gitaru itd sto je odlicno uradjeno ali ovo sam zeznuo skroz...
I sad cekam da vide gresku i to osnovnu u ovaj video gde pricam o sebi i da mi jave da nemas nista od toga...
 
Poslao sam opet video, upravo sam snimio tj ispravio gresku i opet poslao tom coveku koji treba da posalje komisiji tamo...
Rekao sam mu da je prvi video greskom poslat i da je to bila prva proba pre nego sto sam snimio ovaj koji treba pa ako me razumete posaljite ovaj ako niste jos poslali...
Nadam se da nije prvo sto je uradio to da odmah posalje video, kod njih je bilo pola 8 ujutru kad sam poslao ovaj drugi video tj ispravak a prvi gde sam pogresio sam poslao kad je kod njih bilo negde oko pola 8 uvece...
Oni idu 7 sati unapred...
 
Ako je jedina opcija u trenutku nije loš ni tuborg iako nisam ljubitelj...

upload.version_1.0.4a0561520a5e2073c7972b79beefe48f.1350x1350.jpeg
 
Доста сам се ја склањао !

Те отварам приватне радње,
као ја сам способан, а дођоши нису,
па нека се они запосле у државним предузећима,
ја ћу сам себи посла да нађем ...

А јок брале, сад сам и ја на буџету !

Па онда нисам се женио,
све као нека се скрасе ови ружни,
ми лепи можемо и да дркамо !

Нећу више - доасадило ми !!!

И тако ...

Што се мора тиче, сад бих ишао - али мућак, Корона !
А све сам се као тешио како сам као мали по два-три пута годишње био на Јадрану.

Све у свему,
доста сам се ја склањао - окрећем нови лист !
 

Back
Top