Ljubomora

psy girl

Početnik
Poruka
23
Zabavljam se sa momkom vise od dve godine,i jako se volimo,u to sam sigurna,ali on meni ne veruje,i tripuje se BEZ IKAKVOG RAZLOGA.

Npr. danas dok sam bila na predavanju mob. mi je izasao iz mreze i nisam bila dostupna a tel. mi je bio ukljucen.
On me je zvao 15 puta i kada mi se zavrsilo predavanje ja sam ga cimnula a zatim su pocele da mi stizu poruke od MOBTEL-a o propustenim pozivima.Kada je skontao da sam ponovo dostupna nazvao me je ( ja sam taman tada imala pauzu) i pitao me da li sam sve obavila sto sam imala do sad,misleci da sam bila sa drugim tipom.Kada sam krenula da mu objasnjavam spustio je slusalicu...
Ta njegova BOLESNA ljubomora me ubija,a jako ga volim i nikada ne bih bila u stanju da ga povredim.
Sta biste vi uradili na mom mestu?
 
psy girl:
Zabavljam se sa momkom vise od dve godine,i jako se volimo,u to sam sigurna,ali on meni ne veruje,i tripuje se BEZ IKAKVOG RAZLOGA.

Npr. danas dok sam bila na predavanju mob. mi je izasao iz mreze i nisam bila dostupna a tel. mi je bio ukljucen.
On me je zvao 15 puta i kada mi se zavrsilo predavanje ja sam ga cimnula a zatim su pocele da mi stizu poruke od MOBTEL-a o propustenim pozivima.Kada je skontao da sam ponovo dostupna nazvao me je ( ja sam taman tada imala pauzu) i pitao me da li sam sve obavila sto sam imala do sad,misleci da sam bila sa drugim tipom.Kada sam krenula da mu objasnjavam spustio je slusalicu...
Ta njegova BOLESNA ljubomora me ubija,a jako ga volim i nikada ne bih bila u stanju da ga povredim.
Sta biste vi uradili na mom mestu?

Draga devojcice, nisam sigurna da li je pravi savet da razgovaraš sa njim, ali pokušaj, ne gubiš ništa. Predavanja i vreme za učenje su samo tvoji, isključivo tvoje vreme. Tad gradiš sebe, svoju budućnost, karijeru... Ima li on ikakva prava da zahteva i to vreme osim slobodnog?
Trenutno razmišljam o nečemu drugom: zašto je tvoj telefon uključen dok si na predavanju? Osnovni je red ne prekidati predavača, a zvuk zvona ili razgovor bi mogli prekinuti izlaganje.
Možda sam bila malo oštrija, ali bih volela da razmisliš o tome da li možeš da prihvatiš tu ljubomoru ili ne. Ljubomorom se ne dokazuje ljubav, već samo nesigurnost u sebe.
 
teardrop:
psy girl:
Zabavljam se sa momkom vise od dve godine,i jako se volimo,u to sam sigurna,ali on meni ne veruje,i tripuje se BEZ IKAKVOG RAZLOGA.

Npr. danas dok sam bila na predavanju mob. mi je izasao iz mreze i nisam bila dostupna a tel. mi je bio ukljucen.
On me je zvao 15 puta i kada mi se zavrsilo predavanje ja sam ga cimnula a zatim su pocele da mi stizu poruke od MOBTEL-a o propustenim pozivima.Kada je skontao da sam ponovo dostupna nazvao me je ( ja sam taman tada imala pauzu) i pitao me da li sam sve obavila sto sam imala do sad,misleci da sam bila sa drugim tipom.Kada sam krenula da mu objasnjavam spustio je slusalicu...
Ta njegova BOLESNA ljubomora me ubija,a jako ga volim i nikada ne bih bila u stanju da ga povredim.
Sta biste vi uradili na mom mestu?

