ROMAN

gena

Zainteresovan član
Poruka
311
Eee...Jeste li imali u zivotu nekih dogadjaja,za koje bi mogli reci:E ovo je za roman.Onih nekih,totalno nevjerovatnih.Da vam ih neko drugi prica,pomislili bi da laze.Ja sam,recimo,jednom bjezala sa 3 sprata niz gromobran :oops: ...
 
gena:
Eee...Jeste li imali u zivotu nekih dogadjaja,za koje bi mogli reci:E ovo je za roman.Onih nekih,totalno nevjerovatnih.Da vam ih neko drugi prica,pomislili bi da laze.Ja sam,recimo,jednom bjezala sa 3 sprata niz gromobran :oops: ...

Što :oops: :?:
Bila u šteti,a ? Nevaljalice jedna! :lol:
 
He, he, jednom sam naletela biciklom na ciglu, brzinom..... pa zamislite da jurite najbrže što možete...
I tako sam lepo "sletela" da nisam ni dlanove ogrebala :D
 
Evo jedne price iz detinjstva:

Dok su druge devojcice htele da budu princeze ja sam oduvek zelela da budem superheroj i da umem da letim. Jednom sam imala san kako kao supermen letim iznad stambenih zgrada. To je meni bilo skoro kao da umem.I tako jednom prilikom dok sam bila kod bake u Zajecaru, mi klinci okupiramo neku kucu koja se tek gradila i ja da bih pokazala svoje super moci, popnem se na terasu (prvi sprat), jos uvek bez ograde, i skocim sve mlateci rukama! Naravno syebem nogu! Sva sreca te sam skocila u pesak!
 
E,a jesi cula za onog klinca sto je gled'o reklamu za Red Bull,kao daje ti krila,pa skocio sa neznam kojeg sprata...strasno :( . A ti pope znas kako ide ispovjed...da ostane medju nama... :) .Al' nemoj da bude:oce Makarije.. :lol: .Sutra cemo,nocas sam 3 smjena...I opet me potrefilo s' onim Betmenom.. :lol: Puj,'bem ti zivot..
 

Back
Top