Klipovi koje volite....

gospodjica14

Poznat
Poruka
7.429
Bila sam se nesto ubedacila poslednjih dana, uhvatila me neka nostalgija za prosloscu...tada volim da odem na youtube - blagodeti savremene multimedijalne komunikacije mi bar to omogucavaju - i gledam neke klipove po 200ti put...Ovo je tema za kacenje omiljenih klipova, onih koji vas uveseljavaju ili vam pruzaju utehu kad ste tuzni...samo da ne budu spotovi (ta tema vec postoji) i politicki, mada je ovo potonje tesko izbeci obzirom da je politika postala kao onaj margarin, u sve se mesa...ali neka ne budu direktno bas politicki ako je moguce. Znaci intervjui, umetnost i kultura u najsirem smislu, inserti iz omiljenih filmova, zivotinje, humor...A posto je ovo ipak zenski pdf, pocinjem sa dve izuzetne zene koje su tragicno zavrsile - cini mi se nekad da u ovoj zemlji vecina izuzetnih licnosti nekako tragicno zavrsi. Ako i ova tema umre pre vremena - nema veze, zelela sam da je postavim, makar sama sebi ispunjavam zelju.

Sonja


PS: ne vidim klipove sada, nadam se da nisam masila to sto sam htela :)
 
cyanide, i ti si mene posteno iznenadila ovakvim komentarom. To kako i od cega je covek umro ne umanjuje njegovo delo. Van Gog je isto tako umro od prekomerne konzumacije opijata, sam je sebi odsekao uvo u trenutku potpunog raspada, pa? Jel to umanjuje njegov doprinos istoriji umetnosti? Svasta. Necu reci nista vise, mada mi stosta pada na pamet.
 
cyanide, i ti si mene posteno iznenadila ovakvim komentarom. To kako i od cega je covek umro ne umanjuje njegovo delo. Van Gog je isto tako umro od prekomerne konzumacije opijata, sam je sebi odsekao uvo u trenutku potpunog raspada, pa? Jel to umanjuje njegov doprinos istoriji umetnosti? Svasta. Necu reci nista vise, mada mi stosta pada na pamet.

esi videla kaki su srbi, samo se na trenutak opustis a ono noz u ledja, klip u tochak :sad2:
 
:( ovakva reakcija bi bila opravdana jedino da su ti sestre od tetke ili neki blizi rod... pa ni tada ne mozes ocekivati od ljudi da se klanjaju tvojim idolima i da veruju u tvoj sistem vrednosti... moje poimanje tragike je samo malko drugacije, nista drugo, a i ono je trebalo vise da bude sala, tako da ne znam sta bih jos rekla, osim da se izvinjavam sonji i megi god bless their souls... ajde izvinjavam se i van gogu

Borise? :sad2:
 
:( ovakva reakcija bi bila opravdana jedino da su ti sestre od tetke ili neki blizi rod... pa ni tada ne mozes ocekivati od ljudi da se klanjaju tvojim idolima i da veruju u tvoj sistem vrednosti... moje poimanje tragike je samo malko drugacije, nista drugo, a i ono je trebalo vise da bude sala, tako da ne znam sta bih jos rekla, osim da se izvinjavam sonji i megi god bless their souls... ajde izvinjavam se i van gogu

Sta je za tebe opravdano a sta ne isto je toliko relevantno kao i moj sistem vrednosti za osobu XY. Cime ga namecem, pojma nemam, tema je Klipovi koje volite, a ne klipovi koje volite uz disukusiju o sistemu vrednosti koji podrzavate, i ti si mene isprozivala nicim izazvana ne ja tebe. Nije zvucalo kao sala, ako je bila sala...sta da ti kazem cyanide, opet se vracamo na opravdano, neopravdano, prilicno, neprilicno. Mene ucili da je neprilino saliti se na racun mrtvih. Toliko.
 
Poslednja izmena:
pa da, kao i tvoj sistem za mene, samo sto ja tebi ne bih prosula zivu sodu u oci kad bi ispljuvala sida npr, ali izgleda da ni to nije relevantno... jos jednom samo da ponovim da je trebala da bude sprdnja, da sam znala da si tako osetljiva ja ne bih, veruj mi i ubuduce cu dobro da pazim s kim se i kako zezam... toliko

Ne bi ni morala, jer ja ne bi pljuvala po tvom izboru sve i da mi se ne dopadne. I da, treba da povedes racuna o tome na koje se teme sprdas, posto moze lako da se desi da neko ima tesko licno iskustvo i da ga tvoja sprdnja veoma povredi.
 
Kad se zaista ubedačim, a to bude kad me nešto natera da razmišljam o prošlosti i budućnosti, setim se usamljenog jahača koji bezvoljno jaše na umornom konju kroz ogromno, ali prilično pusto i beživotno prostranstvo dok ga u zasedi čeka ...i pomislim kako nije sve tako loše, prazno, pusto, prokleto i tvrdo.




 

Back
Top