Draga devojcice, nisam sigurna da li je pravi savet da razgovaraš sa njim, ali pokušaj, ne gubiš ništa. Predavanja i vreme za učenje su samo tvoji, isključivo tvoje vreme. Tad gradiš sebe, svoju budućnost, karijeru... Ima li on ikakva prava da zahteva i to vreme osim slobodnog?
Trenutno razmišljam o nečemu drugom: zašto je tvoj telefon uključen dok si na predavanju? Osnovni je red ne prekidati predavača, a zvuk zvona ili razgovor bi mogli prekinuti izlaganje.
Možda sam bila malo oštrija, ali bih volela da razmisliš o tome da li možeš da prihvatiš tu ljubomoru ili ne. Ljubomorom se ne dokazuje ljubav, već samo nesigurnost u sebe.


Upravo zbog ovog sto sam podebljala sam joj i rekla da bjezi....Telefon joj je ukljucen zato sto je on progoni i zato sto mora njemu u svakom momentu da bude dostupna.
Njega muci patoloska ljubomora a ona je vec uveliko njegova zrtva....
Nadam se da ce makar imati srecu da ga se rijesi na bezbolan nacin.
 
Ma telefon mi je bio na vibraciji...
Ali da cesto ga ostavim ukljucenog da bi bas njega cula kada se probudi jer me to cini neopisivo srecnom...
Ali on mi tako vraca-NEZAHVALNI MUSKARCI!!!
 
Samo nemoj ti njega da pokusavas da progonis kako bi mu pokazala kako je to lose,jer oni to vole !
:twisted: To su sado-mazo tipovi,bre!
Zagorcace ti zivot !!!
To su ti cinjenice a ti sama odluci...
Bljak,bljak,bljak...
 
ja sam se uvek grozila takvih likova,
onda kad mi je dechko josh pre nego smo se smuvali objasnio kako je uzhasno opsesivan i ljubomoran , meni to bilo smeshno, kao daj koji ti je :lol:
al mi je kao malo prijalo, kao jao vidi toliko mu je stalo do mene da se tripuje bez potrebe
:roll:
posle se ispostavilo da je meni pravio ljubomorne scene i optuzhivao za ko zna shta, dok je on bio u tudjem krevetu
:shock: :shock: :shock:

bolest ili projekcije, u svakom sluchaju za bejzbol palicu :!: :twisted:
 
DJ_MaRe:
psy girl:
Sta biste vi uradili na mom mestu?
kazes mu: "DA, jesam... Obavila sam sve sto sam trebala dok nisam bila dostupna..." i iskuliras ga...
Pa da vidis kako ce da se smiri i da se zamisli u trenutku...


To bi zaista bio dobar lijek za one "podnosljivo ljubomorne".
Mislim da je taj njen malo "tezi slucaj". I kada bi ona njemu tako nesto rekla onda bi tek imala problem.
Bilo bi: "ko je to bio, kada, kako, jel' bolji od mene?".....
E, onda kad bi rekla da se samo salila, bilo bi kasno...
 
psy girl:
Zabavljam se sa momkom vise od dve godine,i jako se volimo,u to sam sigurna,ali on meni ne veruje,i tripuje se BEZ IKAKVOG RAZLOGA.

Npr. danas dok sam bila na predavanju mob. mi je izasao iz mreze i nisam bila dostupna a tel. mi je bio ukljucen.
On me je zvao 15 puta i kada mi se zavrsilo predavanje ja sam ga cimnula a zatim su pocele da mi stizu poruke od MOBTEL-a o propustenim pozivima.Kada je skontao da sam ponovo dostupna nazvao me je ( ja sam taman tada imala pauzu) i pitao me da li sam sve obavila sto sam imala do sad,misleci da sam bila sa drugim tipom.Kada sam krenula da mu objasnjavam spustio je slusalicu...
Ta njegova BOLESNA ljubomora me ubija,a jako ga volim i nikada ne bih bila u stanju da ga povredim.
Sta biste vi uradili na mom mestu?


Ljubomoran je jer je nesiguran a nesiguran je jer:
1/Ima mali ****
2/Pati od preuranjene ejakulacije
3/Tesko sa njim dozivljavas orgazam jer nije bas vest ili iskusan da te dovede do vrhunca
4/Ima veliki **** i dobro krese ali nije bas zanimljiv, mastovit, interesantan, sarmantan, duhovit i sve ono sto zene traze u muskarcu.

Nesto mu fali.

