Šta mislite o fiat 500L?

Bas pre neki dan prolazim kroz centar NS-a gde ima jedan izlozen u kutiji od valjda pleksiglasa, kazem drugu daj da vidim i to domace cudo, kad on meni, obrati paznju na vozavecu stranu, odnosno vrata. I gle cuda, izlozeni primerak kao da je skalpan superlepkom, jedna vrata kao da su vec pala.....
 
Mislim da je logičnije dati 15 hiljada eura ( cene na akciji ) za Mitsubishi Lancer ili Mitsubishi SportBack koji za te pare ima sve u paketu što zahteva jedan moderan automobil, a ne 13500 eura kao početnu cenu za praznu kantu, a koju treba napuniti sa 10 kilograma evrića
A vreme će pokazati kvalitet tog auta, sad je rano da se piše o njemu.
 
Video sam ga danas u salonu kod Trga republike...Po meni taj auto je previse nalickan za nase uslove...Doduse on nije ni pravljen za nase trziste. Da jeste,to bi bio promasaj veka. Mi volimo jake automobile,ne toliko skupe,ne nalickane i koje mogu da izdrze nase uslove. Najbolji primer je Golf 2. A u ovo doba mogu da prodju Stilo,Astra itd...
 
Bas pre neki dan prolazim kroz centar NS-a gde ima jedan izlozen u kutiji od valjda pleksiglasa, kazem drugu daj da vidim i to domace cudo, kad on meni, obrati paznju na vozavecu stranu, odnosno vrata. I gle cuda, izlozeni primerak kao da je skalpan superlepkom, jedna vrata kao da su vec pala.....

Jbt, to sa vratima uopšte nije naivna stvar, ja sam video u jednom ČASOPISU da su zadnja vrata malo "legla" niže.
Inače precenjen auto, znam iz prve ruke, jer mi drug radi u Fiat-u. Jako je puno nekvalitetnih delova ugrađeno, tzv škart delova. To možda ne utiče na samu vožnju ali vizuelno izgleda nedorađeno i amaterski skroz.
 
I mene zanima...Nije to bas mali auto...Klio ima 1,2 npr...Po meni auto bez 1,6 kubika je go *****...

Pa da. Motor ima snagu na papiru, ali opet bez neke ozbiljnije kubikaže ne znam... 1.9 JTD u Stilu je životinja (drugar ima) i motor mu je bukvalno najsvetlija tačka. A ovaj 500 l je tu negde po težini kao i Stilo a motorče 0.9 :D Da ne bude kao da staviš turbo motor od 1.8 l u kamion :D
 
I mene zanima...Nije to bas mali auto...Klio ima 1,2 npr...Po meni auto bez 1,6 kubika je go *****...

imam drugara auto trkac, iskusan sa dugogodisnjim reli stazom, i on kaze da je sve preko 1,4 u gradu nepotrebno. kaze jos nesto za one koji imaju jace motore, ali uvrede necemo ovde
naravno klinci se pale na krseve, 100, 120, 150 konja...ali se gine. doduse po statistici vozac najredje strada. dakle ubijaju
 
imam drugara auto trkac, iskusan sa dugogodisnjim reli stazom, i on kaze da je sve preko 1,4 u gradu nepotrebno. kaze jos nesto za one koji imaju jace motore, ali uvrede necemo ovde
naravno klinci se pale na krseve, 100, 120, 150 konja...ali se gine. doduse po statistici vozac najredje strada. dakle ubijaju

Ma ne kažem ja to. 1400 je dosta za gradski auto. Ali 0,9 l za auto od 1,5 tone i dimenzijama manjeg džipa.... hmmm
 

Back
Top