The Rolling Stones

  • Začetnik teme iluzionista
  • Datum pokretanja
I

iluzionista

Gost
Rollericno kamenje se vratilo. Matorci se spremaju za jos jedan album i veliku svetsku turu. Mozda ovog puta ipak imamo sanse da ih vidimo alive? :?

Hope so. A u ovom slucaju i mozemo reci: Long live rock'n'roll!!! (dugo, dugo... ;))
 
iluzionista:
Rollericno kamenje se vratilo. Matorci se spremaju za jos jedan album i veliku svetsku turu. Mozda ovog puta ipak imamo sanse da ih vidimo alive? :?

Hope so. A u ovom slucaju i mozemo reci: Long live rock'n'roll!!! (dugo, dugo... ;))

prvo stonsi krecu na turneju pa zatim chuck berry 30 juna u beogradu... ovaj zivot je lep...
inace o novom albumu stonsa se prica vec oko godinu dana... :)
 
you've heard for oxford circus, you've heard for picadilly circus and if its the rolling stones rnr circus and we got sights and sounds and marbles to delight yours eyes and ears and you will be able to see one of them in a few moments....

imam, ali nazalost samo audio, nemam dvd :(
imam dosta bootlega stonesa, ako te interesuje nesto od toga ili bilo cega drugog overi www.strahinja.cjb.net - moj sajt posvecen razmeni
 
Hehehehehe, odlicno, odlicno! Nisam ni sumnjao da znas :D Ja sam davno kupio kasetu a skoro sam nabavio i mp3, pa rekoh ako ti treba....Pogledacu da nabavim i DVD...

Na sajtu ima bruka stvari! Konkretno, interesuje me zapadna obala ali video sam da imas i Screamin' Jay Hopkinsa a njega nema ni u inostranstvu! Trenutno sam u starom soulu i funku i imam prakticno sve od toga. Koji su uslovi i nacini "trgovine" :D

P.S. Video sam da imas i Stonse iz Hide Parka ( 1969 ). Verovao ili ne, upoznao sam coveka ( moj bivsi komsija ) koji je sa dva svoja drugara bio na tom koncertu i to sasvim slucajno!!!!
 
screamin jay hawkinsa obozavam, genije :) cuo sam da je bilo nasih ljudi na dobrotvornom koncertu koji su stonsi organizovali povodom smrti brajana dzonsa... imam bootleg, ali ja mislim da je to najslabiji koncert stonsa dok je mik tejlor bio u grupi :( ali ipak nema veze koncert je veoma znacajan za istoriju rock muzike...
uslovi... pa ne znam ako imas neki katalog posalji mi na mejl.. ako nemas nema veze... jel dolazis ti nekada u bg? ako dolazis mozemo da se nadjemo i da razmenimo diskove... ako ne onda mogu da ti posaljem i postom. mada to bas i nije najbolje resenje...
 
Likovi su bili neki avio modelari ili tako nesto i bili su u Londonu na takmicenuju! Bili su klinci imali su po 17 - 18 godina tada i setali su se gradom kad su skontali muziku, masu i Jeggera. Kasnije sam na nekom tribute koncertu u Pipingu, video i ostalu dvojucu likova.

Dolazim cesto u Bg, uglavnom poslom mada i privatno i zadrzavam se najvise na semaforu :D ali mozemo da nesto iskombinujemo. Ako ti dolazis u NS,mozemo i tako. Nemam spisak albuma ali cu da ga napravim pa da ti ga posaljem. Imam dosta interesantnih stvari a i skidam sa neta svasta i delim okolo! Nesto kao piratski robin hood :D
 
HEMI 426:
Likovi su bili neki avio modelari ili tako nesto i bili su u Londonu na takmicenuju! Bili su klinci imali su po 17 - 18 godina tada i setali su se gradom kad su skontali muziku, masu i Jeggera. Kasnije sam na nekom tribute koncertu u Pipingu, video i ostalu dvojucu likova.

Dolazim cesto u Bg, uglavnom poslom mada i privatno i zadrzavam se najvise na semaforu :D ali mozemo da nesto iskombinujemo. Ako ti dolazis u NS,mozemo i tako. Nemam spisak albuma ali cu da ga napravim pa da ti ga posaljem. Imam dosta interesantnih stvari a i skidam sa neta svasta i delim okolo! Nesto kao piratski robin hood :D

skini mi koji album od chucka berry-a...
robin hood i mali dzon veseli drugari... tatata.... tataat veseli drugari :D
 

Back
Top