A posto kazes da GA VOLIS a ljubomora te ubija, bice da je dobar jebach tj. prve tri tacke otpadaju.Volis u stvari njegovu kitu.
 
snoshaj efendija:
psy girl:
Zabavljam se sa momkom vise od dve godine,i jako se volimo,u to sam sigurna,ali on meni ne veruje,i tripuje se BEZ IKAKVOG RAZLOGA.

Npr. danas dok sam bila na predavanju mob. mi je izasao iz mreze i nisam bila dostupna a tel. mi je bio ukljucen.
On me je zvao 15 puta i kada mi se zavrsilo predavanje ja sam ga cimnula a zatim su pocele da mi stizu poruke od MOBTEL-a o propustenim pozivima.Kada je skontao da sam ponovo dostupna nazvao me je ( ja sam taman tada imala pauzu) i pitao me da li sam sve obavila sto sam imala do sad,misleci da sam bila sa drugim tipom.Kada sam krenula da mu objasnjavam spustio je slusalicu...
Ta njegova BOLESNA ljubomora me ubija,a jako ga volim i nikada ne bih bila u stanju da ga povredim.
Sta biste vi uradili na mom mestu?


Ljubomoran je jer je nesiguran a nesiguran je jer:
1/Ima mali ****
2/Pati od preuranjene ejakulacije
3/Tesko sa njim dozivljavas orgazam jer nije bas vest ili iskusan da te dovede do vrhunca
4/Ima veliki **** i dobro krese ali nije bas zanimljiv, mastovit, interesantan, sarmantan, duhovit i sve ono sto zene traze u muskarcu.

Nesto mu fali.


Samo sam cekala da se javi neko sa ovakvim odgovorom.

e058.gif


No matter how you turn it....DO NJEGA JE
 
Tipovi kreteni - Jupi! 1000-ti ljubilarni put.

Ma ima li nekog muskog na ovom forumu da kaze nesto na sve ovo.

Psy jesi ti razgovarala sa njim da vidis zasto je on ljubomoran, gde i kada je nastala ta njegova ljubomora. Jel bilo nekog povoda i uzroka za tu ljubomoru. Nije ta ljubomora pala sa neba.

Inace glavni i osnovni problem danasnjih devojaka je da ne znaju da budu u vezi, ne znaju da to sa sobom povlaci i neka pravila ponasanja. A kad se ne ponasaju po tim pravilima tipovi ljubomorisu i ispadaju kreteni. O kako klasicna prica, 5000-a puta vidjena.

Resenje: Izadji iz veze i budi u semi sa njim. On nece ljubomorisati i ti ga neces smatrati kretenom. A kad naucite da se ponasate kako treba jedno prema drugom onda se smuvajte.

Sto koji K. ulazite u te veze kad u stvari i ne zelite da budete u vezi! Vec zelite neku slobodu...tj. - shemu!
 
Pera_Zdera:
Tipovi kreteni - Jupi! 1000-ti ljubilarni put.

Ma ima li nekog muskog na ovom forumu da kaze nesto na sve ovo.

Psy jesi ti razgovarala sa njim da vidis zasto je on ljubomoran, gde i kada je nastala ta njegova ljubomora. Jel bilo nekog povoda i uzroka za tu ljubomoru.

Inace glavni i osnovni problem danasnjih devojaka je da ne znaju da budu u vezi, ne znaju da to sa sobom povlaci i neka pravila ponasanja. A kad se ne ponasaju po tim pravilima tipovi ljubomorisu i ispadaju kreteni. O kako klasicna prica, 5000-a puta vidjena.

Resenje: Izadji iz veze i budi u semi sa njim. On nece ljubomorisati i ti ga neces smatrati kretenom. A kad naucite da se ponasate kako treba jedno prema drugom onda se smuvajte.

Sto koji K. ulazite u te veze kad u stvari i ne zelite da budete u vezi! Vec zelite neku slobodu...tj. - shemu!

Nije valjda corava. Ima oci da vidi kiticu od 12cm i zna kako je tesko doziveti orgazam.A toga je svestan i doticni koji besomucno gadja coskove ne bi li ona svrsucnula. I naravno da ga kolje cela situacija. Zna da nesto ne stima i boji se jajara da ne utrci neki baja sa jednookim pitonom koji vodi do zvezda.
 
