foliranje orgazma
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 37

Tema: foliranje orgazma

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano foliranje orgazma

da li ste, kada, zasto?

Guest

Podrazumevano

Zasto.Iz opravdanoh razloga.Sto pre odglumim orgazam.Manje ce da me mrcvarite vi kreteni.E a kada mi i to dosadi.Kazem brate imas 15 min da me napalis.Ako NE skidaj se sa mene i goni se u pic-ku materinu.Da te moje oci vise negledaju.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Zasto.Iz opravdanoh razloga.Sto pre odglumim orgazam.Manje ce da me mrcvarite vi kreteni.E a kada mi i to dosadi.Kazem brate imas 15 min da me napalis.Ako NE skidaj se sa mene i goni se u pic-ku materinu.Da te moje oci vise negledaju.
    jos si uvek onako krhka... moracu da te polako skidam... da te ne polomim... pozeleces me... polako ti prilazim... ljubim te... jezikom te trazim... rukama te ispitujem... potrazices me... bicu tvrd... zajahaces me.. onako pozudno... svidece ti se... poceces sa uzdasima... polako, a onda sve brze... ostajaces bez daha... jahacice moja... a onda polako, polako poceces da gubis svest... da se upinjes... da se preznojavas... jos... necu ti biti bitan... neces si biti bitna...nista ti nece biti bitno... samo jos malo... jos malo... aaaahhhhh

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio d1
    jos si uvek onako krhka... moracu da te polako skidam... da te ne polomim... pozeleces me... polako ti prilazim... ljubim te... jezikom te trazim... rukama te ispitujem... potrazices me... bicu tvrd... zajahaces me.. onako pozudno... svidece ti se... poceces sa uzdasima... polako, a onda sve brze... ostajaces bez daha... jahacice moja... a onda polako, polako poceces da gubis svest... da se upinjes... da se preznojavas... jos... necu ti biti bitan... neces si biti bitna...nista ti nece biti bitno... samo jos malo... jos malo... aaaahhhhh
    Ahhhh care posle duzeg vremena.Bravo prince moj.Reci mi koja je to bajka da je kupim.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

pointless

Guest

Podrazumevano

pointless
    E salim se srce.Pa nemoj da places.Znas imas smisao.Ali mnogi ljudi su razocarani u zivot i ljude.I malo ih sta cini srecnim.A ljudi ljudi ih jos vise unesrecuju.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kad neko kao odgovor na moj post stavi "vi kreteni" da li misli da me cini srecnim

Guest

Podrazumevano

kad neko kao odgovor na moj post stavi "vi kreteni" da li misli da me cini srecnim
    Ok OPROSTITE NISAM MISLILA BAS SVI VI DA STE KRETENI A POSEBNO NE TI.Ja sam kretenka zato sto upoznajem samo kretene.Pa mise sve smucilo i smracilo.Oprosti.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

cool :wink:

Guest

Podrazumevano

cool :wink:
    Jesi li sad malo zadovoljniji.Znas neki put mislim da uvredom nanetom drugim ljudima sebi olaksavam pritisak na dusi.Ali nije tako.Posle mi bude zao sto sam ih vredjala.Pa mi bude jos teze.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne bih rekao... pre mislim da ne razmisljas o cemu pricas...

Guest

Podrazumevano

ne bih rekao... pre mislim da ne razmisljas o cemu pricas...
    Da da malo izgubljena malo naduvana i jos vise razocarana.Pa gde ja da se navucem na tvoj topic.to ti je kao kada navuces bedu navrat.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

eto... sad ispadoh beda...
    neko je tebe opasno zaje.ao...

Guest

Podrazumevano

eto... sad ispadoh beda...
    neko je tebe opasno zaje.ao...
    Ma covece ti ili si lud ili glup.Bre sve vreme pricam o sebi a ti se duris kao malo dete.Ja se navukla na tvoj topic.I tebi navukla bedu na vrat.Dali je sada JASNO.

