Petrolej za lecenje raka

naletio sam slucajno internetom na opis lijecenja raka petrolejom . navodno ga je prodavao i rokfeler prije nego se obogatio . recept je jednostavan jedna cajna zlicica petroleja u mlijeku dva puta dnevno i tako 1 - 4 mjeseca .

posto medicina nije moje podrucje a niti kemija zanima me da li bi takvo ljecenje moglo imati kakve neuspojave tipa trovanje i slicno i da li znate nekoga tko se tom metodom izlijecio ?
 
Ma ne zamlacujte se tim stvarima...provereno iz prve ruke vam kazem..

Pa neznam dali pomaže ali čim doktori pričaju o tome ima tu nečega i mislim da će pre da pomogne nego beštralung i slično.Neznam da je neko preživeo ta zračenja pa opadanje kose pa povraćanja i ostalo da ne nabrajam .Ali nije na odmet da se proba ,nedaj bože ali i gomno bi čovek pojeo kada se radi o životu veruj mi.
 
Mozda kod svakog deluje nesto drugo sto ce ga izleciti?
Pisala sam o tome, mislim, ali da ponovim za one kome treba , da ih ohrabri da ne odustanu i da probaju sve sto cuju a mogu da pronadju/priuste sebi

Upoznala sam Minu Dobic ( rak materice, njena knjiga je "Moj zivot je kao feniks" ) pre 3-4 godine - tada je bilo 24 godine od kad su je pustili iz bolnice sa prognozom jos 2-3 meseca zivota, presla je na ishranu makrobiotikom, isla je kod M.Kusija koji joj je prepisao dijetu i kod nje je uspelo da je izleci. Kome treba saljem na pp njen mejl, moze da joj pise, ona na osnovu fotografije prepisuje ishranu
Upoznala sam zenu kolege mog muza ( rak dojke) kojoj su pre 16/17 godina davali oko 3 meseca zivota- ona je koristila petrolej, izbacila iz ishrane belo brasno, secer, jela vise bareno, pila i neke cajeve sa Fruske gore, isla u manastir Ostrog - sta je od toga pomoglo Bog zna ali ona je zdrava

A opet prijatelj mog poznanika NISTA nije menjao u ishrani, pije, pusi, krka masno ( naravno prosao lecenje zvanicno, imao rak prostate i metastaze posle godinu dana ) i vec dvadesetak godina je ziv
Zato samo hrabro, lek sigurno postoji za svakog, ako Bog da
 
Sad sam se jos nesto setila .
Kad sam citala o Todoxinu, objasnjenje njegovog tvorca mi delovalo logicno pa sam ja to ovako shvatila : sve polazi od hormonske neravnoteze u organizmu ( naravno ona dolazi od vise stvari: losa ishrana, stres, zagadjenje, ...), kad hormoni nisu u ravnotezi pada imuni sistem a onda dolaze bolesti... Neko ima svaki cas infekcije, neko alergije, neko mozdane udare a neko rak

Po meni treba krenuti od toga da se hormoni dovedu u red a tu preporucujem, iz licnog iskustva, caj od mesavine nevena, hajducke trave i koprive. Piti 2 litre dnevno . Pogledati ovde, to je recept iz knjige " Zdravlje iz bozje apoteke"
http://www.scribd.com/doc/18528864/Maria-Treben-Zdravlje-Iz-Bozje-Apoteke
 
Pa neznam dali pomaže ali čim doktori pričaju o tome ima tu nečega i mislim da će pre da pomogne nego beštralung i slično.Neznam da je neko preživeo ta zračenja pa opadanje kose pa povraćanja i ostalo da ne nabrajam .Ali nije na odmet da se proba ,nedaj bože ali i gomno bi čovek pojeo kada se radi o životu veruj mi.

Peki, prosla sam kroz sve to sto si nabrojao, nisam probala taj petrolej,niti bilo sta drugo o cemu se prica kojekuda...
Prosla hemoterapiju, zracenje, i dalje sam na hormonskoj terapiji jos 3 godine, odlicno se osecam i funkcionisem kao da se nikad nije ni desilo
ali poznajem i par ljudi koji su probali sve sto postoji a prica se da je odlicno, petrolej, otrov plave skorpije sa Kube...da ne nabrajam, na zalost nisu vise medju nama, a
jedna drugarica je pokusala taj petrolej da koristi, jedan dan i toliko joj se slosilo da je u startu odustala,
ne znam, ipak je to individualno od coveka do coveka, a ovo je moje misljenje..
 
Peki, prosla sam kroz sve to sto si nabrojao, nisam probala taj petrolej,niti bilo sta drugo o cemu se prica kojekuda...
Prosla hemoterapiju, zracenje, i dalje sam na hormonskoj terapiji jos 3 godine, odlicno se osecam i funkcionisem kao da se nikad nije ni desilo
ali poznajem i par ljudi koji su probali sve sto postoji a prica se da je odlicno, petrolej, otrov plave skorpije sa Kube...da ne nabrajam, na zalost nisu vise medju nama, a
jedna drugarica je pokusala taj petrolej da koristi, jedan dan i toliko joj se slosilo da je u startu odustala,
ne znam, ipak je to individualno od coveka do coveka, a ovo je moje misljenje..

Da pošaljem jednu flašku ,neznam gde si ali ima načina da stigne a da se proba nije na odmet ne škodi jer ja sam lično probao ,nema ni ukusa ni mirisa on je čist.
 
Zdravo Pero,mi smo zainteresovani za lecenje sa petrolejom. Procitali smo da vi mozete petrolej da nabavite i posaljete iz nemacke u srbiju, nas bi interesovalo koliko bi nas kostala jedna litra petroleja i koliko bi trebali da platimo za postarinu. Drugo nas interesuje kakav vi to petrolej nabavljate , molim vas da nam napisete kako se zove taj petrolej, sta pise na toj flasici. Nama je vazno da mi kupimo dobar i kvalitetan petrolej, radi se o teskome bolesniku, i nebih zeleli da kupimo nesto sto mu nece pomoci. Molim vas da nas blize informisete o svemu.
Hvala unapred i srdacan pozdrav
 
Zdravo Pero,mi smo zainteresovani za lecenje sa petrolejom. Procitali smo da vi mozete petrolej da nabavite i posaljete iz nemacke u srbiju, nas bi interesovalo koliko bi nas kostala jedna litra petroleja i koliko bi trebali da platimo za postarinu. Drugo nas interesuje kakav vi to petrolej nabavljate , molim vas da nam napisete kako se zove taj petrolej, sta pise na toj flasici. Nama je vazno da mi kupimo dobar i kvalitetan petrolej, radi se o teskome bolesniku, i nebih zeleli da kupimo nesto sto mu nece pomoci. Molim vas da nas blize informisete o svemu.
Hvala unapred i srdacan pozdrav
To je petrolej koji se kupuje u apoteci i to je taj cist petrolej nema ukusa a ni mirisa.Ostalo na PP.
 
Pa kažem u apoteci košta 8€ .Ja sam kupio i poslao za Srbiju nekim ljudima.Bre do sada su još živi i zdravi .Dali pomaže ili ne neznam nemam potrebu da upotrebljavam ali ako neko želi a čovek se vata za slamku kad se davi mogu da nabavim kome treba i ko želi.

Meni je taj lek neophodan, pa sam Vam zato poslao zahtev za prijateljstvo, dok mi moderatori ne odobre komunikaciju sa članovima, obzirom da sam nov član. Pozdrav
 

Back
Top