DisMisaL:
Ljubomoran je iako:

5/Ima veliki ***** i fenomenalno kreše, uz to je izuzetno zanimljiv, maštovit, inspirativan, šarmantan, duhovit, privlačan i sve ono što žene i ne znaju da traže u muškarcu, ali...

... je nesiguran jer mu nije jasno zašto već nije prerezala vene za njim.
Bravo!
Ovo je dokaz da je ljubomorni=nesigurni cista glupost.
 
perice, ajd malo sjashi, pa nisu svi tako savrsheni kao ti :mrgreen:
jednog dana kad se reinkarnirash kao zhena mozda ti postane jasno kakvih sve patoloshkih sluchajeva ima svuda oko nas
u ostalom shto se ti palish :?: :shock:, si se ti to opet nashao prozvan i pogodjen chinjenicom da ima ljudi kojima nisu bash sve na broju ?
 
Evo, razmislio sam 15 minuta i zaista nisam nasao ni jedan razlog da budem ljubomoran osim ako ne bih bio svestan da nesto ne stima u krevetu ili nekom drugom segmentu veze a sto je moja krivica ili greska. Osim, mozda da sam svestan da mi je zena drolja, ali je opet pitanje zasto je podroljavila.Znaci-opet ja.
 
Ljudi,pa vi ste se bas raspisali dok sam ja bila odsutna...
Odmah da napomenem,sto se tice naseg sexualnog zivota-SAVRSEN JE!!!
Nemam na to bas nikakvu primedbu,ali nije meni do sex-a ako veza ne funkcionise najbolje tj dok on ima svoje bolesne tripove ( Npr. ja u gradu sa drugaricom,on zove da proveri gde sam,ja kazem,a on ce meni na to :Nisi 100 % u gradu ne cuje se nikakva buka!!! )

Ja da zelim neku varijantu sa njim ne bih sigurno pitala za vase misljenje,naprotiv volim ga najvise na svetu i necu da ga izgubim,samo neznam kako da mu povratim samopouzdanje :?:
 
psy girl:
Ljudi,pa vi ste se bas raspisali dok sam ja bila odsutna...
Odmah da napomenem,sto se tice naseg sexualnog zivota-SAVRSEN JE!!!
Nemam na to bas nikakvu primedbu,ali nije meni do sex-a ako veza ne funkcionise najbolje tj dok on ima svoje bolesne tripove ( Npr. ja u gradu sa drugaricom,on zove da proveri gde sam,ja kazem,a on ce meni na to :Nisi 100 % u gradu ne cuje se nikakva buka!!! )

Ja da zelim neku varijantu sa njim ne bih sigurno pitala za vase misljenje,naprotiv volim ga najvise na svetu i necu da ga izgubim,samo neznam kako da mu povratim samopouzdanje :?:

Reci mu da je bolji jebach od Rocca Sifredija. I ti kenjas sestro da to nije humano. Sto si postavljala temu kad neces ni sama sebi a kamoli nama da priznas ZASTO mu je otislo samopouzdanje u ****.
I odakle ti znas da vam je sex savrsen?Da nisi u nekoj zabludi zbog neiskustva a?Misli o tome.
 
snoshaj efendija:
psy girl:
Ljudi,pa vi ste se bas raspisali dok sam ja bila odsutna...
Odmah da napomenem,sto se tice naseg sexualnog zivota-SAVRSEN JE!!!
Nemam na to bas nikakvu primedbu,ali nije meni do sex-a ako veza ne funkcionise najbolje tj dok on ima svoje bolesne tripove ( Npr. ja u gradu sa drugaricom,on zove da proveri gde sam,ja kazem,a on ce meni na to :Nisi 100 % u gradu ne cuje se nikakva buka!!! )

Ja da zelim neku varijantu sa njim ne bih sigurno pitala za vase misljenje,naprotiv volim ga najvise na svetu i necu da ga izgubim,samo neznam kako da mu povratim samopouzdanje :?:

Reci mu da je bolji * od Rocca Sifredija. I ti kenjas sestro da to nije humano. Sto si postavljala temu kad neces ni sama sebi a kamoli nama da priznas ZASTO mu je otislo samopouzdanje u ****.
I odakle ti znas da vam je sex savrsen?Da nisi u nekoj zabludi zbog neiskustva a?Misli o tome.