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

SIR!YES, SIR!!!
    salim se... ma cool... samo sto trenutno nisam u bedaku i ne mogu da te pratim... ja sam skoro moje razocaranje odlezao (a za to mi je trebalo mnoogoo vremena...) pa ne bih bas sad da ja tu prosipam pamet (zbog licnog zdravlja i dobrog raspolozenja)...
    sa druge strane stvarno ne kapiram kakve veze imaju slomljena srca sa foliranjem orgazma...

Guest

Podrazumevano

SIR!YES, SIR!!!
    salim se... ma cool... samo sto trenutno nisam u bedaku i ne mogu da te pratim... ja sam skoro moje razocaranje odlezao (a za to mi je trebalo mnoogoo vremena...) pa ne bih bas sad da ja tu prosipam pamet (zbog licnog zdravlja i dobrog raspolozenja)...
    sa druge strane stvarno ne kapiram kakve veze imaju slomljena srca sa foliranjem orgazma...
    Pa kada sam pocela napisala sam ti sve.Da ih glumim .Zasto sto pre odglumim pre i on svrsi i skine sa mene.Znas imala sam mnogo muskaraca.Ali su 99 posto njih losi jeb aci.I svaki koji se hvali time kako je razvalio ribu i doveo je do vrhunca ustvari iznosi svoje misljenje.Samo oni koji cute i vire iz prikrajka smeskaju se i odmahuju glavom to su pravi .A kada ih primetite onda im polako pridjite i pitajte ih zasto cute.Ako kaze da je neiskusan i da pred vama nemoze iznositi svoje neznanje.Budi siguran da je pravi nezaboravan i nezaobilazan.Njega pitaj u cemu je caka.Pa ga hoce cura svaka.

Guest

Podrazumevano

a ne mi ovo mi ono svi junaci nikom ponikose ali malo cura zadovoljise.A i ono nema udarca bez starca,Pa opet stari panj se tesko pali.Ali dugo gori. :wink:

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Hihihihihihihihihihihihihihi, ko god da si, svaka ti cast, kratko i 'ebitacno, to cenim....Hahahahahahahahahahahahahahahahaha.....

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

mada postoji slična tema:

foliranje orgazma (green eye) strana 20...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

kljucna rec slicna :wink:
    mene zanima da li, kada, zasto... a ne sta neko misli o tome... ako se rasprava rasiri i u tom pravcu your job is to do your job

Iskusan blondi (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2003.
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

kljucna rec slicna :wink:
    mene zanima da li, kada, zasto... a ne sta neko misli o tome... ako se rasprava rasiri i u tom pravcu your job is to do your job
    zato i nisam zaključala samo pomenula

da ti skratim muke i vratim temu...

nisam i nemam potrebe... odnos treba biti iskren pa i po tom pitanju (samo moje mišljenje) 8)

Ističe se Milojko Vasic (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2003.
    Reputaciona moć
    76

Podrazumevano

Ja ga nikad nisam folirao. 8)

sophy
    Guest

Podrazumevano

[quote="Lord of Chaos"]
    Ovome ne treba nista dodati.

Zainteresovan član sunchica (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano Re: foliranje orgazma

da li ste, kada, zasto?
    Nisam nikada odglumila orgazam .

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Lord of Chaos

Hihihihihihihihihihihihihihi, ko god da si, svaka ti cast, kratko i 'ebitacno, to cenim....Hahahahahahahahahahahahahahahahaha.....
    Ali to je ziva istina.

Slične teme

1. Foliranje
    Autor MIL@N 1987 u forumu Svaštara
    Odgovora: 37
    Poslednja poruka: 12.07.2012., 15:00
  2. FOLIRANJE ORGAZMA!!!
    Autor Psihologue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 133
    Poslednja poruka: 03.04.2009., 08:43
  3. Foliranje ili ne
    Autor gost 114527 u forumu Tinejdžeri