Petrolej za lecenje raka

Ko bre tebe nesto pita? Kakvi leshevi, kako te nije sramota da se ovde uopste i javljas.

Ma pusti budalu nije vredno sa njom diskutovati .Onaj ko je bolestan taj se hvata za slamku a ako već ima načina zašto nebih pomogao jer ovde ga ima za 8 € a u BG ga prodaje neko za 50 €
Jagodinabeer napiši mi privatnu poruku i ja ću ti poslati samo ostavi adresu.
 
Može za lampe.

Kako da napravite ovu masku za kosu:

1 žumance
1 kašika maslinovog ulja
1 kašičica limunovog soka
pola kašike petroleja
1 kašika ricinusovog ulja

Nanosi se na kosu 1 sat pre pranja, a rezultati su vidljivi odmah. Ricinusovo i maslinovo ulje su pravi saveznici zdravlja i pospešenja rasta kose, a pozitivna svojstva petroleja u lečenju opadanja kose poznata su još iz vremena naših prabaka. Žumance je puno proteina, a limunov sok vitamina, na prvom mestu C vitamina. Prava “bomba” za regeneraciju i rast kose



Indijanke u Boliviji, Peru , one sto zive na visinama i nemaju vodu na raspolaganju kosu ciste nekoliko puta godisnje petrolejom.
Ne peru je nikada.
 
Radujem se kada to čujem i želim ti sve najbolje ako nešto zatreba Pera je tu da pomogne.:bye:

Pozdrav,
zanima me da li sad moze da se nabavi taj Petrolej g179 koji ima 0,001% i 185-225 stepeni vrenja?
Za ujaka mi je potreban bas taj, nasli smo u nemackoj apoteci ali je g179 i ima 0,01% i 170-240 stepeni vrenja. Dakle, nije taj koji si bas ti naveo i koji se inace preporucuje za upotrebu.
Cak smo i zvali direktno u firmu Caelo (koji je inace proizvodjac medicinskog petroleja) rekli su nam da je ovaj sa 0,01% ustvari i jedini koji proizvode i koji se moze naci u Apoteci...
Sad mi je ovo malo misteriozno jer pominje se po internetu taj sa 0,001% i 185-225 s.v. ali ga nigde nema da se naruci... Ako bi mogao da mi izadjes u susret i sto pre odgovoris, da bi odmah preuzeli nesto...
Zahvaljujem unapred!
 
...mene zanima sve o tom petroleju....pojma nemam nista o tome sem sto sam cula da su neki pili, kako su prosli i jesu li ozdravili i da li im je ista pomoglo
ne znam....
...volela bi da mi neko ko je pio, ili je pio neko od njihovih clanova porodice i sad je zdrav, ziv i nema nikakve tegobe da se javi ako nije problem...
...krajm meseca pocinjem da primam hemo terapiju, metastaza na plucima, na oba plucna krila, s tim sto je levo u gorem stanju od desnog...
....kako se to pije, koliko puta i postoje li neke kontraindikacije, nesto sto se moze ocekivati kao nus pojava pri koriscenju toga.....
...i naravno da li jos uvek ima nekog zaniteresovanog da to kupi i posalje za Beograd?

.....hvala puno, svaka mi informacija znaci jako puno....
 
...mene zanima sve o tom petroleju....pojma nemam nista o tome sem sto sam cula da su neki pili, kako su prosli i jesu li ozdravili i da li im je ista pomoglo
ne znam....
...volela bi da mi neko ko je pio, ili je pio neko od njihovih clanova porodice i sad je zdrav, ziv i nema nikakve tegobe da se javi ako nije problem...
...krajm meseca pocinjem da primam hemo terapiju, metastaza na plucima, na oba plucna krila, s tim sto je levo u gorem stanju od desnog...
....kako se to pije, koliko puta i postoje li neke kontraindikacije, nesto sto se moze ocekivati kao nus pojava pri koriscenju toga.....
...i naravno da li jos uvek ima nekog zaniteresovanog da to kupi i posalje za Beograd?

.....hvala puno, svaka mi informacija znaci jako puno....

Nije to tacno Afro, sve su to naucnofantasticne price.
Naime, sedamdesetih godina proslog veka pocela je prica da radnici koji rade na eksploataciji nafte navodno ne oboljevajaju od karcinoma
i onda je to pripisivano samoj nafti, ali za sve to nema naucnih dokaza, nisu ni vrsene neka ispitivanja jer je besmisleno.
Cak je utvrdjeno da kod tih zaposlenih u naftnoj industriji ima vise oboljenja karcinoma testisa, ali i to je upitno.
Naftna kompanija Shel platila je i finansirala neku studiju, ali i to nije donelo nikakva nova saznanja.
 
Nije to tacno Afro, sve su to naucnofantasticne price.
Naime, sedamdesetih godina proslog veka pocela je prica da radnici koji rade na eksploataciji nafte navodno ne oboljevajaju od karcinoma
i onda je to pripisivano samoj nafti, ali za sve to nema naucnih dokaza, nisu ni vrsene neka ispitivanja jer je besmisleno.
Cak je utvrdjeno da kod tih zaposlenih u naftnoj industriji ima vise oboljenja karcinoma testisa, ali i to je upitno.
Naftna kompanija Shel platila je i finansirala neku studiju, ali i to nije donelo nikakva nova saznanja.

....zato sam upravo i pitala da li neko zna nekog da je pio i da mu je od toga bilo dobro, nisam ja neko ko ce sve sto cuje i vidi da proguta tek tako...
....svakako hvala na Rayela, jos samo jedna potvrda vise da ima svega na trzistu sto se nudi kao lek, a daleko je od leka...
 
Mnogi slucajevi su svedocili da može izleciti rak, tumor, metastaze,
bolesnu prostatu, dijabetes, slabost, decju paralizu, reumatizam, giht, crevne opstrukcije,
leukemiju, anemiju, bolesti jetre, žuc, creva, probavne tegobe i mnoge
druge bolesti ili ublažiti njihove patnje.
 
Моје лично мишљење је људи губе са разлогом поверење у редовну медицину јер мало мало па неко умре од обичне грипе и од безопасне операције.
 
Ja mislim da sam citao da ima u nekim apotekama cak u obliku tableta, ali kao sto sam rekao ja to nikako ne bih preporucio...Vise smisla ima i onaj vidatox nego to
Neki su pricali da moze da se dobije u Petrohemiji u Pancevu, a moze li stvarno ne znam. Meni su neki prijatelji to nudili, nisam imala zelju ni da probam kakvog je ukusa, iako sam se raspitivala o tome, nekako sama pomisao da to pijem mi je vise nego odvratna, srah me nesto za svaki odrgan koji dodje u dodir sa tim.
 
Да оживим тему.Остао сам шокиран чињеницом да једна докторица радиолог пије кречну воду због оперисаног тумора на дојци
Упознао неколико људи који су пили петролеј из Албаније као превентива против хелико бактерије. :eek:
У свом окружењу сам упознао неколико људи са тумором на плућима који годинама пију кречну воду и стабилни су.
Нико ми није потврдио тотално излечење али у једну руку као да се тумор умири-успава.
Има ли неко искуства са петролејом?Упознао сам човјека који је пре три године ишао директно на извор у Албанији да наточи воду са гасом.
Отац му је пио пола мјесеца, жив је још али није излечио тумор на плућима али је по његовој причи успорио раст тумора.
Потврђено на скенеру.Сада пије кречну воду.Све су мање више старији људи гдје се одустало од хемотерапије због генерално лошег општег стање али и година.
 

Back
Top