Наравно да ТИ то боље знаш! О, велики ефендијо! 8)
 
psy girl:
Ljudi,pa vi ste se bas raspisali dok sam ja bila odsutna...
Odmah da napomenem,sto se tice naseg sexualnog zivota-SAVRSEN JE!!!
Nemam na to bas nikakvu primedbu,ali nije meni do sex-a ako veza ne funkcionise najbolje tj dok on ima svoje bolesne tripove ( Npr. ja u gradu sa drugaricom,on zove da proveri gde sam,ja kazem,a on ce meni na to :Nisi 100 % u gradu ne cuje se nikakva buka!!! )

Ja da zelim neku varijantu sa njim ne bih sigurno pitala za vase misljenje,naprotiv volim ga najvise na svetu i necu da ga izgubim,samo neznam kako da mu povratim samopouzdanje :?:


Bio jedan momak, bio ljubomoran, i "volio" mene i "volila" ja njega i ja se stalno trudila da mu dokazem da ga volim i da mu vratim samopouzdanje.....
I znas sta?
Otisla ja u qurac, on se nikad nije skontao...nije to samo da on nema samopouzdanja.....u njegovoj glavi nesto nije OK....nije nesto, vec puno toga.
Budi pametna, poslusaj me, i ostatak ovih ljudi koji su ti odgovarali, bjezi.....
 
Pero, ala se ti naždera ......
Ne znam koji vam je, jel' to postalo moderno, kao, šta god da je - do sexa je, ako loše učim - do sexa je, ako sam kupila manji broj cipele - do sexa je, ako mi je iskipela kafa - do sexa je, ako je pala kiša - do sexa je, poplave, zemoljotresi, sankcije, razvod, kič, mržnja, ratovi, sve je zbog lošeg sexa.
I ova devojka ima loš sex, pa zvera za svakim, i onda je mučenik osuđen da "izigrava" ljubomorka, iako suštinski to nije. :lol:
A ona ostaje sa njim zato što, bez obzira na loš sex, barem ima redovan :roll:
 
psy girl:
Zabavljam se sa momkom vise od dve godine,i jako se volimo,u to sam sigurna,ali on meni ne veruje,i tripuje se BEZ IKAKVOG RAZLOGA.

Npr. danas dok sam bila na predavanju mob. mi je izasao iz mreze i nisam bila dostupna a tel. mi je bio ukljucen.
On me je zvao 15 puta i kada mi se zavrsilo predavanje ja sam ga cimnula a zatim su pocele da mi stizu poruke od MOBTEL-a o propustenim pozivima.Kada je skontao da sam ponovo dostupna nazvao me je ( ja sam taman tada imala pauzu) i pitao me da li sam sve obavila sto sam imala do sad,misleci da sam bila sa drugim tipom.Kada sam krenula da mu objasnjavam spustio je slusalicu...
Ta njegova BOLESNA ljubomora me ubija,a jako ga volim i nikada ne bih bila u stanju da ga povredim.
Sta biste vi uradili na mom mestu?
:roll: moj savet: raskini tu vezu i beži od njega kilometar sestro :?: to se ne zove ljubav nego PARANOJA 8) još uvek nisi svesna šta te čeka :roll: ako misliš da se ne razvodiš kao mnoge od nas zbog istog sindroma, poslušaj me jer ćeš jednog dana ne završiš u ludari :twisted:
 
raindog:
perice, ajd malo sjashi, pa nisu svi tako savrsheni kao ti :mrgreen:
jednog dana kad se reinkarnirash kao zhena mozda ti postane jasno kakvih sve patoloshkih sluchajeva ima svuda oko nas
u ostalom shto se ti palish :?: :shock:, si se ti to opet nashao prozvan i pogodjen chinjenicom da ima ljudi kojima nisu bash sve na broju ?
Ma samo me na trenutak iznerviralo toliko postova u kojima se pljuju muskarci. O ti savrsena. :wink:
 

Back
Top